Shopaholikům vstup povolen

 

Někdo relaxuje sportem, někdo si odpočine jen u dobré knihy a někdo s platební kartou v ruce vyráží lovit. Nikoli protějšky, ale nejžhavější kousky, které se objevují mezi novinkami.

Ať už nakupuje online nebo v kamenném obchodě, na první pohled pozná, jestli je tohle ten kousek, který nesmí chybět v šatníku. Když si pak vše zkouší, bezpečně pozná, v čem se bude cítít dobře. Protože ví, jak je důležité být sám sebou ve všem, co nosí. 

FAB or Faux PAS

Můj nakupovací outfit musí být především trendy a pohodlný. Abych měla volné ruce, volím vždy kabelku přes rameno nebo crossbody. Jako správná shopaholička miluju kombinaci šatů a podpadků. I když zrovna nic nekoupím, čerpám inspiraci z nových kolekcí. 

Overaly mají zelenou

Žijeme módou

Nepatříme mezi lidi, kteří na sebe ráno navlečnou, co jim padne pod ruku. Vše, co nosíme, má svůj význam. Všechny kousky mezi sebou hrají módní symfonii.Každý doplněk je tónem, který ladí do celku. A když nám ladí, co máme na sobě, ladíme i spolu navzájem. V perfektním outfutz jsme to my. Jsme sami sebou... Zkuste to také, je to fajn :-)

Menší kabelka stačí

Na nákupy se hodí dokonale buď kabelka přes rameno nebo menší kabelka do ruky. Objemná by vám překážela nejen při pátrání po správné velikosti vyhlídnutého kousku, ale také by zabírala hodně místa v kabince. Navíc na nákupy potřebujete prakticky jen peněženku a telefon.

Dávám přednost eleganci

Jako muž, který rád nakupuje, jsem trochu raritou a někdy si mezi záplavou žen v obchodech připadám jako solitér. Výhodou je, že není problém najít mezi nimi spřízněnou duši, která mi poradí s výběrem. Oblečení mi musí hlavně padnout, abych se v něm mohl dobře pohybovat. Dávám přednost ležérní eleganci. Sbírám značkové hodinky a neobejdu se bez slunečních brýlí.

I muži se rádi obléknou stylově

Ležérně a sportovně. Tak vypadá váš oblíbený outfit. Nemusíte nosit trička notoricky známých značek s obřím nápisem přes celou hruď, aby každý víděl, "že na to máte:" Důležitá je pro nás kvalita a pohodlí. 

Trendy věci vám sednou, ale neoblečete si něco jen proto, že to zrovna letí. Extravagantním kouskům se raději vyhýbáte, ale to se netýká hodinek nebo slunečních brýlí. To jsou doplňky, na kterých si zakládáte a snesete i nějaký ten módní "úlet".

 

Podělte se o inspiraci