loading

Recenze Allnature Aloe ferox - divoká aloe 1 l

Kód produktu: z3225

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Dobrý den, myslím, že Vaše výrobky - Goji Super Fruit Juice, Aloe ferox a Goji Kustovnice čínská šťáva - určitě přispěly k dobré kondici. 100% působení nemohu posoudit, neboť jsem je neužívala samostatně. Jistě se opět na Vaši společnost obrátím.

  • Aloe ferox - velmi kvalitní produkt, uspokojující účinnost, doporučuji.

  • Dobrý den, zatím jsem použil jedno balení Aloe ferox, to bylo v době, kdy jsem byl po třítýdenní nemoci s teplotami. Řekl bych, že na mne tento přípravek působil velice pozitivně a zdá se, že mi dopomohl k vyčištění organismu a snazšího doplnění energie. Ze začátku jsem měl trošičku problém s jeho chutí, ale dá se na ni velice brzy zvyknou. Pak už nezbývá než užívat si Aloe ferox a pozorovat jak se našemu tělu daří lépe a lépe.

  • Asi před 4 roky jsem na tom byla zdravotně psychicky i fyzicky dost mizerně. Nevěděla jsem, na koho se obrátit, a tak 1. krok byl detoxikace těla od prášků - objednala jsem si řasu Chlorellu. Zmizely mi ostruhy v patě, přestaly bolet kolena, měla jsem víc energie. Objednala jsem si i knihu Miluj svůj život, přidala další bylinky - Aloe ferox, kustovnici, těch bylinek jsem vyzkoušela velké množství, vysadila jsem antidepresiva, vrátil se mi čich a chuť, takže řasu doporučuji, konkrétně jí jsem využívala velké množství a občas se k ní vracím, ale chce to i zdravou stravu, cvičení apod.

  • Dobrý den, Aloe Ferox nakupuji pro užití na zmírnění atopického ekzému pro vnoučka, který je v předškolním věku. Vnitřní užívání výrazně zmírňuje projevy onemocnění. Nedávno jsem zkusil užít Aloe Ferox osobně, pro jednorázové odstranění přechodného pálení žáhy a přitom jsem zjistil, že pití 30 ml Aloe Ferox 3x denně, se projevilo na znatelném zlepšení chronického zánětu horních cest dýchacích (pozn.: netrpím nijak silným onemocněním, jen občas mně to dráždilo ke kašli, neužívám žádné léky). Zdá se mi, že toto onemocnění v souvislosti s pitím Aloe Ferox ustupuje (občasné dráždění ke kašli zmizelo a při hlubokém nádechu již necítím žádné dráždění). Vliv poznám nejlépe na podzim, kdy se onemocnění obvykle poněkud zhorší (pozn.: je mi 65 let).

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni