loading

Recenze Diochi Baktevir kapky 50 ml

Kód produktu: z738

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2016-10-11 08:17:03

  Baktevir užívám na radu lékaře pro zlepšení dýchání. S výsledkem jsem velmi spokojen.

 • 2016-09-27 09:21:40

  Přípravky, které jsem si u vás objednala, jsem již dříve používala. Měla jsem je od bylinkářky. Nicméně poslední zkušenosti mám se silnou virózou u sebe i u syna. Já jsem s tím bojovala 3 týdny, pak jsem si teprve nasadila Baktevir společně s DiNAvirem 3x denně 10 kapek oba. Už druhý den mi bylo podstatně lépe. U syna jsem stejnou kombinaci nasadila na silnou bolest v krku a účinek byl opět úspěšný. Starší syn dostal nedávno střevní chřipku, od rána silné zvracení a průjem. Nasadila jsem Intocel a Dinavir opět 3x denně 10 kapek. Už po obědě se vše začalo lepšit a večer už snědl 2 rohlíky s černým čajem, který popíjel celý den. Druhý den byl ještě trochu unaven, ale jinak ok. Takže jsem s těmito přípravky spokojena. Jen se trefit.

 • 2016-09-19 14:28:27

  Máme již skoro celý Baktevir využívaný a musím říci, že ho užívaly hlavně naše dvě děti (5 a 8 let). Pomohl jim překonat virózu, aniž bysme museli sáhnout po ATB. Moc děkujeme.

 • 2016-09-19 10:43:53

  S výrobkem Baktevir mám letité zkušenosti pouze v tom nejlepším slova smyslu. Nechybí neustále v naší lékárničce. Pomůže zastavit nachlazení či jinou nepříjemnost. Jsem s tímto produktem maximálně spokojen.

 • 2016-09-15 09:10:49

  Firma Diochi je jedna z nejlepších na trhu, co jsme poznala. Syn měl oslabenou imunitu, parazity, často opakující se angíny - tak 5x do roka, každé 2 měsíce antibiotika, pořád dokola. Od značky Diochi nejčastěji využívám Intocel kapky, Baktevir kapky - to pro děti a já sama jsem při těžké chřipce užívala Diocel kapky - ty byly opravdu vynikající, zároveň jsou vynikající na močové cesty. Výrobky jsem začala používat na doporučení jedné léčitelky, která používá Jonášovu metodu (měla jsem lehce zvýšenou boreliozu, hučení v uších a nikdo z doktoru na to neslyšel). Takže musím říct, že v naší rodině se těmito přípravky udržujeme.

 • 2014-04-02 08:36:14

  Baktevir mi byl doporučen od kamarádky. Měla jsem začínající chřipku, začala jsem ihned kapat 3x denně 20 kapek a chřipka se vůbec nerozjela. Takže můžu doporučit všem.

 • 2014-03-04 08:17:48

  Baktevir je výborný prostředek na nachlazení a rýmu.

 • 2014-02-25 09:04:32

  Kapky Baktevir jsem koupila pro svoji dceru (28 let), která si je moc oblíbila a chválí si je. Dobírá již třetí balení za poslední 2 roky. Pracuje momentálně v horách ve výšce 1700 m, kde je 5 měsíců sníh a říká, že když cítí oslabení těla, nachlazení, okamžitě bere kapičky. Účinek Bakteviru ji vždy zachrání a zbaví nachlazení. Dále jsem Baktevir koupila pro moji maminku, která má 75 roků. Vlastně polovinu roku má rýmu a prokašle, je náchylná na průdušky. Co jsem začala vnímat její zdravotní stav, střídají se u ní období krize, kdy je nachlazená, tělo se čistí kašlem a rýmou s obdobím, kdy tělo sbírá sílu, aby se z té slabosti dostalo. Dále bere léky na vysoký tlak, cukrovku.

 • 2014-01-06 11:50:06

  Manžela chytly průdušky, začal brát kapky Baktevir. Po vyšetření lékařem musel brát i antibiotika, ale manžel má průdušky v poslední době každý rok a antibiotika prakticky vůbec nepomohou a drží ho to 3 měsíce. Ale tentokrát to přešlo během 10 dní.

 • 2013-12-30 08:38:08

  Baktevir mi vždy spolehlivě pomohl při suchém kašli, dokonce i když jsem silný kuřák.

 • 2013-10-14 08:56:16

  Baktevir je vynikající přípravek, podávám ho hlavně dětem. Dá se jím podchytit počínající viróza, někdy dokonce bez následku a po pár dnech jsou zdrávy.

 • 2013-10-02 13:13:54

  Produkty Diochi užívám už dva roky. Díky jejich pravidelnému užívání mi vymizely léta trvající zdravotní potíže (např. časté opary, nachlazení, zažívací potíže, záněty močových cest). Supracid výborně ulevuje od bolesti kloubů. Astofresh mi pomáhá při začínajícím nachlazení, ale také při nevolnosti. Užívám střídavě i řadu jiných přípravků jako Baktevir, Diocel, Nervamin, Astomin. Samozřejmě ani tyto přípravky nejsou všemocné, ale já jsem s nimi velmi spokojená a opravdu pomáhají :)

 • 2013-07-15 09:33:46

  S kapkami Baktevir jsem velmi spokojená,  mají dle mého názoru a zkušeností  antibakteriální a antivirové účinky, rozpouštějí a zkapalňují hleny - lépe se vykašlávají a uvolňují z nosních dutin. Mám  věčně  ucpaný nos - astma, alergie, chronický zánět dutin a při používání vašich kapek se mi nos uvolňuje a vrací čich. Když na mě "něco leze" stačí několik dávek a jsem zase jako "rybička". Jsem ráda, že existuje přírodní  bylinná  medicína, která pomůže a nemusíme brát chemická  antibiotika, která  jsou dle mého názoru vhodná jen při velmi těžkých infektech. Váš výrobek mi doporučila moje  praktická lékařka.

 • 2013-06-27 11:59:23

  Baktevir je lepší než antibiotika.

 • 2013-05-13 08:45:18

  Baktevir - velice cenné kapičky pro celou naši rodinu, protože jsou opravdu účinné v boji s virózami (nachlazení, kašel apod.). Mamince byl Baktevir nápomocný i při dlouhotrvajícím kašli, kdy lékaři přesný důvod nezjistili. Radili jsme mamince kdejaké "babské rady", brala několik antibiotik, zabral až Baktevir. Protože to trvalo přes půl roku, mamku to poznamenalo i na psychice. Je to velice jemná žena, proto se cítila trapně, když ji na nějakém sezení bralo na kašel - věděla, že všechny ruší, takže pak se pro ten kašel, společnosti stranila. Baktevir ji tedy pomohl po všech stránkách. Mému manželovi pomáhá překonávat období chřipek a angín. Je podnikatel a každou nepřítomnost ve firmě si vyčítá. Baktevir dáváme i našemu dítěti - letos jsme začali s nižšími dávkami, protože mu bylo 5. Snášel to velice dobře a po všech těch sirupech na kašel a teplotách, jsem pak s dávkováním Bakteviru, jako přírodním lékem, měla pocit skutečně kvalitní prevence. Chválí si ho i jiné maminky v okolí - děti jsou méně nemocné a když onemocní, tak je průběh nemoci klidnější a trvá podstatně kratší dobu. Apiglukan - velice mi chutná jeho jemná chuť. S medem celkově se to nedá srovnat, tohle je taková medová sametová pasta. Dávala jsem to dětem na topinku, mohly se umlaskat. Jediná výtka - příliš drahé a obsahově malé na to, abychom to kupovali ve větším množství. Ale jako doplněk stravy po nemoci, nebo v období viróz, můžu jenom doporučit. Aladino vonný olej (Dětský pokoj) - příjemný na vdechování. Děti nic nenamítaly proti pokapání peřinky nebo polštářku. Dávala jsem, když byly nemocné. U dětí jsem se už setkala s odmítavou reakci na inhalování kapiček z peřinky, tyto byly příjemné, navíc, při prvním dávkování jsem neměla zkušenost s jejich vykapáváním, takže mi vyteklo víc olejíčku najednou a žádné připomínky o smradu nebyly :) Aromaterapeutický osvěžující sprej Lesní romance (Smrk) - velice kvalitní sprej. Opravdu pohltí pachy, navíc dodává člověku dobrý pocit o nevdechování chemikálií, ale přírodních éterických olejů z jehličí.
  Regalen - koupila jsem původně pro sebe na migrenózní bolesti hlavy, ale po přečtení pasáže "kdy Regalen pomáhá", jsem ho začala dávkovat svému 2,5letému synkovi. Od narození trpí na ekzém, v tomto věku má navíc sníženou imunitu - co může, to chytne. Dávám mu jednu kapičku. Jak se takhle o přírodních léčivkách povídá, ty nejdřív stav zhorší, pak nastane úleva - synkovi se pustila taková rýma, že hleny z něj přímo tryskem lítaly. Protože ta očista byla opravdu veliká, chvilku jsme se stranili společnosti - ale spíše kvůli estetickým projevům, než projevům nemoci, tzn. bolesti těla, hlavy, teploty atp. Na kůži se zatím účinek neprojevil. Vironal - koupila jsem si ho pro děti, že budu střídat s Baktevirem. U všech bylinných preparátů totiž děláme 3týdenní kúru, pak týden přestávka. I manžel měl zkušenost, že když byl v týdenní přestávce, tak zrovna nějakou virózu chytl. Manžel střídá Baktevir s Greposeptem, děti Baktevir s Vironalem.

 • 2013-05-03 07:50:10

  Baktevir má silný účinek při viróze všeho druhu. Maminka má neustále zásobu, nedá na něj dopustit. Díky Bakteviru se dostala z půlročního dráždivého kašle. Pomáhá celé naši rodině - manžel díky tomu nestůně. Jako podnikatel to nemá lehké, takže jsou to přímo zázračné kapičky, díky kterým nestůně a může pracovat do roztrhání těla :)

 • 2013-05-03 07:47:08

  Greposept kapky mají podobné účinky jako Baktevir. Velice se osvědčil i při virózách dýchacího ústrojí. Táta a manžel měli stejné příznaky zápalu průdušek. Zatímco táta šel k doktorovi a zdlouhavě se léčil antibiotiky, manžel nasadil kúru s Greposeptem. Neležel, doma nemarodil, příznaky pozvolna odezněly sami. Používáme při kúře střídáním Bakteviru a Greposeptu.

 • 2013-04-19 07:33:26

  S produktem Baktevir jsem velice spokojen, velice dobře působí na mé zdraví a již jsem vypoužíval 3 lahvičky. Doporučuji ho všem, kteří si tím zvednou imunitu a hlavně dobře působí při prevenci proti chřipce a nachlazení.

 • 2013-04-19 07:30:32

  Dobrý den, kapky Baktevir jsou dobré, vyhnuly se mi chřipky i nachlazení a co bylo zajímavé, cítila jsem se po nich nabitá energií, prodáváte samé účinné výrobky.

 • 2013-04-08 09:47:43

  Jsem nesmírně spokojena, Baktevir je účinný.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 998 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni