O zamilované knížce i její autorce

Je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných, a proto jsme si pro vás připravili jednu takovou zamilovanou pražskou Fashion story. O jejích hvězdách jsme ani okamžik nepřemýšleli, výběr byl jasný už předem. Jak to? Nedávno jsme se totiž doslechli o zajímavé knížce s ještě zajímavějším názvem Milju – Proč tě miluju. Knížka, která je přímo určená k tomu, aby si díky ní lidé dávali najevo, jak moc se mají rádi.

Kdo za tímto originálním nápadem stojí? Jedna sympatická mladá paní původem z Olomouce jménem Žaneta. A jak jsme na ni narazili? Už nějaký ten pátek se známe s jejím manželem Lukášem. Ten totiž strávil dětství jen kousek od našeho chrudimského vivantisího sídla. Teď v Praze vede úspěšnou brandingovou agenturu a žije po boku Žanety v pražské Liboci. Právě k sobě domů (a k Libockému rybníku) nás čerství novomanželé Krčilovi pozvali. My jsme tak mohli nakouknout do jejich útulné domácnosti a popovídat si s nimi o Žanetině knížce, ale i o jejich vztahu, svatbě, o tom, jak se vlastně poznali, jak žijí a v čem se cítí sami sebou.

Flower By Kenzo - EDP
BestsellerAž -6 %
Kenzo
Flower By Kenzo - EDP
pozítří u vás
Pánský kožený náramek LS1829-2/3
Bestseller
Lotus Style
Pánský kožený náramek LS1829-2/3
pozítří u vás
Zero Plus Masculine - EDT
Diesel
Zero Plus Masculine - EDT
momentálně nedostupné
Collection MTP-1314L-8AVEF
Casio
Collection MTP-1314L-8AVEF
pozítří u vás

Tahle knížka není jenom na čtení

Co je na Milju tak zvláštního? Tahle zamilovaná knížka je sice v klasické pevné vazbě, jsou v ní stránky z křídového papíru, dokonce i slova. Bez vložení vlastních sil si ale nic nepřečtete. Nejprve ji musíte vyplnit.

Najdete v ní otázky týkající se vašeho vztahu od jeho začátku až po plány do budoucna. Po jejich vyplnění  se vlastně sami dostanete k zamyšlení nad tím, proč vám je spolu dobře, co na sobě máte rádi, čeho si vážíte. A můžeme vám zaručit, že váš partner nebo partnerka si moc rád/a přečte, co na něm/ní milujete.

Žaneta + Lukáš = Inspirace pro život

 

Ačkoliv Žaneta s Lukášem na první pohled vypadají jako čerstvě zamilovaný pár, už jsou spolu přes tři roky. Poznali se na vysoké škole, když dělali testy na Erasmus do Dánska. Ale lásku z Erasmu za jejich vztahem nehledejte, oba si ještě dlouho šli po své vlastní ose. Lukáš studoval na Taiwanu, Žaneta v Jižní Koreji. Jejich cesty se protnuly opět až v Česku, když se potkali jako kolegové.

A protože oba dva jdou do všeho po hlavě, do půl roku následovalo společné bydlení, po roce vztahu zasnoubení, teď svatba a za pár měsíců se jim narodí první potomek. Právě i kvůli svému stavu dává Žaneta přednost pohodlnému oblečení před podpatky. Cítí se být sama sebou v jednoduchých spíš sportovních šatech, ale taky v džínách a mikině. Ani Lukášovi, přestože je manažer, klasický formální styl úplně nesedí. Dává přednost smart casual. Obleče si rád rolák, někdy i košili, kterou doplní ležérními kalhotami.

Romantický náramek Join-ME SJM11
S`Agapõ
Romantický náramek Join-ME SJM11
pozítří u vás
Jemné stříbrné náušničky Srdce JJJE0387
Silvego
Jemné stříbrné náušničky Srdce JJJE0387
pozítří u vás
Funny - EDT
BestsellerDoprava zdarmaAž -9 %
Moschino
Funny - EDT
pozítří u vás

V pohodlných kouscích se zkrátka oba cítí sami sebou a perfektně se hodí k jejich životnímu stylu. Oba totiž musí zvládat spoustu aktivit a být neustále v pohybu. Žaneta pracuje jako lektorka kurzů komunikace, osobního rozvoje a studuje psychologii. Lukáš vede vlastní firmu, oba mají spoustu koníčků a do toho pronajímají pokoj u sebe doma přes airbnb, aby si našetřili na výlety do zahraničí. A nevyráží jenom spolu, naposled spolu na Island vzali každý svého tatínka.

Tihle dva prostě nejsou klasický pár. Proto vás asi nepřekvapí, že ani jejich svatba neproběhla klasicky v Česku - na úřadě nebo v kostele, ale o Vánocích na pláži na Floridě. Cestování totiž oba dva milují, a když už se rozhodli, že Vánoce oslaví v tropech za oceánem, domluvili se i s nejbližší rodinou a pak už k nápadu vzít se právě tam moc nechybělo.

Žaneta s Lukášem jsou zkrátka inspirativní, perfektně sladěná dvojice, kterou jsme moc rádi poznali. :-)

Obsessed For Men - EDT
-50 %
Calvin Klein
Obsessed For Men - EDT
pozítří u vás

Backstage s Krčilovými a jejich kočkou

 

Jak ve zkratce popsat focení valentýnské Fashion Story? Bylo to příjemně strávené odpoledne, ve kterém jsme si stihli popovídat, projít se kolem Libockého rybníku a nafotit hromadu pěkných fotek. Doma nám pak Žaneta představila svou knížku a nabídla čerstvě upečenou bábovku. :-) Útulnou atmosféru dotvářel kocour Jonáš, který měl být také naším modelem, ale jemu se ta myšlenka úplně nezamlouvala a radši hledal cestu, jak před námi uniknout ven na terasu. To Žaneta měla úplně jiné starosti. :-) Do košilových šatů se zamilovala natolik, že už je ze sebe po focení ani nesundala. Rovnou v nich odešla hrát divadlo. Což nám samozřejmě udělalo velkou radost.

Jak oslavit valentýnský večer?

Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
-43 %
Durex
Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
pozítří u vás
Kroužek rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
-15 %
Durex
Kroužek rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
pozítří u vás