Principy ochrany soukromí na Vivantis.cz

Vivantis.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v Nastavení soukromí

Doprava ZDARMA od 2 000 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 315

Pravidla soutěže o vybavení šatny

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.

2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odešle formulář s odpovědí na zadané téma.

3. Soutěže trvají od 24. 4. 2017 do 30. 6. 2017 vždy po dobu jednoho týdne od pondělí do následujícího pondělí - např. od 24. 4. do 1. 5. 2017.

4. Výhercem soutěže se stane soutěžící, jehož odpověď bude vylosována náhodně v souladu s aktuálními zákonnými podmínkami ČR. Odpovědi budou vždy losovány podle specifik aktuální soutěže.

5. Určení výherce nebo výherců proběhne každé úterý ráno po dobu trvání soutěže. Poslední soutěž bude ukončena 30. 6. 2017 a vyhlášena 3. 7. 2017.

6. Výherce bude o výhře informován elektronickou poštou na e-mailovou adresu, kterou uvede při odesílání odpovědi.

7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, která bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.

8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s a jejich rodinní příslušníci.

9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy