loading

Těšili se a dočkali se...

Několik měsíců jsme toužebně čekali na ten okamžik, kdy hodíme zimní kabát do skříně a zamkneme minimálně na 2 západy. Oblékneme šaty, sukně nebo svoje oblíbené "sedmiosminky", nazujeme baleríny a vyrazíme ven. Třeba do parku :-)

Májové dny nás příjemně naladí na blížící se léto, tak nastavte obličej prvním opravdově slunečným dnům a inspirujte se. Je módy čas.

Rozkvetlé jako

K jaru patří doplňky něžné a romantické stejně jako rozkvetlá louka. Nepotřebujete žádné masivní doplňky, mega spony a přehnaně zdobené kabelky. V jednoduchosti je krása a přesně taková je jarní móda. Inspirujte se pudrovými doplňky nebo stříbrnými šperky. A když budete toužit po výraznějším doplňku, sáhněte po květině. Kdy jste si naposledy upletla věnec z pampelišek?

 

Celou májovou inspiraci pro vás navrhla Terka, kterou znáte z youtube kanálu jako Terry MakeupTutorials.

Je máj lásky čas?

Nejste zrovna čerstvě zamilovaná a tak trochu vám to chybí? První polibky pod rozkvetlou třešní, tulení se na lavičce v parku a první rozpačitá vyznání... Zamilovaná ale nemusíte být jen do něj... Vyberte si krásné nové šaty, ve kterých se budete dokonale cítit sama sebou.

 

Užijte si ten okamžik, kdy je doma vybalíte, pověsíte na ramínko, poprvé je vyzkoušíte a poprvé v nich vyjdete na ulici. Úžasný pocit, který si můžete užívat stále znovu a znovu, kdykoli se vám zachce :-)

Rozkvetlé hodinky

 

Rozkvetlé hodinky kralují fashion instagramu i dalším sociálním sítím. Není se čemu divit. Jsou překrásné. Můžete si je dovolit, i když nejste zrovna královna BOHO stylu nebo éterická víla. Pasují i k džínovému modelu nebo oblíbenému minimalistickému stylu. A když nechcete květiny, zkuste třeba vážku...

Májové MUST-HAVE

1/ Košilové šaty - propínací, hezky od shora až dolů, můžete si pod ně vzít tričko a vrstvit je, obléct k nim legíny, hrát si s nimi i v nich.

2/ Sluneční brýle - krásné počasí, paprsky získávají na síle, oči si zvykají na jiné světlo a navíc je to boží doplněk - když slunce zajde, slouží jako čelenka do vlasů, ať si stylisté říkají, co chtějí.

3/ Tenisky - nejoblíbenější obuv jara pro holky i kluky, možná neposlušné, ale rozhodně slušivé a univerzální.

Podělte se o inspiraci

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni