vivantis - internetové obchody

VIVANTIS expanduje na Slovensko - 2014-11-12

Internetové obchody VIVANTIS vstoupily na slovenský trh a slovenští zákazníci tak mohou na Vivantis.sk vybírat z bohaté nabídky fashion zboží. „Po zvážení několika variant jsme se rozhodli vstoupit na Slovensko ne formou jednotlivých specializovaných internetových obchodů, ale s jedním multishopem, kde zákazníci najdou veškerý náš sortiment od segmentu zdraví přes krásu, parfémy, módu, hodinky až po šperky," říká Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů VIVANTIS. V České republice patří VIVANTIS s tržbami v řádech stovek milionů mezi největší internetové obchody.

Hlavními konkurenčními výhodami Vivantis.sk jsou široká nabídka více než 37 000 produktů a více než polovina zboží skladem s dodáním do druhého či třetího pracovního dne až do rukou zákazníka. Mezi další zákaznické výhody patří možnost využití prodloužené lhůty na vrácení zboží bez udání důvodu na 1 rok, přičemž stejnou výhodou mají od září již i naši čeští zákazníci či prodloužená záruka na hodinky v délce 3 let. Nový e-shop je také vytvořen v aktuálním responzivním designu, který zaručuje optimální zobrazení stránky na každém zařízení (počítač, tablet, smartphone) a osvědčil se již v českém prostředí.

Jednou z klíčových oblastí pro spuštění slovenského e-shopu bylo zajištění logistiky zboží z našeho depa ke koncovému zákazníkovi na Slovensku. Tu budeme realizovat přes partnera Ulozenka.cz, který nám zajistí výdejnu v Bratislavě, asi 30 výdejen DPD ParcelShop po celé SR a dodání zákazníkovi prostřednictvím DPD a Slovenské pošty. To vše za konkurenceschopnou cenu doručení 3,90 EUR, výdejna v Bratislavě dokonce za 1,00 EUR," shrnuje Martin Rozhoň. V neposlední řadě bude o slovenské zákazníky pečovat slovensky hovořící operátor.

VIVANTIS staví svůj přístup k zákazníkům na třech pilířích - odborné znalosti v daných komoditách, bleskové dopravě a nakupování se zárukou. Pro spokojenost zákazníků VIVANTIS také rozšířil svou výdejní síť a ve spolupráci s Uloženka s.r.o. nyní využívá jejích 15 výdejen v České republice a více než 200 PPL ParcelShopů. Zákazníci si zboží samozřejmě mohou vyzvednout i na 2 vlastních výdejnách VIVANTIS, v Chrudimi a v Praze. Pražská výdejna, otevřená v září minulého roku, zaznamenává neustálý růst osobních odběrů.

Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK