Romantika podzimu

Brouzdat se v záplavách napadaného listí, které hraje všemi možnými barvami, užívat si poslední zbytky letního sluníčka, popíjet horkou čokoládu z papírového kelímku a přitom se zachumlat do teplého ponča...

A nějaká plískanice, první mrazíky a ranní mlhy? Ať si každý říká nebo myslí, co chce, podzim je boží... :-)

Etno má v šatníku místo

Na rande s tím pravým

Ještě není taková zima, abyste nemohli na romantickou procházku podél rybníku. Vezměte si s sebou do crossbody kabelky i nějaké starší pečivo, které se bude hodit, když narazíte na hejno hladových kachen... :-) Pak vám zbyde v kabelce dost místa na kaštany, které po cestě najdete.

Oblečte slim džíny, k nim tenisky a nakonec teplý svetr nebo dlouhý cardigan, který vás příjemně zahřeje a ochrání před studeným větříkem, který vám bude něžně čechrat vyčesané vlasy. Při pohledu na vás dva bude každému jasné, že spolu prostě ladíte...

Svetry s výraznými vzory

Maxi svetry i dlouhé kardigany jsou to, co je zase v kurzu. A vzorů se nebojte. Trendy jsou nejen severské vzory, které máte bezpečně spojené se skandinávským stylem, tak etno vzory, které nám ještě zůstaly z BOHO léta.

On ví, co mu sluší

Podzimní look vám sekne oběma

 

Užíváme si každou volnou chvilku, kterou pro sebe máme. V týdnu je to neuvěřitelný shon - práce, škola, rodina, koníčky a další povinnosti nám téměř neumožňují být soplu. Podzimní víkendy jsou fajn. Tempo se po létě trochu zvolní a my máme víc času jen pro nás dva. Nejraději oblékneme pohodlné oblečení a vyrazíme za dobrodružstvím někam daleko od lidí a starostí všedních dní.

Bez doplňků ani krok

Pohodářka v lese

Odpočiňte si od městského shonu, oblečte kotníčkové boty, tričko, přes něj kostkovanou košili, vlasy svažte do uzlu, s make-upem se moc nezdržujte, nude look bude tak akorát... A vydejte se za zážitky. Z podzimního klidu v lese načerpáte potřebnou energii a dostatečně se vyblbnete. Vzpomeňte si, jaké to bylo, když jste byli dětmi. Hra na schovávanou mezi stromy, válení se v listí a stavění pidi vesniček v mechu. Zahoďte zábrany a vzpomeňte si, jaké to je #bytsamsebou.

Crossbody kabelky

Nejen na ty kaštany a rohlíky pro kachny, ale na všechny další věci, bez kterých se na podzim neobejdete, jsou crossbody kabelky jako dělané. Navíc vám během hrátek v lese nebude překážet a budete mít obě ruce volné. K volnočasovému outfitu prostě padnou.

Podzimní borec nakonec

Příroda na holky zabírá

 

Vezměte ji na rande do přírody. Je jedno, jestli to bude park ve městě nebo les někde za polem. Holky mají rády přírodu stejně jako muže, kteří se umí pěkně obléknout. Nezapomeňte na příruční tašku, do které s sebou vezměte náhradní svetr nebo mikinu, protože až ji bude zima, můžete jí nabídnout ten svůj.

Podělte se o inspiraci