loading

Recenze Allivictus Allivictus spray 10 ml

Kód produktu: z3059

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Allivictus spray je jeden z produktů, které opravdu zaberou - nejen na člověka, který to užívá, ale i na ostatní v jeho okolí :) Ne, opravdu zabírá na vše, co se týče bolesti v oblasti krku. Jednou pomohl, i když již byly na mandlích "čepy". Akorát někteří nezvládnou aplikaci - je to fakt síla.

 • Občas se mi dělají afty v ústech a jsou velmi bolestivé. V roce 2012 jsem se pro úporné bolesti celé léto ani pořádně nenajedl a ostřejší jídla a některou zeleninu (rajčata) jsem vůbec nemohl jíst. Vyzkoušel jsem celou řadu přípravků. Některé bolest zmírnily, ale po nějaké době se bolest ozvala znova. Náhodou mi poradila příbuzná Allivictus a afty zmizely po 3–4 dnech. Skoro stejně působil i přípravek Tantum Verde, ale ten je třeba brát delší dobu a pro mne se nehodí, protože mám diabetes a Tantum Verde obsahuje cukr. Allivictus použiji 2–3x denně a už po druhém použití bolest ustoupí na únosnou míru a po 3 dnech jsou afty pryč. Nevýhodou je, že je značně cítit z úst po česneku a musím se v době používání zdržovat doma. Ale výsledek stojí za to.

 • Po pár dnech užívání Allivictus spreje nastala úleva při zánětu horních cest dýchacích. Dosti nepříjemná česneková chuť v ústech. Kdo nemá rád česnek, tak ať si nekupuje.

 • Dobrý den, Allivictus sprej je dobrý, jsem spokojena.

 • S výrobky jsem velmi spokojená. Aloe sprej zapůsobil na letošní dovolené, kdy se mi spálilo 7leté dítě - perfektně chladil a zahojil. Allivictus spray zapůsobil perfektně jak na mírné škrábaní v krku tak tinktura na bolestiový zub - natřeno a vydržela jsem celé svátky. Guarana má velmi dobrý účinek na únavu, dodá mi mnoho energie 2 tablety dopoledne a lítate jak čipera do 3 do rána bez pocitu nějaké únavy. Jezevčí mast dobrá pro zánět průdušek na dítěti zapůsobila pozitivně.

 • Produkt Allivictus spray je vyborný a plní svůj účel, nicméně si musí člověk uvědomit, že po určitou dobu mu z úst rozhodně nevoní po fialkách.

 • Allivictus spray jsem užívala 2 dny v zimě při škrábání v krku. Zabral naprosto úžasně, stříkala jsem si víc než je doporučeno, takže nemohu napsat, zda doporučené množství střiků postačí. Hodí se ale jen pro domácí použití, protože jeho zápach je velmi intenzivní. Mohu ho jen a jen doporučit.

 • Dobrý den, odpovídám na váš dotaz, ohledně přípravků, které jsem zakoupila. Allivictus spray jsem použila, když mě začalo trochu pálit v krku a měla jsem pocit, jako by na mě něco lezlo. Po dvou dnech mi nic nebylo. Zda to byla náhoda, nebo účinek, nevím. Ale působil na mě příjemně. Manžel dostal Koňskou mast chladivou a byl s ní spokojen. Bolest rychle odezněla, takže dokonce přestal s mazáním. Celkově jsem byla vždy se všemi výrobky spokojená. Taktéž objednání, rychlé dodání, vše velmi dobré. Přeji pěkný den.

 • Děkuji za Váš zájem je to velmi milé. Důvod nákupu (Tabebuia impetiginosa - čaj, Symbi I - probiotikum, Allivictus spray, Jedlový olej, Super Acidophilus Klas 10 miliard, Citrovital kapky, Super Česnek, Chlorophyll a Pau D´Arco) byla stále opakovaná vaginální kvasinková infekce. Vše, co jsem si objednala jsem také najednou podle dávkování užívala. Nemám teď vůbec žádné problémy, jsem nadšená. Nevím, který z přípravků mi pomohl nejvíc, ale ráda bych si objednala znovu.

 • Dobry den, beru přípravek Allivictus spray a myslím, že funguje dobře na imunitu, zvláště v tomto období. Žádná chřipka ani nachlazení zatím.

 • Dobrý den, zatím používám pouze Allivictus spray. Když cítím, že mě škrábe v krku, použiji spray. Zatím mě to vždy přešlo.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni