vivantis - internetové obchody

Ocenění a certifikáty

Jsme držiteli certifikátů a ocenění, které garantují kvalitu a bezpečnost našich internetových obchodů.

APEK

Jsme členem Asociace pro elektronickou komerci APEK, vlastníme certifikáty APEK Certifikovaný obchod a APEK Certifikát kvality, které stvrzují, že námi provozovaný obchod, dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu, zejména úplné a pravdivé informování o provozovateli, procesu nákupu, vyřízení objednávky a reklamacích. Hodnotí také kvalitu obchodu a poskytování služeb, jako je komunikace se zákazníkem, dostupnost zboží nebo kvalita informací o produktech. Dodržujeme APEK Kodex terminologie lhůt dodání, poskytujeme pravdivé informace o skladových zásobách. Certifikace APEK je zařazena od roku 2003 do vládního programu Česká kvalita.

logo apek  logo apek  logo apek

Naše internetové obchody mají certifikát APEK

APEK
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce. Více na www.apek.cz

WEB TOP 100

I v roce 2010 se nám podařilo v soutěži webů Web Top 100 získat ocenění - tentokrát v podobě 2.místa v kategorii E-shop a zároveň také Marketingovou trefu, obojí za www.hodinky.cz. Porota pozitivně ohodnotila zejména rychlost nákupu díky snadné orientaci na webu.

V roce 2008 jsme se opět úspěšně zúčastnili prestižního žebříčku Web Top 100, který hodnotí kvalitu webových prezentací 100 největších firem v ČR a dalších přihlášených. V rámci oborového žebříčku E-shop jsme získali za hodinky.cz čtvrté místo a za parfemy.cz páté místo.

V říjnu 2007 jsme se v celkovém hodnocení umístili na 10. místě ze 158 hodnocených webů a v rámci oborového žebříčku E-shop získali 2. místo za redesignovaný web www.parfemy.cz. Navíc jsme byli oceněni speciální cenou Marketingová trefa za nejlépe zvládnutou marketingovou stránku webu.

WEB TOP 100
Žebříčky WebTop100 umožňují firmám působícím v České republice porovnat webové prezentace napříč celým internetem, ale především mezi sebou v rámci oboru podnikání firmy. Webové prezentace jsou hodnoceny v rámci hlavního a oborových žebříčků. Více na www.webtop100.cz

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Díky dlouhodobě stabilní spokojenosti velkého počtu ověřených zákazníků získaly naše obchody ocenění od nákupního rádce Heureka.cz v podobě certifikátu "Ověřeno zákazníky", který garantuje kvalitu poskytovaných služeb a garanci vrácení peněz.

Heureka.cz - ověřeno zákazníky Heureka.cz - ověřeno zákazníky

Naše internetové obchody mají certifikát OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

SHOP ROKU

V rámci soutěže Shop roku, která oceňuje nejlepší internetové obchody ve svém oboru, jsme se již několikrát umístili mezi finalisty. V roce 2011 se parfemy.cz a prozdravi.cz staly finalistou v kategorii Krása a zdraví, prozdravi.cz navíc ještě v kategorii Cena popularity.

V roce 2012 získalo prozdravi.cz vítězné ocenění Cena kvality v kategorii Krása a zdraví a Cenu popularity. Parfemy.cz se staly finalistou v kategorii Cena kvality – parfémy a Krasa.cz se stala finalistou v kategorii Cena kvality – Krása a zdraví.

3D-SECURE

Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-SECURE řešení – nejmodernější celosvětovou aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, umožňující bezpečné platby kartou na internetu.

3D-SECURE
Systém 3D-SECURE zajišťuje bezpečnost tím, že údaje o své kartě nakupující neposkytuje obchodníkovi, ale přímo bance. Přenos informací o kartě probíhá pomocí HTTPS protokolu, který údaje klienta zakóduje tak, že si nikdo kromě banky údaje nemůže přečíst. Zákazník mající kartu vydanou pod systémem 3D-secure navíc může rozšířit proces autentizace při placení o další údaje, které zná pouze on a nikdo jiný jeho kartou nezaplatí, i kdyby si zkopíroval obvyklé údaje kreditní karty (číslo, datum expirace, kontrolní číslo). Zákazník platící tímto typem karty, je pak vždy vyzván k zadání dodatečných údajů, které si nastavil (např. jméno papouška, poslední čtyřčíslí pasu ap.). Teprve po zadání odpovídajících údajů je transakce provedena.

Puncovní úřad

REGISTRACE U PUNCOVNÍHO ÚŘADU

Sperky.cz jsou registrovány u Puncovního úřadu. Puncovní zákon má za cíl chránit zákazníka před nakoupením nekvalitního zboží. Puncovní úřad na základě dohody s internetovými klenotnictvími provádí kontrolní nákupy, čímž jim umožňuje veřejně prokázat jejich důvěryhodnost.

ZELENÁ FIRMA

Společnost VIVANTIS a. s. je zapojena v projektu „Zelená firma“. V rámci tohoto projektu poskytuje svým zaměstnancům možnost zbavit se vysloužilých elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu a tím významně přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka. Stejným způsobem má zajištěný svoz a ekologické zpracování také u firemního elektroodpadu.

Zelená firma

Společnost VIVANTIS, a. s. je zapojena v celostátním systému sběru, likvidace a zpětné recyklace obalů a obalových materiálů prostřednictvím firmy EKO-KOM, a. s., se kterou má uzavřenou "Smlouvu o sdruženém plnění". Klientské číslo: EK-F00100875, Osvědčení o úspoře emisí ke stažení.

Certifikát pravosti

CERTIFIKÁT PRAVOSTI

Certifikát garantuje zákazníkům internetových obchodů společnosti Vivantis originalitu zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis.

Spolehlivost a záruka bezpečnosti.
Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK