vivantis - internetové obchody

Život ve VIVANTIS

Ve VIVANTIS se snažíme vytvářet pracovní prostředí, které podporuje důvěru, loajalitu, výkonnost a kreativitu. Fungujeme neformálně, oslovujeme se křestními jmény a často si tykáme. Snažíme se vytvářet atmosféru plnou optimismu a dobré nálady. Jsme otevření vůči sobě i vnějšímu prostředí - aktivně a otevřeně komunikujeme s našimi zákazníky, s obchodními partnery, s veřejností i s médii.

Společně tvoříme a vydáváme firemní časopis, ve kterém zaměstnancům zprostředkováváme informace o firemním dění, realizovaných i plánovaných projektech, hospodářských výsledcích a strategii.

A jak to u nás vypadá? Mrkni do naší galerie..

Spokojenost zaměstnanců ve VIVANTIS podporujeme nefinančními BENEFITY…

  • Pracujeme v režimu pružné pracovní doby, částečně si tedy naši zaměstnanci mohou pracovní dobu přizpůsobit svým osobním potřebám a tak snadněji skloubit své potřeby s potřebami zaměstnavatele.
  • Zboží, které nabízíme v našich e-shopech, nakupují naši zaměstnanci za zvýhodněné ceny a navíc mohou nakupovat se slevou i v některých našich partnerských e-shopech.
  • Zaměstnancům přispíváme na doplňkové penzijní spoření s jakýmkoliv penzijním fondem v ČR a na životní připojištění uzavřené s libovolnou pojišťovnou.
  • Záleží nám na zdraví a vitalitě našich zaměstnanců, a proto je pravidelně zásobujeme přírodními doplňky stravy.
  • Každý rok to roztočíme na firemní akci a před Štědrým dnem si každý zaměstnanec odnáší kapra (fotky z firemních večírků, rozdávání kaprů a dalších máme v galerii).
  • Podporujeme iniciativu a kreativitu, zaměstnanci u nás mají rozmanité příležitosti pro seberealizaci, osobní růst a rozvoj. Každý se může aktivně zapojit do firemního dění.
  • Odměňujeme naše dlouholeté zaměstnance při jejich pracovních výročích a při odchodu do důchodu.
  • Při řešení neočekávaných tíživých životních situací podáváme zaměstnancům pomocnou ruku.
  • Snažíme se budovat stabilní pracovní podmínky a příjemné pracovní prostředí. Naše kanceláře jsou vzdušné a moderně zařízené. K práci používáme moderní techniku a pokročilé technologie. Dbáme na čistotu a pořádek ve všech prostorách firmy.

VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJ

Jsme si vědomi toho, že náš úspěch je založen na rozvoji potenciálu našich zaměstnanců a závisí na úspěšnosti a motivovanosti každého z nich. Proto podporujeme zaměstnance v profesním růstu a v rozvoji jejich odborných znalostí a umožňujeme jim uplatnit jejich dovednosti a talent v praxi. Klademe velký důraz na jejich neustálý rozvoj.

Naši zaměstnanci se účastníodborných kurzů, konferencí, produktových školení a seminářů, které souvisí s jejich pracovní činností a zvyšují jejich odbornost. Absolvují ale takérozvojové aktivity v oblasti tzv. „měkkých dovedností“ (třeba komunikační dovednosti, obchodní vyjednávání, koučování apod.) nebo obecných tzv. „tvrdých dovedností“ (jako jsou počítačová školení, výuka cizích jazyků apod.). Maximálně podporujeme také vzájemné sdílení a předávání znalostí mezi zaměstnanci navzájem.

KARIÉRA

Nové pracovní příležitosti prioritně nabízíme stávajícím zaměstnancům, abychom jim umožnili dále kariérně růst. Dáváme jim příležitosti uplatnit se v různých oblastech a oborech a snažíme se tak maximálně rozvinout a využít jejich potenciál. Věříme, že pokud profesně i osobnostně rostou naši zaměstnanci, roste i celá firma. Jen díky tomu můžeme dosahovat cílů, které jsme si vytyčili.

Buďte ve spojení

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK