Jak se vrátit do formy a neztratit styl

 

Je krátce po vánočních svátcích a po silvestrovských oslavách. Při pohledu do šatní skříně se vám dělá nevolno, protože víte, že hned několik svých milovaných kousků teď jen stěží obléknete...

 

Nesvádějme to ale jen na svátky. Je zima, teplé dny plné slunečních paprsků, které nás nabíjejí energií, jsou v nedohlednu a vy si připadáte línější, pohodlnější a celkově z formy. Takže vstávat a cvičit. A hezky stylově zatočit s faldíky, které vám sice sluší, ale necítíte se být sama sebou.

Královna fitness

Hubnutí je dřina, ale stojí za to

Sportovní taška jako módní doplněk

Dala jste si předsevzetí, že začnete chodit cvičit, ale nemáte žádnou pěknou tašku? To je základní chyba, protože s krásnou sportovní taškou se budete těšit nejen na cesty do fitka. Vybrat si můžete různě velké podle toho, kolik toho s sebou nosíte. Slaďte tašku s lavní na pití a outfitem a nikdo nebude na pochybách, že vás cvičení pořádně baví.

Po takovém zápřahu si zasloužíte zákusek

 

Ať už cvičíte, protože máte pocit, že musíte, nebo protože vás to baví, chodíte cvičit s kamarádkami, nebo protože za rohem otevřel fitko Fanatic gym nový sexy trenér Jirka a říká se, že je svobodný... Jakýkoli důvod je super. Máte ze sebe vždy dobrý pocit, příjemně se unavíte a v nových džínách budete vypadat naprosto skvěle. A můžete si čas od času dopřát i velký čokoládový dortík se šlehačkou. :-)

Hrdinka s činkou

Sluší vám to, i když zrovna makáte k padnutí

 

Na jednu stranu byste si mohla říct, že je to vlastně jedno, co máte při cvičení na sobě. Ale ve sladěném stylovém outfitu se budete cítit dobře, což je základem pro to, aby vás to dlouhodobě bavilo a vydržela jste u toho déle, než pár lekcí. A mladého trenéra nebo kluka, co občas běhá vedle vás na pásu v nátělníku po dědečkovi a opraných legínách, úplně nadchnete.

Fitko jako součást životního stylu

 

Cvičení je pro čím dál více lidí nezbytnou součástí jejich životního stylu. Chodí si nejenom zacvičit, ale pobaví se tam se známými, zrelaxují se, přijdou na jiné myšlenky. Hlavně lidé, kteří mají sedavé zaměstnání si pak ve fitku vybíjejí nahromaděnou fyzickou energii a odpočinou si od celodenního stresu v kanceláři. Fitko je pro ně fyzickou, ale zároveň psychickou terapií.

Libo-li nový batoh?

Jezdíte do fitka na kole nebo vám z jiného důvodu úplně nevyhovují sportovní tašky přes rameno? Pak sáhněte po batohu. Schováte do něj spoustu věcí a lépe se vám vejde i do skříňky ve fitku.

Podělte se o inspiraci