O zamilované knížce i její autorce

Je tu Valentýn, svátek všech zamilovaných, a proto jsme si pro vás připravili jednu takovou zamilovanou pražskou Fashion story. O jejích hvězdách jsme ani okamžik nepřemýšleli, výběr byl jasný už předem. Jak to? Nedávno jsme se totiž doslechli o zajímavé knížce s ještě zajímavějším názvem Milju – Proč tě miluju. Knížka, která je přímo určená k tomu, aby si díky ní lidé dávali najevo, jak moc se mají rádi.

Kdo za tímto originálním nápadem stojí? Jedna sympatická mladá paní původem z Olomouce jménem Žaneta. A jak jsme na ni narazili? Už nějaký ten pátek se známe s jejím manželem Lukášem. Ten totiž strávil dětství jen kousek od našeho chrudimského vivantisího sídla. Teď v Praze vede úspěšnou brandingovou agenturu a žije po boku Žanety v pražské Liboci. Právě k sobě domů (a k Libockému rybníku) nás čerství novomanželé Krčilovi pozvali. My jsme tak mohli nakouknout do jejich útulné domácnosti a popovídat si s nimi o Žanetině knížce, ale i o jejich vztahu, svatbě, o tom, jak se vlastně poznali, jak žijí a v čem se cítí sami sebou.

Flower By Kenzo - EDP
BestsellerVýhodné
Kenzo
Flower By Kenzo - EDP
zítra u vás
Pánský kožený náramek LS1829-2/3
Bestseller
Lotus Style
Pánský kožený náramek LS1829-2/3
zítra u vás
Zero Plus Masculine - EDT
Bestseller
Diesel
Zero Plus Masculine - EDT
zítra u vás
Collection MTP-1314L-8AVEF
Casio
Collection MTP-1314L-8AVEF
zítra u vás

Tahle knížka není jenom na čtení

Co je na Milju tak zvláštního? Tahle zamilovaná knížka je sice v klasické pevné vazbě, jsou v ní stránky z křídového papíru, dokonce i slova. Bez vložení vlastních sil si ale nic nepřečtete. Nejprve ji musíte vyplnit.

Najdete v ní otázky týkající se vašeho vztahu od jeho začátku až po plány do budoucna. Po jejich vyplnění  se vlastně sami dostanete k zamyšlení nad tím, proč vám je spolu dobře, co na sobě máte rádi, čeho si vážíte. A můžeme vám zaručit, že váš partner nebo partnerka si moc rád/a přečte, co na něm/ní milujete.

Žaneta + Lukáš = Inspirace pro život

 

Ačkoliv Žaneta s Lukášem na první pohled vypadají jako čerstvě zamilovaný pár, už jsou spolu přes tři roky. Poznali se na vysoké škole, když dělali testy na Erasmus do Dánska. Ale lásku z Erasmu za jejich vztahem nehledejte, oba si ještě dlouho šli po své vlastní ose. Lukáš studoval na Taiwanu, Žaneta v Jižní Koreji. Jejich cesty se protnuly opět až v Česku, když se potkali jako kolegové.

A protože oba dva jdou do všeho po hlavě, do půl roku následovalo společné bydlení, po roce vztahu zasnoubení, teď svatba a za pár měsíců se jim narodí první potomek. Právě i kvůli svému stavu dává Žaneta přednost pohodlnému oblečení před podpatky. Cítí se být sama sebou v jednoduchých spíš sportovních šatech, ale taky v džínách a mikině. Ani Lukášovi, přestože je manažer, klasický formální styl úplně nesedí. Dává přednost smart casual. Obleče si rád rolák, někdy i košili, kterou doplní ležérními kalhotami.

Jemné stříbrné náušničky Srdce JJJE0387
Výhodné
Silvego
Jemné stříbrné náušničky Srdce JJJE0387
zítra u vás
Funny - EDT
BestsellerVýhodné
Moschino
Funny - EDT
zítra u vás

V pohodlných kouscích se zkrátka oba cítí sami sebou a perfektně se hodí k jejich životnímu stylu. Oba totiž musí zvládat spoustu aktivit a být neustále v pohybu. Žaneta pracuje jako lektorka kurzů komunikace, osobního rozvoje a studuje psychologii. Lukáš vede vlastní firmu, oba mají spoustu koníčků a do toho pronajímají pokoj u sebe doma přes airbnb, aby si našetřili na výlety do zahraničí. A nevyráží jenom spolu, naposled spolu na Island vzali každý svého tatínka.

Tihle dva prostě nejsou klasický pár. Proto vás asi nepřekvapí, že ani jejich svatba neproběhla klasicky v Česku - na úřadě nebo v kostele, ale o Vánocích na pláži na Floridě. Cestování totiž oba dva milují, a když už se rozhodli, že Vánoce oslaví v tropech za oceánem, domluvili se i s nejbližší rodinou a pak už k nápadu vzít se právě tam moc nechybělo.

Žaneta s Lukášem jsou zkrátka inspirativní, perfektně sladěná dvojice, kterou jsme moc rádi poznali. :-)

Obsessed For Men - EDT
Výhodné
Calvin Klein
Obsessed For Men - EDT
zítra u vás

Backstage s Krčilovými a jejich kočkou

 

Jak ve zkratce popsat focení valentýnské Fashion Story? Bylo to příjemně strávené odpoledne, ve kterém jsme si stihli popovídat, projít se kolem Libockého rybníku a nafotit hromadu pěkných fotek. Doma nám pak Žaneta představila svou knížku a nabídla čerstvě upečenou bábovku. :-) Útulnou atmosféru dotvářel kocour Jonáš, který měl být také naším modelem, ale jemu se ta myšlenka úplně nezamlouvala a radši hledal cestu, jak před námi uniknout ven na terasu. To Žaneta měla úplně jiné starosti. :-) Do košilových šatů se zamilovala natolik, že už je ze sebe po focení ani nesundala. Rovnou v nich odešla hrát divadlo. Což nám samozřejmě udělalo velkou radost.

Jak oslavit valentýnský večer?

Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
Výhodné
Durex
Stimulační gel zintenzivňující prožitek Intense (Orgasmic Gel) 10 ml
zítra u vás
Kroužek rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
Durex
Kroužek rozkoše (Pleasure Ring) 1 ks
zítra u vás