loading

Recenze Grulich Apiglukan 250 g

Kód produktu: z418

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2015-03-04 15:19:04

  Wurm-Ex jsme si objednali celá rodina na odčervení. Dcera měla problémy se zažíváním - nadměrnou plynatostí, kterou ji způsobovala škrkavka. Nám s manželem byla zjištěna motolice. Dceři problémy odezněly a nám také. Dávku budeme opakovat po půl roce. Bohužel s parazity má problém každý a bohužel se to neřeší. Je prokázáno, že mnohé zdravotní problémy způsobují právě paraziti. Apiglukan - na ten nedám dopustit. Před zimou objednávám, aby byl po ruce, kdykoliv se projeví nachlazení či kašel. Pomáhá rychle i v těžkých formách kašle, u kterého kupované a doporučované sirupy a jiné produkty na kašel selhaly a vlekly se několik týdnů. Po podání Apiglukanu v akutních stavech 2 čajové lžičky najednou a zbylé 2 čajové lžičky do večera, máte do dvou dnů po kašli, chřipka odezní a nachlazení téměř vymizí.

 • 2014-11-18 11:33:33

  Produkty Olej ze sibiřské jedle bělokoré a Apiglukan hodnotím kladně. Subjektivně mohu zhodnotit, že pomáhají. Určitě zahnaly nejeden náběh na nachlazení. Doporučila bych je.

 • 2014-09-12 15:07:59

  S Apiglukanem jsem velice spokojená. Od té doby, co ho používám (každé ráno do čaje), nejsem ani já ani dcera tak nemocná jako dřív (různé virózy, kašle a nachlazení). Je moc dobrý i místo medu na namazání, protože nestéká. S háčky na klíšťata mám zkušenost zatím jen u psa, klíště šlo krásně vytočit.

 • 2013-11-14 14:01:57

  Brutnákového oleje užívám 1 čajovou lžičku denně nalačno. Trpěla jsem velmi silnými PMS bolestmi a po měsíci užívání mohu s klidným svědomím říci, že se snížily až o polovinu, což je pro mě osobně obrovská úleva. Dále olej používám i zevně, na navlhčenou pleť obličeje (mám smíšenou pleť s lehkými projevy akné - je mi 25 let) a shledávám pleť jemnější, zánětlivá místa jsou méně začervenalá a klidnější. Celkově mám dojem, že brutnákový olej působí blahodárně na rovnováhu pleti. Mám sníženou funkci štítné žlázy a kolísají mi hladiny hormonů, což se snažím řešit bez využití "chemických" alopatických leků a věřím, že brutnákový olej tomu taktéž pomáhá :) Rozhodně doporučuji. Apiglukan má naprosto skvělou chuť a konzistenci. Užívám ho do čaje či dětem do jídla. Zatím se držíme v podzimních plískanicích (chvála Bohu) dobře. Doporučuji těm, co bojují se sníženou obranyschopností.

 • 2013-07-02 08:34:07

  S Apiglukanem jsem velmi spokojená již nejméně 5 let. Používám ho nepravidelně. Osvědčil se mi při nachlazení, bolestech v krku, lehké bolesti zubu - při podrážděných dásních...1 lžička do 1/4 hodiny ulevuje od bolesti. Acerola vitamín je určitě lepší než tabletkový vitamín C. Používám ji hlavně jako nápoj na cesty - 1/2 lžičky do 3 dcl vody.

 • 2013-06-17 10:20:39

  Apiglukan je velmi chutný, snad bude také působit.

 • 2013-05-13 08:45:30

  Baktevir - velice cenné kapičky pro celou naši rodinu, protože jsou opravdu účinné v boji s virózami (nachlazení, kašel apod.). Mamince byl Baktevir nápomocný i při dlouhotrvajícím kašli, kdy lékaři přesný důvod nezjistili. Radili jsme mamince kdejaké "babské rady", brala několik antibiotik, zabral až Baktevir. Protože to trvalo přes půl roku, mamku to poznamenalo i na psychice. Je to velice jemná žena, proto se cítila trapně, když ji na nějakém sezení bralo na kašel - věděla, že všechny ruší, takže pak se pro ten kašel, společnosti stranila. Baktevir ji tedy pomohl po všech stránkách. Mému manželovi pomáhá překonávat období chřipek a angín. Je podnikatel a každou nepřítomnost ve firmě si vyčítá. Baktevir dáváme i našemu dítěti - letos jsme začali s nižšími dávkami, protože mu bylo 5. Snášel to velice dobře a po všech těch sirupech na kašel a teplotách, jsem pak s dávkováním Bakteviru, jako přírodním lékem, měla pocit skutečně kvalitní prevence. Chválí si ho i jiné maminky v okolí - děti jsou méně nemocné a když onemocní, tak je průběh nemoci klidnější a trvá podstatně kratší dobu. Apiglukan - velice mi chutná jeho jemná chuť. S medem celkově se to nedá srovnat, tohle je taková medová sametová pasta. Dávala jsem to dětem na topinku, mohly se umlaskat. Jediná výtka - příliš drahé a obsahově malé na to, abychom to kupovali ve větším množství. Ale jako doplněk stravy po nemoci, nebo v období viróz, můžu jenom doporučit. Aladino vonný olej (Dětský pokoj) - příjemný na vdechování. Děti nic nenamítaly proti pokapání peřinky nebo polštářku. Dávala jsem, když byly nemocné. U dětí jsem se už setkala s odmítavou reakci na inhalování kapiček z peřinky, tyto byly příjemné, navíc, při prvním dávkování jsem neměla zkušenost s jejich vykapáváním, takže mi vyteklo víc olejíčku najednou a žádné připomínky o smradu nebyly :) Aromaterapeutický osvěžující sprej Lesní romance (Smrk) - velice kvalitní sprej. Opravdu pohltí pachy, navíc dodává člověku dobrý pocit o nevdechování chemikálií, ale přírodních éterických olejů z jehličí.
  Regalen - koupila jsem původně pro sebe na migrenózní bolesti hlavy, ale po přečtení pasáže "kdy Regalen pomáhá", jsem ho začala dávkovat svému 2,5letému synkovi. Od narození trpí na ekzém, v tomto věku má navíc sníženou imunitu - co může, to chytne. Dávám mu jednu kapičku. Jak se takhle o přírodních léčivkách povídá, ty nejdřív stav zhorší, pak nastane úleva - synkovi se pustila taková rýma, že hleny z něj přímo tryskem lítaly. Protože ta očista byla opravdu veliká, chvilku jsme se stranili společnosti - ale spíše kvůli estetickým projevům, než projevům nemoci, tzn. bolesti těla, hlavy, teploty atp. Na kůži se zatím účinek neprojevil. Vironal - koupila jsem si ho pro děti, že budu střídat s Baktevirem. U všech bylinných preparátů totiž děláme 3týdenní kúru, pak týden přestávka. I manžel měl zkušenost, že když byl v týdenní přestávce, tak zrovna nějakou virózu chytl. Manžel střídá Baktevir s Greposeptem, děti Baktevir s Vironalem.

 • 2013-01-30 07:55:54

  Dobrý den, myslím, že produkty ( Apiglukan a Cat´s Claw), které jsem u vás objednala, mají dobré účinky. Tyto produkty užívá mamina při onkologické léčbě. Věřím, že i zásluhou těchto přírodních produktů snáší chemoterapii dobře. Jsem ráda, že jsem našla na internetu vaše stránky a s účinky jsem spokojena. Děkuji za váš zájem i vaše produkty. Určitě doporučuji lidem s podobným onemocněním.

 • 2012-12-10 08:59:39

  Dobrý den, odpovídám Vám na dotaz o Apiglukanu. Tento produkt užívám již 12. den na doporučení svého lékaře Dr. Pekárka (který bohužel už nežije), ale byl mým laskavým rádcem v překonávání karcinomu a díky němu a asi také díky výrobku pana Grulicha - Apiglukanu - jsem ještě v plné životní síle.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, Omega 3 rybí olej Forte tobolky mohu doporučit opravdu každému. Tento produkt je velmi důležitý pro dobrý vývoj mozku, jak v mládí, tak i ve stáří. Vzpomínám si, že jsem jako dítě užívala rybí tuk. Některé děti ho nenáviděly, ale já ho měla ráda. Dokonce tu lahvičku museli přede mnou rodiče schovávat, protože jsem to chtěla vypít vše najednou. Moje dcera ho už ráda neměla. Najednou se přestal dětem rybí tuk doporučovat a myslím si, že to byla obrovská chyba. Pro vývoj mozku jsou Omega 3 moc důležité, dokáží dokonce korigovat i emoce u dětí, hyperaktivitu a nezvladatelnost dnešních dětí. Dnes se pro děti dělají Hvězdíci s Omega3, mají pomerančovou chuť a rybí tuk z nich není vůbec cítit. Škoda jen, že se neprodávají v takovém měřítku, jak by bylo pro děti žádoucí. Doporučila jsem Omegu 3 i svému švagrovi, který je po mozkové mrtvici, aby se mu zlepšila činnost mozku a lépe se mu prokrvovaly cévy. Apiglukan je dobrý na posílení imunity hlavně na podzim, kdy se začínají objevovat virózy. Přeji pěkný den.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, Apiglukan a Betavital moje manželka užívá asi 5 roků. Manželka prodělala operaci tlustého střeva a při léčbě na onkologii jsme se dozvěděli o těchto produktech. Jsem včelař a sám dělám pastovaný med. Kombinace hlívy ústřičné, medu a červené řepy je ideální kombinace přírodních léků pro posílení imunity. Po celou dobu užívání těchto - LÉKŮ - je krevní obraz mé manželky stále výborný!

 • 2012-10-30 00:00:00

  Apiglukan je výborný na posílení imunity, je to produkt přírodní a mnou osvědčený. Doporučuji všem, co si chtějí posílit imunitu na podzim i na jaře. Má antibakteriální a antivirový účinek, pomáhá při rekonvalescenci, na lepší hojení ran. Doporučila jsem ho rodině i přátelům.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, Apiglukan a Beta glukan jsou skvělé. Zlepšila se mi imunita. Trpěla jsem na bradavice a různé záněty, ty vymizely. Moje maminka má problémy s bércovým vředem a díky Beta glukanu se jí to trochu zlepšilo. Mimochodem, je dobrý v období chřipek.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobry den, Apiglukan užívám už 8 let celoročne. Dokonce i na dovolené je součástí mého zavazadla. Díky němu jsem schopna trénovat intenzivně i s lehkým nachlazením a tzv. chřipky léčím během svých tréninků a navíc nemusím sladit. I kávu piju s apiglukanem, jsem alergik a nemám žádné vedlejší reakce, doporučuji všem, krásný večer.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Zatím jsem užívala pouze Gynex a překvapilo mě zklidnění a lepší spánek (v přestávce mezi užíváním se spaní opět zhoršuje, takže zde vidím souvislost). Apiglukan mi velmi chutná, prodělala jsem nedávno chřipkové onemocnění s velmi rychlým a mírným průběhem, nevím, možná to byla i zásluha Apiglukanu. Výrobkly Energy plánuji užívat (dle svých finančních možností) trvale.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, již po využívání 1 balení Betavitalu jsem spokojená, současně s užíváním Apiglukanu a pitím jaterního čaje se mi zlepšily jaterní testy a cítila jsem se lépe.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, Apiglukan mám již několikrát vyzkoušený a jsem s ním moc spokojená. Připadá mi, že poté nejsem tak náchylná k různým nachlazením a má i příjemnou sladkou chuť. Používám ho do čaje a chválím. Děkuji

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, přípravky Apiglukan a Goji Kustovnici čínskou užívám na zvýšení imunity, protože jsem už 10 let onkologický pacient a nespoléhám jen na klasickou léčbu. Snažím se zvyšovat imunitu i pomocí dalších přípravků - Cordyceps, Wobenzym a Inocell. Myslím, že se to docela daří.

 • 2010-02-15 12:16:36

  S vašimi produkty jsem se setkala již několikrát a jsem velice spokojená. Ne všechno co jsem zakoupila jsem měla možnost sama vyzkoušet (dárky), ale např. Apiglukan a Goji Kustovnici čínskou používám sama. Hlavně v této roční době jsou tyto produkty velice vhodné k posílení imunity, v rekonvalescenci i jako pamlsek pro děti.

 • 2010-01-22 13:57:31

  Apiglukan užívám už 2 roky a jsem s ním spokojen. Za tu dobu jsem nebyl nemocen. Takže chřipku a nachlazení neznám. Můžu doporučit.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni