Vše máme skladem, objednejte dnes, garantujeme doručení do Vánoc! Navíc máte na vrácení zboží 1 rok a dopravu s odloženou platbou zdarma.

loading

Radost udělejte tento rok, zaplaťte až v tom příštím.
Navíc s dopravou ZDARMA.

Vánoce jsou svátky klidu, ale také nakupování dárků pro blízké. Letos můžete s Lymet nakoupit dárky pro všechny s dopravou ZDARMA a zaplatit za ně až po novém roce, až s nimi uděláte radost.

Prodloužená splatnost vánočních nákupů

Všechny nákupy, které na e-shopech zaplatíte přes Lymet, mají splatnost až v lednu. Prodlužujeme tak tradiční splatnost ze 14 až na 71 dnů. Přesné datum, do kdy je třeba objednávku zaplatit, zašleme e-mailem a navíc si termín můžete kdykoliv zkontrolovat ve své Lymet zóně. V lednu se s termínem platby ještě včas připomeneme smskou.

Doprava zdarma až pod stromeček

Každou objednávku na vybraných e-shopech, kterou zaplatíte platební metodou Lymet, vám doručíme zdarma až k vašim dveřím. Toto zvýhodnění platí pro zákazníky po celé republice a vztahuje se na zásilky jakékoliv velikosti.

Jak to funguje?

Jednoduše. Platbu za všechny nákupy od 23.10. do 22.12. vám odložíme až na leden. Vánoční dárky tak zaplatíte, až když skutečně udělají radost.

Pokud s Lymet nakupujete poprvé, můžete další nákupy udělat hned po zaplacení první objednávky. S prvním nákupem také získáte nákupní profil a účet Lymet konto. Využitím Lymet platby se neprodlužuje standardní 14 denní lhůta pro vrácení zboží do e-shopu.

Budete přesměrováni na platební bránu Lymet. Pokud využíváte tuto službu poprvé, vyplníte požadované údaje pro vaše první ověření a dokončíte objednávku. Další nákupy s Lymet již budete potvrzovat pouze SMS kódem. Limit pro váš první nákup je nižší, v řádu několika tisíc korun. Po zaplacení prvního nákupu se limit pro další využití služby zvyšuje až do výše 15 000 Kč.

Jak a komu zaplatím?

Všechny informace o tom, jak nám máte zaplatit, dostanete emailem. Lymet se připomíná vždy včas emailem a smskou, zároveň budete mít všechny potřebné informace o vašich objednávkách přehledně na jednom místě ve vašem osobním profilu.

Platbu jednoduše provedete na náš účet Lymet, a to převodem z účtu, poštovní složenkou, QR kódem nebo platební kartou přímo z profilu služby Lymet.

Omezení: Služba je určena všem fyzickým osobám ČR starším 18 let a je poskytována na základě platební historie zákazníka ve službě Lymet. Nemohou ji využívat firmy a nelze vystavit fakturu na IČ.

Více informací o Lymet >>

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 30 608 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni