Znáte to sami. Jarní úklid je nic moc zábava, ale udělat se musí. A my jsme zrovna až po uši v inventuře. Na vaše objednávky nezapomeneme, jen je odešleme nejdříve 1. 3. 2018. Děkujeme za pochopení. 

loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

NIP + FAB
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

NIP + FAB

Podle zakladatelky značky NIP + FAB na trhu dlouhodobě chyběla ucelená linie produktů, která by ženám i mužům zaručila skvělé výsledky v rychlejším čase, a navíc s minimálním úsilím i náklady. Světově proslulá odbornice na krásu Maria Hatzistefanis proto vyvinula efektivní kolekci klinicky testovaných kosmetických přípravků pro zkrášlení obličeje i těla. Produkty NIP + FAB zajišťují nejrůznější účinky od viditelného zesvětlení tmavých kruhů pod očima až po výraznou redukci celulitidy. V každém přípravku NIP + FAB najdete vysoký podíl přírodních aktivních látek v kombinaci s účinnými technologiemi pro zpevnění a vyhlazení pokožky.

Zvolené filtry:
NIP + FAB×

+-Filtr

7 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Nechte se inspirovat krásou, vitalitou a nadšením zakladatelky značky Nip + Fab. Maria Hatzistefanis je světově proslulá expertka a odbornice na krásu, která zároveň vyvinula značku Rodial. Vítejte do světa jedinečné kosmetiky, kde každá ingredience má svoje opodstatnění a kde se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu a nejlepší účinek. Původním impulzem pro vznik nové samostatné značky Nip Fab byla podle zakladatelky dlouhodobá absence ucelené řady kosmetických produktů, která by ženám i mužům nabídla skvělé výsledky s minimálním úsilím. Kosmetika Nip + Fab je klinicky testovaná a nabízí péči o pokožku obličeje i těla. Součástí nabídky jsou cílené přípravky, jako například péče pro projasnění očního okolí a stejně tak v nabídce najdete také speciální přípravky, jako jsou produkty pro zesvětlení tmavých kruhů pod očima, produkty zaměřené na redukci a zlepšení neústupné celulitidy, nebo speciální zpevňující péče o ňadra. Každý produkt této značky obsahuje vysoký podíl přírodních složek, které v kombinaci s účinnými a moderními technologiemi vytváří účinný komplex pro zpevnění a vyhlazení pokožky.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni