loading

Recenze NaturComp Baby-Comp Classic - přirozené plánování dítěte

Kód produktu: z3527

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Před několika měsíci jsem začala používat Lady-Comp. Přestože pracuji na směny a mé teplotní křivky nejsou perfektní, lze z nich vysledovat cyklus. V osmi předcházejících letech jsem stále zkoušela hormonální antikoncepci. Díky ní mám za sebou nadýmání, přibývání na hmotnosti, deprese, podrážděnost, výkyvy nálad ...... cítila jsem se mizerně. A neměla jsem žádnou chuť na sex! Týdny a týdny bez jakéhokoliv sexu! Pro mne příšerná zkušenost. Jsem šťastná, že se mi podařilo s Lady-Comp najít přirozenou možnost!

  • Používám Baby-Comp asi rok. Můj přítel nebyl zrovna nadšen, když jsem po 3 letech vysadila pilulky, ale nyní je i on spokojen. Pilulky na mě měly špatný vliv a teprve poté, co jsem je přestala užívat, jsem si uvědomila, jaké potíže jsem díky nim měla. Baby-Comp doposud vždy správně určil moji ovulaci, a to i přes skutečnost, že mám nepravidelný cyklus.

  • Baby-Comp používám od roku 2006 a je to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Nikdy nebudu brát znovu hormony. Tento způsob antikoncepce zachránil můj vztah i mou mysl. Je úžasné znát své tělo a mít jej pod kontrolou. Baby-Comp má fungovat dalších 10 let, poté mohu vyhodnotit i dlouhodobou spolehlivost. Doposud žádné neplánované těhotenství.

  • Každým dalším dnem s Baby-Comp se cítím lépe. Duševně jsem nyní mnohem stabilnější. Cítím se jako ve snu, protože jsem opět milá normální holka a ne zlá ježibaba dva týdny před každou pilulkami navozenou menstruací. Premenstruační potíže mám nyní pouhé dva dny v měsíci a nedají se srovnat se 14ti dny pekla způsobené pilulkami.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni