loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Nomon
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Barva ciferníku
+ -

Tvar pouzdra
+-

Asymetrické

Typ strojku
+-

Quartz - Baterie

Pouzdro
+-

Plast

Design
+-

Bez Kamínků

Vymazat

Nomon

Španělská značka Nomon, která sídlí v Barceloně, se zabývá výrobou atraktivních nástěnných hodin. Hodiny jsou produkovány na základě návrhů světového designéra José María Reiny. Jedná se o vskutku originální kousky, které se stanou absolutně unikátním doplňkem interiéru.
Hodiny Nomon  jsou jedinečné svým designem i zpracováním. Při výrobě jsou používány nejkvalitnější materiály, jako je exotické dřevo nebo vysoce leštěná ocel.
Hodiny Nomon jsou vhodné jak do domácnosti, tak i do komerčních prostor nebo kanceláře.

Zvolené filtry:
Nomon×

+-Filtr

19 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Značka Nomon pochází ze Španělska, konkrétně přímo z Barcelony. Zabývá se výrobou atraktivních nástěnných hodin. Jednotlivé modely vycházejí z návrhů světově uznávaného designéra José María Reiny a Maria Ruize. Oba tvůrci se skvěle doplňují a mají podobný styl tvorby. Hodiny díky tomu mají osobitý vzhled a jasně definované linie. Kombinují minimalistické tvary, monumentální rozměry a skvěle doladěné detaily. Jedná se bezesporu o originální kousky, které jsou unikátním doplňkem interiéru. Hodiny Nomon jsou jedinečné svým zpracováním, ale především také designem a použitým materiálem. Při výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější výběrové materiály, jako například exotické dřevo nebo vysoce leštěná ocel. Nástěnné hodiny Nomon jsou vhodné nejen do domácnosti, ale také do kancelářských či komerčních prostor.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni