vivantis - internetové obchody

O společnosti VIVANTIS a. s.

Jsme ryze česká společnost, působící na internetovém trhu již od roku 2001. Jsme předním internetovým prodejcem v ČR. Zabýváme se především prodejem parfémů, hodinek, šperků, módních doplňků a produktů pro zdraví i krásu. Tohle všechno najdete na našem e-shopu Vivantis.cz a pro nákupy na Slovensko máme Vivantis.sk a Prezdravie.sk. Pro zákazníky v Rumunsku je Vivantis.ro
 
Naše internetové obchody doručily svým zákazníkům již více než 3 960 000 zásilek, nabízejí 37 000 položek od 755 značek a měsíčně je navštíví průměrně 1 255 000 návštěvníků.
Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka,
pouze u nás najdete 5 NEJ:
  1. Nejširší sortiment – najdete u nás více než 37 000 produktů různých druhů i značek.
  2. Nejrychlejší doručení – naše sklady obsahují 60 % nabízeného sortimentu, který jsme vám schopni doručit do 1-2 dnů.
  3. Nejlevnější poštovné – u nás najdete poštovné již od 29 Kč.
  4. Nejvíce informací – k dispozici jsou vám nejen kompletní informace o daném produktu, kvalitní foto, možnost poradit se přímo s prodejcem nebo průvodce výběrem zboží, ale také kosmetická, vizážistická, lékařská, výživová a psychologická poradna, kde se můžete bezplatně obrátit na naše odborníky.
  5. Nejvyšší kvalita služeb a záruka velké společnosti.
 
Dle nezávislého nákupního rádce Heureka.cz by 86% z 132 tisíc zákazníků doporučilo internetové obchody VIVANTIS svým známým. Přečtěte si reference našich zákazníků:
Jsme držiteli certifikátů a ocenění, které garantují kvalitu a bezpečnost našich internetových obchodů, jako například certifikát APEK, Ověřeno zákazníky od Heureka.cz, registrace u Puncovního úřadu aj. Více informací se dozvíte v sekci Ocenění a certifikáty.
Maximální spokojenost zákazníka
Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK