loading

Recenze Woykoff Arthrona 1000-C 120 tbl.

Kód produktu: z5183

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Produkty Arthrona 1000-C, ANATOMAX STAR a IMMUNITY STAR užívám od léta v dávkách 2 ks denně od každého přípravku (diagnóza artróza obou kolenních kloubů). Byla mi doporučena výměna obou kloubů. Za těchto 5 měsíců bolesti ustoupily a hybnost se zlepšila. Mohu říci, že přípravky jsou vysoce účinné.

  • Výrobek Arthrona 1000-C jsem nekupovala pro sebe, ale pro moji maminku. Ta tvrdí, že ji pomáhá, že by bez tohoto produktu už vůbec nechodila. Teď si dokáže, sice špatně, ale sama dojít aspoň na toaletu. Proto jsem ráda, že jsem Arthronu objevila.

  • Mohu potvrdit, že Arthrona 1000-C je vcelku dobrý výrobek za přijatelnou cenu. Je mi sympatické, že český výrobce vsadil na chondroitin z mořských korýšů + vitamín C, což jsou jednoznačně lékařsky prokázané látky, které podporují výstavbu a regeneraci pojivových tkání a necpou do výrobku další nejednoznačně prokázané látky, které zvyšují cenu výrobku. V mém případě sedí do puntíku, že podle návodu po dvou měsících se začne projevovat účinek přípravku.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni