loading

Recenze Bylinář Agnin 200 ml

Kód produktu: z143

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Produkt Agnin mi celkem pomáhá, zmírnil dráždění suchého kašle a omezil zahlenění v krku.

  • Dobrý den, s produktem Angin jsem byla velice spokojena. Trpím na chronický zánět nosohrtanu a jakmile se napiji něčeho studeného, mám problém. Obzvláště v létě. Toto léto tomu nebylo jinak, ale zánět měl i můj muž. Ten se léčil klasickými antibiotiky od lékaře, já Anginem. Jeho léčba trvala 7 dnů, po týdnu se mu zánět vrátil a následovala další antibiotika na jeden týden. Já jsem užívala Angin po dobu tří týdnů (takže stejně dlouho, jako se léčil on) a výsledek byl úplně stejný - oba jsme zdraví. Jen já nemám zničenou střevní flóru a vůbec si myslím, že Angin byl mnohem šetrnější a neměl žádné vedlejší účinky. Navíc jsem v noci nemusela vstávat, abych dodržela čas, kdy léky užít, takže i ráno jsem byla lépe vyspaná. Já obecně mám k antibiotikům averzi, protože jsem je musela často užívat jako dítě. U Anginu žádné negativní pocity nemám.

  • S přípravkem Angin jsem zcela spokojená, časté záněty dýchacích cest a dutin se dosud neopakovaly.

  • Dobrý den, s Anginem mám zatím dobré zkušenosti. Pomáhá tak do 3 dnů.

  • Dobrý den, přípravky Angin a Immunity Star používám již zhruba jeden rok. Jsem s nimi velmi spokojená, hlavně tedy moje tělo. Posílila jsem si imunitní systém a zbavila se problémů, které mě trápily. V užívání přípravků hodlám pokračovat i nadále. Celý váš tým pracuje super. Vždy dostanu to, co jsem si objednala. Nestalo se mi, že by něco nebylo, nebo byl jiný problém. Všem vám velké dík.

  • Dobrý den, Angin jsem si u vás zakoupila už po několikáté (nyní dobíram třetí lahvičku). Rok jsem měla problémy s vykašláváním tvarohovitých kousků z krku - dělaly se mi dendrity na tonzilách. Na krčním mi chtěli už mandle vytrhnout...s trháním jsem na doporučení mé homeopatky počkala a začala brát Angin, omezila bíle pečivo, vejce, mléčné výrobky...a madle už mám ok. Uvolnily se mi i horní cesty dýchací, které jsem měla ucpané.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni