loading
loading
 

+Filtr

Značka
+ -

Represent
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Represent

Represent – česká značka

Pohodlí, styl a praktický střih. To je typické pro zboží české značky Represent, která byla založena v roce 2000. Hlavním cílem bylo nabídnout kvalitní spodní prádlo všem milovníkům extrémních sportů, boardové módy a volného životního stylu.

Represent a jejich trenýrky

Stěžejním produktem byly nejprve pohodlné Represent pánské trenýrky, které byly navíc originálně balené v plechové krabičce. Malý detail, který potěší a zaujme. Muži ocenili střih a především velkou nabídku vzorů, ze které mohli vybírat. Trenky Represent se díky tomu staly běžnou součástí pánského šatníku.

Široká nabídka značky Represent

Zákazníci si značku oblíbili, a proto časem své portfolio rozšířila o oblečení, které je vhodné pro každodenní nošení v průběhu celého roku. Nyní tedy můžete vybírat z kompletního sortimentu oblečení. Nosí ho především ti, kteří preferují kvalitu, originální neokoukaný styl, pohodlí a přijatelnou cenu. Nejvyhledávanější jsou mikiny Represent, zdobené výrazným logem. Represent jde zákazníkům naproti nejen svým zbožím, ale také tím, že podporuje nejrůznější závody, sportovce a hudebníky. Je to o životním stylu a postoji a tak to cítí i značka Represent.

Nyní ke každé objednávce zboží REPRESENT v hodnotě do 199 Kč získáte Malou samolepku jako DÁREK ZDARMA.

Zvolené filtry:
Represent×
zrušit filtry

+-Filtr

1 produktů

Řadit dle:

Nahoru

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
prvni