loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Moom
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Moom

Vysoce kvalitní epilační systém MOOM vytvořila v 70. letech lékárnice Jinous Nouri poté, co zanevřela na epilační produkty, které nabízel tehdejší trh. Jinous zásadně odmítala, aby si ona a její dvě dcery na kůži dávaly jakékoli chemikálie nebo umělé látky. Rozhodla se tedy, že její nový přípravek pro odstranění chloupků bude jiný - 100% přírodní a prospěšný pro každou pokožku. Během výroby Jinous čerpala z bohatých zdrojů matky přírody a ze starodávných epilačních technik. Výsledkem byla kombinace cukru, heřmánku, citronové šťávy, vody a tea tree oleje. Vznikl tak převratný epilační systém - ve skutečnosti šlo vlastně o péči o pokožku, která zároveň odstraňuje nechtěné chloupky. Jinous Nouri se chtěla o tuto skvělou revoluční novinku podělit s ostatními ženami, a založila proto rodinný podnik Stick With Us, Inc., který v roce 1992 uvedl na trh epilační systém MOOM. Všechny produkty MOOM jsou hypoalergenní a neobsahují žádné chemické složky ani parfemaci. Přípravky značky MOOM nejsou testovány na zvířatech.

Výhody epilace s přípravky MOOM:

  • perfektně odstraňují chloupky i s kořínky,
  • v přípravcích jsou použity pouze složky nejvyšší kvality,
  • BIO certifikované produkty (certifikáty k nahlédnutí zde: 1, 2),
  • MOOM odmítá ignorovat pokožku - zatímco ostatní výrobci se zajímají pouze o odstranění chloupků bez ohledu na důsledky, epilační systém MOOM o pokožku pečuje a zanechává ji hladkou a hydratovanou,
  • přípravky jsou hypoalergenní a neobsahují absolutně žádné chemické složky, parfemaci ani další umělé látky,
  • je jednoduchý na použití jak doma, tak v kosmetických salonech,
  • textilní epilační proužky jsou vyrobeny z pevně tkané směsi polyesteru a bavlny, dají se prát a můžete je používat léta.
Zvolené filtry:
Moom×

+-Filtr

8 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Značka Moom vznikla v roce 1970. Nadšená lékárnice Jinous Nouri hledala na trhu přípravky na depilaci, které by neobsahovaly chemické nebo umělé látky. A protože žádné takové nenašla, rozhodla se vyvinout vlastní. Hlavní podmínkou byl 100% přírodní původ všech složek. Výsledný produkt je dokonalou kombinací cukru, citronové šťávy, vody, dezinfekčního tea tree oleje a zklidňujícího heřmánku. Epilace Moom tak pokožku nejen efektně a rychle zbavuje nežádoucích chloupků i s kořínkem, ale také o ni pečuje. Krátce po vyvinutí tohoto produktu Jinous Nouri založila rodinnou firmu Stick With Us, která na trh v roce 1992 uvedla úspěšný a oblíbený epilační systém Moom. Velkou předností produktů je 100% přírodní složení, pouze kvalitní ingredience a bio certifikované složky. Žádný z produktů není testovaný na zvířatech. Kosmetika Moom je vhodná jak pro domácí použití, tak také pro salonní péči. Použití je snadné a rychlé. Textilní epilační proužky jsou vyrobené z pevné tkané látky, která se dá bez problému vyprat, a díky tomu proužky můžete používat opakovaně. Pak už jen stačí nanést přiměřené množství cukrové pasty a přiložit na příslušné místo. Rychlým tahem efektně odstraníte nežádoucí chloupky. Výsledkem je krásně hladká pokožka, která není podrážděná. A to je velmi lákavé.

  • Prohlédněte si certifikát značky značky Moom.

    Certifikát

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni