#bytsamsebou vždy a všude

Nudný šedý kostýmek nechte dnes ve skříni. Čeká vás náročný den plný rozhodnutí, a tak je důležité, abyste se cítila dobře v tom, co máte na sobě. Oblékejte se srdcem, ale rozhodujte hlavou :-)

Inspirujte se, v jakých kouscích na sebe strávit pracovní schůzku a buďte úspěšná jako nikdy před tím...

Áčkové sukně opět v kurzu

5 TOP kousků, které nesmí chybět ve vaší kabelce

1/ Diář a stylové pero - kalendář máte sice i v telefonu, ale diář je prostě klasika

2/ Parfém - vůně spíš lehčí a decentnější - náš tip: DKNY Be Delicious

3/ Zrcátko - bezchybný vzhled je třeba čas od času překontrolovat

4/ Rtěnka - nebojte se červených odstínů - náš tip: Dermacol Barva na rty

5/ Sluneční brýle - vaše dopňky o vás říkají, že jste připravená na vše...

Dáváte přednost kalhotám?

Ženskost v každém detailu

Zapomeňte na hodiny před zrcadlem. Na pracovní schůzku se strojte tak, jako byste šla na kávu s nejlepší kamarádkou do nejlepší kavárny ve městě. :-) Oblečte si to, v čem se cítíte skvěle, a to, o čem sama dobře víte, že vám neskutečně sedí.

Doplňků se nebojte. Můžete sáhnout po květovaném šátku, zlatých hodinkách nebo špercích v rosegold provedení. Sladit je můžete také s detaily na slunečních brýlích. S doplňky to nepřehánějte, ale zároveň se nedržte extra na uzdě. Taková zlatá střední cesta bude fajn.

Už máte svoje zlaté hodinky?

Zlaté hodinky byly odjakživa symoblem luxusu. Dnes si můžete dopřát vlastní zlaté hodinky a nemusíte kvůli nim prodat veterána po dědečkovi. Dobře vypadají jak hodinky v celokovovém provedení, tak v kombinaci s koženým páskem a zlatými detaily. Jaké vám padly do oka?

Šaty, ve kterých rozkvetete

Sako? Must-have...

 

Už je moc teplo na kabát, ale pořád to není jen na šaty? Proto jsou tady stylovky v podobě sáček, které vás ochrání před nehezkou husí kůží, ale zároveň jsou prostě jednou z věcí, která by neměla vašemu šatníku chybět. K barevným šatům se bude skvěle hodit bílé sáčko do pasu, které je vypasované tak akorát, aby dodalo siluetě ženských tvarů a zároveň, aby zakrylo i nějaký ten nedostatek...

Podělte se o inspiraci