Hraje si s barvami i s počasím

Podzim má docela nevděčnou roli. Jako ten, který končí léto. Jak začne být cítit ve vzduchu, rána se ochladí a listí se zbarví, necháme si tím zkazit náladu. Proč ale? Vždyť i podzim je krásný, plný barev, možná jen trochu deštivější, než by se nám líbilo. Na druhou stanu do zimy je pořád daleko a další příležitost pořídit si nějaké nové kousky na sebe před námi…

Podzimní procházka

Jak na podzimní nevyzpytatelnost

1/ Vrstvěte. Na podzim je počasí nevyzpytatelné. Ráno jsou teploty tak nízko, že už vyhlížíte první vločky, a odpoledne to vypadá jako babí léto.

2/ Připravte se na vše. Sluneční brýle ještě neschovávejte, přes den je můžete potřebovat, do kabelky ale přihoďte i deštník. Počasí se může změnit z minuty na minutu.

3/ Obujte se podle počasí. Už odložte vykrojené lodičky a obujte ideálně voděodolné tenisky. Pokud je podzim deštivější jako letos, nezapomeňte si pořídit stylové holínky.

Pod čepicí

Že je čepice zimní záležitost? Tak to si vyžeňte z hlavy. Sáhněte po lehčí a méně huňaté variantě a můžete se v ní zahřát už na podzim. Je to trendy a navíc vám bude jedno, že zrovna tak nepříjemně fučí…

Co nosí, když se ochladí?

Barvy inspirované podzimem

 

Až budete vybírat nové kousky do svého podzimního nebo i zimního šatníku, sáhněte po zemitějších barvách. V kurzu jsou základní barvy, jako je černá, hnědá, béžová nebo šedá. Oblíbené jsou i klasické černo bílé šatníky. Největším hitem jsou ale všechny možné odstíny červené od křiklavě červené po temně rudou. Červení však nemusíte být od hlavy až k patě. Pořiďte si rudou kabelku, boty, šálu, čepici nebo bundu. A nezapomeňte na rty. Jestli máte slabost pro tmavě zelenou nebo námořnickou modrou, přišel váš čas.

Sportovní elegance

Podzimní MUST-have kousky…

 

… jsou bezpochyby všechny kabáty, mikiny, bundy, křiváky, blejzry nebo kardigany. Každý kousek, do kterého se můžete zabalit, když se náhle ochladí. Zároveň jsou to kousky nadčasové, které můžete nosit prakticky po celý rok, i když se v létě ochladí nebo v létě oteplí. Na podzim frčí vzorované i jednobarevné kousky. Vyberte si takové, které půjdou kombinovat s co největším počtem outfitů. Jen takové se stanou nadčasovou součástí vašeho šatníku.

Hodinky pro gentlemana

Tam, kde muži ztrácejí v nošení šperků a jiných doplňků, tam to dohánějí třeba v hodinkách. Zatímco ženy dávají přednost módním hodinkám, které nevyžadují vysokou investici, většina mužů si potrpí na opravdu kvalitní a luxusní hodinky.

Umíme to sladit

Podělte se o inspiraci