loading

Recenze Allnature Aloe vera Premium 1000 ml + 1000 ml ZDARMA

Kód produktu: z4935

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Aloe vera Premium je výborné na získání energie a na detox oraganismu.

 • Aloe Vera mi pomohlo v tom, že jsem nebyla nemocná.

 • Aloe Vera šťávu používám na problémy se zažíváním. Jelikož užívám léky, tak Aloe pomáhá na žaludek i pročišťení střev. Ale musí se užívat delší dobu.

 • Zhodnotit působení produktu Aloe vera není jednoduše možné samostatně, neboť jej užívám na doporučení MUDr. Erbena s asi desítkou dalších vitamínů a minerálních i potravinových doplňků. Pravdou však je, že díky tomuto souboru se mi daří významně snižovat výši homocysteinu v krvi. Mohu vám však potvrdit i jednu individuální zkušenost mimo vlivu na snížení homocysteinu. V jednom období procesu se objevilo velice intenzivní svědění kůže na různých částech těla. Využil jsem informace, že Aloe působí dobře i vně na pokožku. Po potření svědící kůže vaším preparátem se po krátké době dostavilo zklidnění pokožky, stejně jako při potření vytlačené šťávy z části rostliny odříznuté z našeho květináče. Tu bych však těžko mohl konzumovat vnitřně.

 • S produkty jsem velmi spokojená. Aloe Vera jsem objednávala u Vás již podruhé. Aloe na mě působí dobře, mám lepší imunitu. Ženšen jsem užila jen jedno balení. Během užívání jsem cítila, že jsem více aktivní. Určitě si Aloe Vera znovu objednám.

 • Musím Vám sdělit, že jsme s produktem Aloe vera velmi spokojeni. Užívá ho naše babička, které je již 84 let a po zlomenině krčku a řadě nemocí provázející ji již od 55 let je nepohyblivá a denně polyká několik druhů léků. Jedny způsobují průjmy, druhé zase zácpu. Řešili jsme to klasickými léky na tyto problémy, ale byl to jenom kolotoč. Od doby, kdy začala užívat Aloe vera, se jí vyprazdňování upravilo, rovněž nemá problémy se zažíváním. Proto musím přípravek jenom pochválit.

 • Produkt Aloe Vera Premium jsem užívala poprvé, cítila jsem se dobře. Na jaře se u mně objevil ekzém na rukou, po dobrání Aloe vera ekzém zmizel, ale jestli to je působením Aloe vera nevím, ale věřím, že ano.

 • Jsem s Aloe Vera Premium velice spokojena, působí na mě dobře, mám pocit, že mi dodává energii.

 • Aloe vera Premium mi pomohlo při bolestech žaludku a střevních potížích.

 • Aloe vera Premium je úžasný přípravek na čištění, na detox a působí také proti zácpě a na trávicí trakt. Velice děkuji.

 • Aloe Vera Premium mi posiluje imunitu. Zatím nepociťuji ani jarní únavu. Je to také antioxidant jako vše přírodní. Doporučuji jej používat.

 • S výrobky jsem velmi spokojena. Jsou to čistě přírodní produkty, žádná chemie a navíc od českého výrobce. Černou ředkev a Aloe vera užívám na posílení imunity a čištění organizmu. Cítím se lépe fyzicky i psychicky. Kopřivu zkouší syn, zda mu nepomůže proti jarní pylové alergii. Užívat začal měsíc před nástupem pylové sezony. Zatím se jeví, že pylová alergie není tak agresivní jako v minulosti, když kopřivu neužíval.

 • S produktem Aloe Vera Premium jsem spokojená a proto ho kupuji pravidelně.

 • S produkty Rakytník v medu a Aloe vera Premium velká spokojenost, ohledně imunity výborné. Pracuji v prodejně, kde projde denně až kolem 2700 lidí. Nechci to zakřiknout, ale nejsem nemocná. Určitě si to objednám znovu.

 • Symbi I a Aloe vera Premium jsou vyborné preparáty. Úprava zažívání a problémů s menzesem, po obtížích s tlustým střevem také úprava potíží.

 • Již je tomu víc než rok, co nakupuji ve vašem internetovém obchodě a vždy jsem spokojen. Aloe vera Premium mne mile překvapila svou jemnou travnatou chutí, téměř bez zákalu, nazval bych to spíše ušlechtilou sedlinou. Po čtyřlitrové kúře jsem se cítil velmi dobře, co se zažívání týče a přímo v moči bylo patrné okem, jak se tělo po působení Aloe vera čistí. Během dvou týdnů se zregulovalo vyprazdňování stolice a také jsem měl příjemný pocit v žaludku, něco jako lehké pohlazení. Rakytníkový olej byl vysoce kvalitní, firma Saloos si pro jeho prodej vybrala kvalitního a kvalifikovaného prostředníka - vás. Uvítal bych i větší výběr ve škále olejových extraktů Saloos. Také jsem u vás nedávno zakoupil Cannol - konopný olej - a ten překonal všechna má očekávání. Velejemná textura, slabě oříšková vůně, dojem, že jde o sofistikovaný produkt výborně se vstřebávající. Pěstím si tímto olejem ruce a aplikuji i vlasové olejové zábaly. Opět i zde oceňuji mimořádnou kvalitu. Nechci přehánět, ale mnou dosud koupené zboží jakéhokoliv druhu u vás si ode mne, jako od koncového uživatele, nezaslouží sebemenší výtku. Váš internetový obchod se mi stal dobrým výběrem při péči o moje zdraví. Nakoupil jsem toho od vás už více a vždy jsem, prozatím, připraven jen chválit a doporučovat svým známým. Také ceny a promptní dodávka jsou vaší velkou devizou. Ptejte se kdykoliv, těší mne, že se staráte a zajímáte o postřehy vašich spotřebitelů.

 • Aloe vera Premium šťávu jsem začala používat kvůli bolestem žaludku, při podezření na vředovou chorobu. První jsem koupila v běžné lékárně, ale nechutnala mi, byla cítit chemicky. Tak jsem našla ve vašem obchodě Aloe vera Premium bez chemické konzervace a tato mi jak chutná, tak mi i docela pomohla od bolesti žaludku a navíc se mi zlepšila a vypnula pleť.

 • Aloe vera Premium je velmi dobrý produkt, doporučila bych jej i dalším zákazníkům. Koloidní minerály + Koloidní stříbro jsem si objednala opět, jsem s nimi moc spokojená, což nasvědčuje má nová objednávka. Cítím se velmi dobře a na pleti je to velmi znát.

 • S produktem Aloe Vera Premium spokojenost maximální.

 • Aloe Vera používám několik let a nedám na něho dopustit. Pomohlo mi to na vážné gynekologické problémy. Cysty, které byly neoperovatelné a neustále se zvětšovaly, díky aloe mám již jenom nepatrné stopy. Když jsem začala užívat aloe, co kontrola, byla cysta menší. Samozřejmně první výsledky jsem zaznamenala až po půl roce, ale chce to trpělivost. Ne, že někdo čeká, že po měsíci uživání bude vše ok. Já jsem spokojená.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 707 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni