O Nikole, která strčí každého druhého chlapa do kapsy

 

Nikola pochází stejně jako my z Chrudimi. Není to tu nijak veliké, proto se tu většinou alespoň od oka známe. Přesto nás překvapilo, že tahle drobounká 160 cm vysoká „holčička“ je bývalou ředitelkou závodu Spartan race a organizuje například Army run.

Začali jsme s Nikčou spolupracovat a zapojili jsme se jako partneři i do jejího nejnovějšího projektu 360°challenge. Její zapojení do Fashion story není náhoda. Jestli někdo dokáže lidi okolo sebe inspirovat a ukázat jim, jak být šťastní ve svém těle i v životě, je to právě Nikča.

Workout style

Holka, která se nezdá

Od dětství milovala bojové sporty, kterým se věnovala i závodně. Ovládá sebeobranu, kick-box i karate. Pohyb se stal součástí jejího já, a tak se rozhodla věnovat se mu na profesionální úrovni. Začala studovat FTVS v Praze a jednu podruhé získávat licence i zkušenosti. Až se dostala k organizaci závodu Spartan race a 2 roky s ním objížděla Evropu i USA. Nikola udělá 300 shybů a pořád se u toho usmívá. Je neuvěřitelná, prostě Sparťanka se vším všudy.

Hodinky Sigma pro Niky

Chtěli jsme Niki udělat něčím radost. Darovali jsme jí sporttester Sigma. Ten testovala celé dva týdny před focením a byla z něj poměrně nadšená. Pro kondiční trénink v běhání nebo i v plavání jsou podle ní ideální. Pro někoho, kdo nechce trénovat na špičkové úrovni, ale jen aby se udržoval ve formě, jsou hodinky jako stvořené.

Někdy vyměním kecky za podpadky

 

Jako trenérka je prakticky celé dny oblečená do sportovních outfitů, tenisek a přes rameno si nosí tašku s tím vším, co potřebuje mít při ruce. Ale jako organizátorka závodů musí čas od času také obléct podpatky a šaty a jít reprezentovat. A nedělá to s odporem. Ráda si navlékne náušnice, vyčeše vlasy a v sukni si užije svou holčičí stránku. A že jí to sluší ❤

I za dámu jsem sama sebou

 

Osobním mottem sympatické Nikči je: „Ráda sním sny, abych si je splnila a objevuji překážky, abych je zdolala.“ A jedním z jejích snů byl pejsek. Vlastní parťák, který s ní bude žít její pohybem nabitý život a doprovázet ji na cestách.

A tak si pořídila svou Ellie, border kolii, která ulovila její srdce. Je to nejlepší kámoška a člen rodiny❤

Barvy a Desigual

Španělské slunce a temperament horkokrevných Španělek se odráží v každém kousku Desigual. Barevné kabelky Desigual se skvěle hodí na letní akce, ale i k jednobarevnému outfitu, který v okamžiku rozsvítí. Vyberte si nejen na léto tu svou pravou…
 

Backstage z focení s Niky a Ellie

S Nikčou jsme fotili v Chrudimi u atletického stadionu na workoutovém hřišti, kde Niki hodně trénuje se svými klienty i sama. Vzala s sebou i svou Ellie. Byli jsme z toho všichni nadšení, až na fotografa Honzu, kterého zkusila sežrat ? Děkujeme Ellie, že to neudělala a Honzovi, že se nenechal.

Niki, hodně štěstí u dalších závodů 360°challenge, zaměřených na všestrannost i při 360°Academy, která pomáhá lidem trénovat a fungovat bez bolesti.