vivantis - internetové obchody

E-commerce Holding pokračuje v posilování na Slovensku: Vivantis spustil Prezdravie.sk - 2015-08-18

Internetové obchody VIVANTIS z rodiny E-commerce Holding spustily na slovenském trhu nový e-shop Prezdravie.sk. Obchod je stejně jako původní česká verze Prozdravi.cz zaměřen na produkty přírodní medicíny a zdravého životního stylu. Návštěvníci e-shopu Prezdravie.sk mohou aktuálně vybírat až z 12 000 produktů zdravé výživy, přírodní kosmetiky, zdravého hubnutí či přírodních doplňků stravy.

„Na Vivantis.sk jsme viděli velký zájem o komodity spojené se zdravím, proto jsme se rozhodli vytvořit samostatný e-shop, kde by měli zákazníci pohromadě široký sortiment zdravé výživy, produktů přírodní medicíny a dalších příbuzných produktů," říká Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis, pod které Prezdravie.sk patří.

„Zdraví jako segment je na vzestupu, což potvrzuje i skokový nárůst nových e-shopů lékárenských řetězců a dalších farmaceutických hráčů. I my v něm vidíme velkou příležitost a chceme tuto vertikálu maximálně podpořit," říká Jan Jírovec, CEO E-commerce Holdingu.

„Velký důraz klademe na výběr produktů z oblasti přírodní, celostní a alternativní medicíny. Ty reprezentuje například značka Natural Medicaments, která nabízí produkty s vynikajícím poměrem ceny a účinných složek. Značka je na českém trhu velmi oblíbená a na slovenském máme stejný cíl," dodává Martin Rozhoň, ředitel Vivantis. „V české mutaci Prozdravi.cz jsme nedávno výrazně rozšířili náš sortiment. Aktuálně čítá naše nabídka více než 2000 produktů zdravé výživy a více než 7000 produktů volně prodejného lékárenského sortimentu. Všechny tyto produkty mají k dispozici automaticky také zákazníci Prezdravie.sk," dodává Martin Rozhoň.

V České republice patří Vivantis s ročními tržbami v řádech stovek milionů korun mezi nejstarší a největší internetové obchody - v oblasti šperků, hodinek a přírodních produktů pro zdraví, je zde dokonce absolutní jedničkou. Úspěchy slaví Vivantis již také na Slovensku, kam vstoupil s e-shopem Vivantis.sk loni na podzim.

O společnosti VIVANTIS
VIVANTIS a. s. je česká společnost, působící na internetovém trhu od roku 2001, se sídlem v Chrudimi. V roce 2014 do ní vstoupil strategický partner E-commerce Holding, který je spoluvlastněný skupinou Rockaway Jakuba Havrlanta a společností Czech Media Invest, Daniela Křetínského a Patrika Tkáče. Společnost VIVANTIS se zabývá především prodejem parfémů, hodinek, šperků, módy a produktů pro zdraví, krásu a životní styl na těchto internetových obchodech: Prozdravi.cz, Krasa.cz, Parfemy.cz, Hodinky.cz, Sperky.cz, Vivantis.cz, a Vivantis.sk. Cílem společnosti je stát se významným středoevropským prodejcem fashion a lifestyle komodit. Vlajkovou lodí je multishop Vivantis.cz, který v následujících letech pod stejným brandem vstoupí na trh sousedních evropských států. Jako první byl v listopadu 2014 spuštěn Vivantis.sk.

Zákazníkům internetových obchodů společnosti VIVANTIS a. s. již bylo odesláno více než 2 502 000 zásilek, měsíčně její shopy zaznamenají v průměru více než milion návštěv. Společnost VIVANTIS a. s. je členem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). Její internetové obchody získaly certifikaci APEK Certifikovaný obchod, což zákazníkům zaručuje jistotu bezpečného a bezproblémového nakupování. Zároveň společnost dodržuje APEK Kodex terminologie lhůt dodání, vždy poskytuje pravdivé informace o skladových zásobách a nabízí možnost vrácení zboží do jednoho roku bez udání důvodu.

Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK