loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Oriflame
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Oriflame

Oriflame

Značka Oriflame patří mezi silné hráče na trhu v oblasti krásy a kosmetiky. Tato švédská společnost čerpá z dlouholeté historie a tradice, která sahá do sedmdesátých let minulého století. Značka si zakládá na kvalitních výrobcích a bohaté nabídce, ze které si vybere skutečně každý bez ohledu na věk a pohlaví. Jde o mezinárodní kosmetickou firmu, která vsadila na přímý prodej. V současné době je zastoupena ve více než 60 zemích světa.


O značce Oriflame

Značka Oriflame působí na trhu již od roku 1967. Své produkty prodává prostřednictvím kosmetických poradců. Firma si velmi rychle získala oblibu mezi zákazníky, čemuž odpovídá také skutečnost, že působí téměř po celém světě. Hlavní filosofií této značky je snaha odmítat testování kosmetických výrobků na zvířatech. Jednotlivé ingredience kosmetických produktů nepocházejí z mrtvých zvířat a nepůsobí zvířatům žádné utrpení. Výrobky Oriflame disponují garancí nejvyšší kvality.

Oriflame švédská přírodní kosmetika přináší přes 600 produktů, obsahují pouze vybrané a prověřené ingredience. V České republice působí značka od roku 1990 a patří mezi nejvýznamnější kosmetické značky na trhu. Jen málokdo by neznal oblíbenou kosmetiku Oriflame, kterou prodávají nezávislí kosmetičtí poradci. Těchto poradců je více než 70 tisíc a stále přibývají noví. Oriflame kosmetika však nebyla vždy tolik oblíbená, jako je tomu v současnosti. Do roku 2005 stála ve stínu konkurenční značky Avon.

V roce 2005 nastal v komunikaci Oriflame velmi zásadní zlom. Vznikla nová filozofie, která je zaměřena na soulad kosmetické značky s přírodou. Vznikly nové kampaně, které mají za cíl zvýšení nákupních preferencí ve prospěch značky. Hlavním cílem bylo, aby se značka dostala do povědomí zákazníků. Společnost Oriflame zvolila zcela novou strategii. Prostřednictvím silných kampaní, které na konci roku 2006 proběhly, se podařilo posílit postavení společnosti na trhu a vzbudit zájem o inovativní výrobky.

Na koho se značka orientuje?

Kosmetika Oriflame se orientuje na mladé ženy ve věku 20 – 40 let, které žijí ve středně velkých a menších městech. Jde o ženy, které o sebe rády pečují, chtějí se líbit a hýčkat, ale zároveň hledají kosmetiku cenově dostupnou. Strategie, kterou firma zvolila, se velmi osvědčila. Důraz je kladen na přírodní složky, které kosmetika obsahuje. Je určena pro všechny ženy, dokonce i ty, které mají citlivou pokožku.

Krédem značky se stal slogan „Oriflame, inspirováno přírodou“.  Reklamu podpořilo také slavné osobnosti, jako například Tereza Maxová, která se stala tváří značky Oriflame. Modelka se velmi ztotožňuje s estetickými zásadami společnosti. Oriflame kosmetiku propagovala také oblíbená herečka a moderátorka Lucie Zedníčková.

Oblíbené produkty Oriflame

Patrně nejtypičtější produkt této značky je zázračný kelímek Oriflame. Jde o velmi oblíbený přípravek s obsahem včelího vosku, který je vhodný k ošetření popraskaných rtů, loktů, lůžek či jiných suchých a hrubých partií. Zázračný kelímek se nejprve objevil v růžové barvě, dnes už jej můžete zakoupit v inovativním designu, například s příchutí třešní. Tento produkt patří mezi nejoblíbenější a nejoriginálnější výrobky kosmetické společnosti Oriflame.

Kosmetiku Oriflame lze rozdělit na několik kategorií, péče o pleť, dekorativní kosmetika, vůně, péče o tělo a o vlasy, doplňky, wellness a produkty pro muže. Nabídku Oriflame můžete sledovat prostřednictvím katalogů, ale také online.

Mezi kosmetické výrobky, které získaly nadprůměrné hodnocení v roce 2007, jsou „sada pro profesionální mikrodermabrazi, zázračný kelímek a Fixátor podkladového krému. Tyto výrobky se pyšní titulem „doporučeno Asociací vizážisty a stylistů ČR“.

Společnost si velmi zakládá na svém přístupu k přírodě, vsází za kvalitní přírodní přísady. Od roku 2000 vlastní globální technické centrum GTC v Irsku. Vědecký tým vyvíjí nové inovativní technologie. Společnost jde plně v souladu s přírodou.  Používá aerosoly, které neničí ozón.

Zvolené filtry:
Oriflame×

+-Filtr

23 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Oriflame švédská přírodní kosmetika vznikla v roce 1967. Všechny její produkty jsou prodávané prostřednictvím nezávislých kosmetických poradců, kteří zákazníkům usnadňují výběr díky atraktivnímu katalogu a zároveň mohou poradit a představit novinky v oblasti péče o pleť. Oriflame katalog je pro zákazníky dobrou inspirací. Kosmetika Oriflame je velmi oblíbená, její výrobky jsou k dostání ve více než 60 zemích. Oriflame si velmi zakládá na precizním výzkumu a vývoji svých produktů. Testování této kosmetiky probíhá výhradně na lidských dobrovolnících, není tedy testovaná na zvířatech. Kosmetika Oriflame získala mnoho ocenění pro svou kvalitu a zároveň pro svou ekologickou šetrnost. Můžete si tak být jistí, že své pleti dopřejete jedinečnou péči. Oriflame nabízí kvalitní péči za dostupnou cenu. V nabídce najdete více než 600 produktů. Nechte se hýčkat přírodními výtažky, které jsou obsažené v pečujících krémech, vyživujících mlécích a voňavých sprchových gelech. Oriflame toho nabízí ale mnohem víc, v jeho nabídce najdete ucelenou péči o pleť, tělo a vlasy. Nesmíme zapomínat také na dekorativní kosmetiku. Nechte se zlákat také okouzlujícími vůněmi. Parfémy Oriflame pro vás navrhli ti nejlepší francouzští parfuméři. Stačí jen přivonět a vůně vás vtáhne do kouzelného světa Oriflame.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 42 560 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni