Milujete teplé letní večery?

Kdo by je nemiloval? Vyrazit společně s kamarádkou nebo partnerem na podvečerní vínečko a užívat si výhled na romantický západ slunce. Možná že vás napadne, že zanedlouho léto skončí a s ním i pohoda na zahrádce či terásce. Zažeňte chmury, protože léto je ještě pořád tady a po něm nás čeká ještě to babí… Inspirujte se, co na sebe. Teď je čas na hvězdy.

Peříčko pro štěstí

Užívejte si slunce, dokud to jde

Inspirace v šatech

 

Kdybychom si měli vybrat jeden MUST have kousek letošního léta, bylo by to těžké. Taková módní Sofiina volba. Nakonec bychom ale vybrali šaty. Toto léto je tak šatové, jak to jen jde, a když ještě nekončí, nekončí ani šatová sezóna. Ještě pořád můžete svou šatnu doplnit o některé z nich a stále je ještě unosíte.

Čas na overal

Dožeňte to s doplňky

 

Čím větší horko, tím méně šperků a hodinek se vám chce nosit. Co si ale v létě odpustíte přes den a nahradíte třeba jen koženkovým náramkem a náhrdelníkem v BOHO stylu, toho si můžete vrchovatě dopřát navečer. Opět si můžete navléknout celokovové hodinky, doplnit je náramky a prstýnkem tak, jak to máte ráda a jak to skvěle ladí k vašemu outfitu.

Zvesela v kalhotách

Hra o barvy

 

Barevně se vyřádit... To se v létě může. Nebojte se kombinovat vzory a barvy. K barevným kalhotám zvolte raději jednobarevný vršek a střídmější doplňky. Bomber nebo bundu, kterou oblečete k nim cestou domů, si zatím ležérně uvažte okolo ramen nebo jej hoďte přes kabelku. Pokud už se vydáte cestou barev, vyhněte se v létě v takovéto kombinaci černé. Nalaďte si tmavě modrou a uvidíte, jak se celkový vzhled pěkně vyloupne.

Letní kabelky nejen na léto

Podívejte se na svou oblíbenou kabelku. Už má chudák nejlepší za sebou. Vyberte si nějakou překrásnou, která vám bude stejně oddaně sloužit a slušet, a tu svou věrnou nechte odejít do kabelkového důchodu. Léto s novou kabelkou je zase o něco hezčí.

Zlatá jako letní slunce

Podělte se o inspiraci