Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny grapefruitu a hrušky jsou temperamentní a stimulují předehru. Mandle a zlatý osmanthus tvoří jemné, přesto intenzivní srdce a dodávají nádech shovívavého luxusu. Základní tóny pačuli a kůže vytváří suchý efekt, který zanechává svůdnou a přetrvávající vůni na kůži.
Na trh byla uvedena v roce 2014.
4,4
14 hodnocení
Hezká vůně pravidelně objednávám.Dobře drži
Kupovala jsem prvně, hezký flakon, vůně je taková nekomplikovaná jakoby avivážová čili voní čistotou, myslím, že neuspokojí ženy, co preferují těžší a lépe propracované vůně. Ale celkem fajn. Jen moc dlouho nevydrží vonět.
Nic
Doporučuji.
Vůně krásná, příjemná, výdrž perfektní. Mám tento parfém poprvé - nekupovala jsem ho naslepo, ale po delším zkoušení. Preferuji vůně italských návrhářů - evokují pohodu, dobrou náladu, setkání s přáteli.
































