Elegantně, ale neformálně

 

Cítíte se skvěle v elegantních kouscích, ale nechcete působit přehnaně upjatě. Za všech okolností vám to sluší a zároveň se cítíte uvolněně, prostě sami sebou. Protože váš styl je smart casual nebo dress casual, jednoduše nedbalá elegance.

Je to styl, který sedí nejen ženám, ale i mužům. Oblíbili si jej ale hlavně muži v business světě a další, kteří se běžně pohybují ve formálním prostředí. Nechtějí nosit jen strohé obleky bez špetky fantazie, stejně jako ženy v těchto sférách si už dávno nepotrpí na usedlé kostýmky. Seznamte se se stylem, ve kterém se dost možná také najdete.

Každý se za vámi otočí

Smart casual pro něj

Vlasy jsou součást vašeho outfitu

Vytvořit si nedbale elegantní účes není zas taková sranda. Někdy si hrajete se svým účesem opravdu dlouho, aby to vypadalo, že jste právě vstala, nedbale pročísla vlasy prsty a vyrazila ven. Aby to pro vás bylo co nejjednodušší, vezměte na pomoc vychytávky od Toni&Guy, se kterými bude takový styling hračka.

Aby mu to seklo ještě víc

 

S účesy ve stylu nedbalé elegance nám pomohly šikovné kadeřnice v salónu Toni&Guy v Praze. Základem pánského i dámského účesu je skvělý střih a profi stylingová kosmetika na vlasy.

K nedbalé eleganci patří spíš přirozené barvy vlasů, například šmrncovní prostínování "tón v tónu".

Femme Fatale (se) nosí

Vezměte svého elegána na oběd

 

Váš styl je uvolněný a svobodný stejně jako vy dva. Bavíte se, žijete a užíváte si. A stejně tak to máte i s módou. Proto je smart casual směrem, kterým oba jdete. Je to víc než klasické tričko a džíny, ale není to nabubřelý luxus.

K nadčasovám elegantním kouskům umíte sladit hravé a nápadné trendy doplňky. Nic z toho vás ale nesvazuje. Žádná pravidla, prostě vlastní styl, ve kterém jste sami sebou.

Na neformální oběd i do kina

 

Někdy se to ženám zdá trochu nefér. Zatímco ona trávi hodiny před skříní a kombinuje mezi sebou různé kousky ze svého bohatého šatníku, on na sebe natáhne jednoduché kalhoty, doplní je o tričko s límečkem, svetr do V, navrch oblékne budnu nebo sako, obuje tenisky... A je nedbale elegantní v mžiku. S doplňky si hlavu moc neláme, stačí kvalitní hodinky. Nesmí mu chybět vůně, která mu dodá na přitažlivosti. Muži to v něčem mají jednodušší, o tom není pochyb :-)

Vyměňte sako za bundu

Jakmile se ochladí, je čas vyměnit běžné sako za něco teplejšího. K formálnímu looku patří kabát, smart casual je i v tomto ohledu svobodnější. Bunda bude stačit. A nemusí být černá, bude mu slušet i barevná - modrá, vínová nebo třeba do zelena.

Podělte se o inspiraci