vivantis - internetové obchody

Benefity pro zaměstnance

Nabízíme zvýhodněný nákup dárkových poukazů pro vaše zákazníky, obchodní partnery nebo jako benefit pro zaměstnance, na odběr zboží ve specializovaných internetových obchodech: www.hodinky.cz, www.sperky.cz, www.parfemy.cz, www.krasa.cz, www.prozdravi.cz a www.vivantis.cz. Dárkové poukazy prodáváme v hodnotě 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, 3 000 Kč. Můžete vybírat mezi tištěnou a elektronickou variantou.

Zakoupené poukazy není možné vyměnit zpět za finanční částku. Případný rozdíl v ceně vybraného zboží a hodnotě poukázky není vratný.

Firemní benefit

Dárkové poukazy mohou být využity také jako firemní benefity pro vaše zaměstnance, kteří si v rámci dárkového poukazu mohou pravidelně vybírat například kosmetiku, parfém nebo produkty pro zdraví. Tedy produkty pro běžné pravidelné používání. Pro firemní zákazníky je možné připravit dárkové poukazy ve větší hodnotě než 3 000 Kč, které je možné použít jako benefit na nákup hodinek nebo šperků. Mezi společnosti, které již této nabídky využili patří například McCann Erickson Praha, AG Foods, 100 Mega Distribution a mnohé další.

Slevy na dárkové poukazy pro firemní zákazníky

Při odběru většího množství jsme schopni vygenerovat poukazy od hodnoty 200 Kč a výše, horní hranice hodnoty dárkového poukazu není omezena. Platnost dárkových poukazů je vždy 1 rok od data vydání. Neváhejte nás kontaktovat ohledně individuálních požadavků nebo odběru většího množství poukazů, na brychnacova@vivantis.cz.

Výše poskytnuté slevy na odběr dárkových poukazů závisí na dosaženém obratu:

  • 0 Kč - 100 000 Kč/rok = sleva 3%
  • 100 001 Kč - 499 999 Kč/rok = sleva 5%
  • nad 500 000 Kč/rok = sleva 7%
Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK