loading

Recenze Natural Medicaments Beauty Bust Balance 120 kapslí

Kód produktu: z3216

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Já už delší dobu užívám tabletky bust balance. Začala jsem je brát před několika léty kvůli klimakterickým potížím a opravdu mi velmi zmírnily nepříjemnosti s tímto obdobím spojené. Dala jsem na to, co jsem v recenzi o nich od jiných uživatelek přečetla a vidím, že se to vyplatilo. Zkouším je občas vysadit, ale když se obtíže vrátí, tak se vrátím k tomuto doplňku taky.

 • S produktem Beauty Bust Balance jsem spokojená, mají se užívat 4 tablety denně, já jsem užívala jen 2 a pociťuji zpevnění a vyplnění prsou. Nejedná se ale o zvětšení prsou ve smyslu, že bych si musela kupovat nové podprsenky, to ne, jde opravdu jen o sympatické vyplnění:-) Včera jsem dobrala poslední tabletky a pokud budu pociťovat nějaké ochabování, objednám si je znovu:-)

 • S Beauty Bust Balance jsem byla moc spokojená. Měla jsem dokonce i pravidelnou menstruaci, velice dobře jsem se i cítila.

 • Výrobek Beauty bust balance beru už cca rok. Krásně mi spravil cyklus a po vysazení antikoncepce mi pomáhá srovnat hormony. Je to znát nejen na délce cyklu, ale i na pleti. Takže Beaty bust kupuji pravidelně a jen tak nepřestanu. Rozhodně doporučuji na srovnání cyklu.

 • Produkt Beauty Bust Balance si u vás objednávám pravidelně. Jsem s ním spokojena.

 • S produktem Beauty Bust Balance spokojena jsem. Není to má první objednávka zde, produkt se mi osvědčil dlouhodobě, děkuji, děkuji.

 • Děkuji za možnost vyzkoušet váš produkt Beauty Bust Balance. Ráda vám sdělím pozitivní reference, které jsem s nadšením již osobně sdělila kamarádkám. Mám tři děti a před půl rokem jsem odkojila nejmladší z nich. Jelikož kojení "zabralo" skoro pět let vkuse, měla jsem z pevného poprsí č.2 povadlé ani né jedničky. Rozhodla jsem se vyzkoušet produkt Beauty Bust Balance, neboť nejsem zastáncem plastických operací. Díky měsíčnímu užívání produktu mám opět pevné dvojky. S pozdravem velmi spokojená uživatelka produktu Beauty Bust Balance, který ocenil i můj manžel:)

 • S výrobkem Beauty Bust Balance jsem spokojena. Pořídila jsem si ho na urovnání hormonální nerovnováhy a naplnil mé očekávání.

 • Beauty Bust Balance jsem zakoupila již několikrát a jsem velmi spokojená. Prsa jsou pevnější a zvětšeny o 1 velikosti, tedy č. 3 a jsem fakt moc spokojená. Pro netrpělivé zákaznice chci jen podotknout, že se kapsle musí užívat dlouhodoběji, aby byl znatelný efekt. Po 1 krabičce tolik nepůsobí, ale je to přírodní produkt, takže vhodný na několik měsíců užívání a pak je efekt znatelný.

 • Beauty Bust Balance je na posílení hormonální rovnováhy v období klimakteria výborný.

 • Po užívání produktu Beauty Bust Balance se mi prsa nezvětšily a ani nezpevnily. Ale překvapilo mne, že mi zmizely cysty v prsou, které jsem měla mnoho let.

 • S produktem Ra-Vit jsme naprosto spokojení. Kupuji ho pro svou dcerku (6 let) a opravdu je výborný na imunitu. Vyzkoušeli jsme kdejaký sirup, ale tento nám konečně zabral. Vždy ho dám na konci prázdnin a jak letos, tak minulý rok, dcerka nemarodí téměř celou zimu, dříve každý měsíc. Beauty Bust Balance mi po měsíci upravil velmi nepravidelnou menstruaci a též nepříjemné bolení při, které již vymizelo. Děkuji za skvělé produkty a přeji stále spokojené zákazníky!

 • Preparát Beauty Bust Balance vnímám jako kvalitní fytoestrogen, který mi pomohl zabránit vedlejším příznakům přechodu. Hlavně mi přestaly růst chloupky nad horním rtem a také se mi zpevnily prsa. Rozhodně si ho opět objednám, protože je super.

 • Celkově jsem s výrobky velmi spokojená. Po užívání kapslí Beauty Bust Balance mě přestala bolet před menstruací hlava. Collagenceutical používám pravidelně již asi 2 roky a jsem s ním velmi spokojená. Pleť je vypnutá a vrásky jsou opravdu vyplněné. Oba výrobky mohu doporučit.

 • Výrobek Beauty Bust Balance jsem chtěla hlavně kvůli problémům v přechodu. Mám to už vyzkoušené, zlepšuje mi náladu a nejsem tak unavená. Prsa nejsou větší, ale trochu plnější jsou.

 • S výrobkem Beauty Bust Balance jsem spokojená, cítím zklidnění, pocení je mírnější.

 • Jsem spokojená jak s distribucí výrobku Beauty Bust Balance, tak i se samotným výrobkem. Je pro mě důležité, že se jedná o přírodní produkt. Skutečně pomáhá, zpevní prsa, ale je zřejmě nutné každý rok kúru opakovat (už jsem jednou asi před dvěma lety přípravek zkusila).

 • Aloe prima gel je vynikající, užívala jsem ho na detoxikaxi organismu. Beauty Bust Balance - prsa se zpevnily cca po měsíci užívání.

 • Produkty Beauty Bust Balance a Super Lecitin + E fungují tak, jak mají. Beauty Bust Balance jsem zakoupila už po druhé. Jsem s ním nadmíru spokojená.

 • S výrobkem Beauty Bust Balance jsem velmi spokojena. Změny prsou nepozoruji, ale změny na kůži těžce postižené ekzémem jsou patrné.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni