loading

Recenze EkoMedica Czech Artyčok - 99,8% šťáva z artyčoku 500 ml

Kód produktu: z4273

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Ano, produkt Artyčok - 99,8% šťáva je dobrý. Užívám ho na zácpu a zatím to funguje. Právě jsem si objednala dalších šest lahviček.

 • Výrobky jsem koupila pro svého přítele, který se snaží zhubnout. Po artyčokové šťávě se upravilo trávení, ale při tom se objevila větší chuť k jídlu. Klesl však cholesterol. Po využívání Chitosanu se váha snížila cca o 3 kila, ale je to tím, že se člověk cítil plný a měl menší pocit hladu.

 • Šťáva z artyčoku má autentickou chuť a příznivý vliv na zažívací trakt, byla jsem s ní velmi spokojena.

 • Artyčok šťávu bere maminka, která je vážně postižený invalida (82 let). Má vážné cévní onemocnění, slabé srdíčko, ledviny fungují na 50 %. Co bere šťávu, po měsíci se jí srovnal tlak, který měla vysoký a vysadily jsme po konzultaci s lékařem dva léky na jeho úpravu. Často měla pocit, že potřebuje močit, ale nešlo to. Dnes už tento problém nemá. Dokonce se příjem tekutin ztrojnásobil. Po této šťávě se jí upravilo i vyprazdňování, které do té doby měla jednou za 4-6 dní, nyní skoro denně. Zvýšila se jí chuť k jídlu a nedávno mě šokovala, když sama řekla, že má hlad. Nechci z této štávy dělat elixír života, ale účinky jsou pro nás ohromující a tak jsme začali tuto šťávu užívat - já, můj kamarád s manželkou i jejich potomci. I oni pocítili změny a účinost této šťávy. Není to prášek na bolest hlavy a proto musí každý počítat s tím, že nástup účinku je pomalejší, ale každopádně doporučuji preventivně na ochranu imunity, což každý určitě ocení. Musím to zaklepat, ale i přes chřipkovou epidemii z letošní teplé zimy jsme poprvé v naprosté pohodě.

 • Artyčoková šťáva mi pomohla při jaterních potížích, které se vztahují ke každoročním problémům na jaře a na podzim. Dříve jsem používala jiné produkty, které byly mnohem dražší. Váš Artyčok je cenově dostupný a hlavně účinný.

 • Artyčok šťávu používám ráno kávovou lžičku půl hodiny před jídlem a večer. Mám dobré výsledky a pomáhá mi i proti imunitě.

 • S výrobkem Artyčok šťáva jsme moc spokojeni. Doporučila bych všem, kdo mají problém s dýcháním.

 • Artyčok šťáva je pro posílení imunity výborná.

 • 28. prosinec 2014

  Celkové hodnocení: 70%

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 42 659 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni