loading

Rande na počátku lásky s velkým L

 

Proč se na rande s někým, s kým už se pár týdnů znáte, chystáte víc než na pracovní pohovor do vysněné práce? Proč vám nervozita nedá spát? Odpověď na tyto otázky je jednodušší než návod na rychlovarnou konvici…

Prostě vám na tom, kdo na vás čeká, záleží. Randíte s někým, na koho chcete zapůsobit a chcete se líbit. Protože, co když je právě on Pan Božský nebo ona Paní Dokonalá? A co když budete jednou o vašich prvních schůzkách vyprávět vnoučatům?

Ženy milují muže, kteří voní

 

Rychle prolítnout sprchou, ledabyle se přestříknout deodorantem a za pět minut od probuzení vyběhnout z domu na ulici je možná postup, který vám funguje v běžném režimu, ale před večerem s Ní to chce daleko více péče. Dokonale se oholte a navoňte. Vůně je jednou z věcí, která umocňuje přitažlivost mezi mužem a ženou.

Prostě vám na tom, kdo na vás čeká, záleží. Randíte s někým, na koho chcete zapůsobit a chcete se líbit. Protože, co když je právě on Pan Božský nebo ona Paní Dokonalá? A co když budete jednou o vašich prvních schůzkách vyprávět vnoučatům?

Když dojde na věc

 

Při výběru oblečení myslete na to, že může v průběhu večera nebo na jeho konci dojít na svlékání a budete-li mít kliku, nebudete na to sám… Proto nepodceňujte výběr spodního prádla. Trenýrky jsou navíc pohodlné, tak se budete po celý večer cítit komfortně :)

Hodíme se k sobě?

Zda ten, který sedí proti vám na první, druhé nebo x-té schůzce, je tím pravým, asi zatím nevíte. Ale poznáte, jestli s ním chcete trávit svůj čas. Je vám s ním dobře a možná máte i pocit, že už ho dávno znáte… Je to jako s dobře vybraným oblečením. Sáhnete po novém kousku, poprvé si jej vyzkoušíte a máte pocit, že jej ušili přímo vám na míru :) Ale narozdíl od partnerů je fajn mít takových módních kousků hned několik… :)

V čem vyrazit na rande

Pokud jdete na úplně první rande, zaměřte se na každý detail… Protože to, na co máte jen a jen jeden pokus, je první dojem. Zdůrazněte svoji ženskost a něžnost, podtrhněte svoje přednosti, ale jemně a vkusně. Dejte pozor na zbytečně hluboké výstřihy nebo sukně tak mini, že ani nestojí za řeč. Chcete přece, aby vás váš protějšek vnímal :)

Ultrasexy outfit si nechte až na pověstné třetí rande…

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 093 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni