Nová vlna československého filmu v 60. letech 20. století přinesla kromě prvního filmového Oscara a Ostře sledovaných vlaků také první, ryze českou dekorativní kosmetiku. Kosmetiku, kterou si zamilovali i v Hollywoodu…

 

Dermacol vloni oslavil 50 let existence. Byla to dlouhá cesta plná inspirace, plná krásnějších žen a osudových lásek, nejen těch filmových. Nahlédněte s námi pod ruku vizážistce Karolíně a nechte se inspirovat kosmetickými tipy.

Dokonalý make-up v 5 krocích

1/ Báze pod make-up – vyhladí drobné nedokonalosti a sjednotí pleť, vyplní vrásky a prodlouží výdrž vašeho líčení po celý den.

2/ Korektor – sem tam se objeví pupínek, který nechcete světu ukazovat, korektor si s ním poradí.

3/ Maku-up – sjednotí tón pleti, zakryje barevné nedostatky a zároveň vaši pleť hydratuje a chrání před UV zářením a nečistotami.

4/ Pudr – zafixuje make-up, zmatní výsledný look a dodá vaší tváři sametový vzhled.

5/ Tvářenka – tečka vašeho líčení dodá zdravý vzhled a přirozené zabarvení. Pomocí tvářenky dokážete svůj obličej opticky vymodelovat k dokonalosti. :-)

Pro božské plážové vlny

 

Dermacol neumí jen kosmetiku na obličej a tělo. Oblíbenou vychytávkou podle Karolíny je Stylingový ochranný sprej s mořskou solí na vlasy s UVA/AVB filtrem. Dodá vlasům ležérní efekt plážových vln a udržuje mokrý vzhled s dlouhotrvajícím efektem. Sprej krásně voní po magnolii, a tak je na léto jako stvořený. Nastříkat si jej můžete do suchých vlasů a kdykoli během dne. Pokud jej aplikujete hned po umytí do mokrých vlasů, je efekt plážových vln intenzivnější.

Nude look pro letní večery

MUST-have: Zkrášlující fluidy a báze

 

To, co opravdu stojí za to vyzkoušet, jsou hydratační fluidy pro dokonalý vzhled, které můžete používat také na tělo, dekolt i paže. Zdokonalí, zkrášlí a omladí vzhled pleti na celý den či noc, zvýrazňuje a modeluje kontury tváře. Když si s ním správně pohrajete, dokážete opticky zamaskovat vrásky, kruhy pod očima a jiné nedokonalosti, které nás občas trápí.

Proč Dermacol?

 

Kosmetických značek je tolik, tak proč zvolit právě kosmetiku Dermacol? Podle Karolíny je důvodů tolik, že by ta otázka měla znít spíš opačně. Proč ne? Značka splňuje přísné nároky na kvalitu, neustále inovuje, ale zároveň zůstává věrná ověřeným klasikám. Většina jejich výrobků je hypoalergenních, a tak vyhovují téměř každé pleti.

 

Každý 4. make-up, který se v České republice prodá, je od Dermacolu, a právě věrnost zákaznic je největší známkou kvality a toho, že to Dermacol dělá dobře.

Femme fatale look

Karolína, letem světem s Dermacolem

 

Karolína je vizážistkou už řadu let. Nasbírala cenné zkušenosti nejen při práci s českou kosmetickou značkou Dermacol. Nedávno si splnila svůj sen a otevřela si společně se svou kamarádkou vlastní salón krásy v Praze. Najdete ji v Salónu Pro tebe na Škrobárově ulici. Odcházet od ní budete nejen krásnější, ale také nabití pozitivní energií, kterou kolem sebe šíří. Její široký úsměv a pozitivní přístup vás příjemně nakazí. Děkujeme, Karolíno, za skvělý den s tebou a za nakažení skvělou náladou :-)

Podělte se o inspiraci