loading

Recenze Phoenix Division Bio Green Powder - zelený čaj 3 x 25 g

Kód produktu: z4679

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • S čajem Bio Green Powder jsem spokojená, pomáhá mi k dobrému trávení a je chutný. Dávám si ho tak 4x denně, téměř po každém jídle. Budu si ho kupovat opět.

  • S čajem Bio Green Powder jsem velmi spokojená. Je vynikající, budu si ho objednávat dále. Působí velmi dobře na trávení, je mi po něm dobře (i když sním "nezdravé" jídlo). Většinou ho piji několikrát za den a mám dojem, že mi i snižuje tlak (občas mi trochu vyskočí nad normu, většinou tehdy, když si čaj nedám přes den). A myslím, že mi i snížil cholesterol, který jsem kvůli štítné žláze měla trochu vyšší. A myslím, že mě i trochu uklidňuje, když jsme ve stresu. Má příjemnou chuť a sedlinu používám na hnojení pokojových květin.

  • Čaj Bio Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadnou přípravu. Opravdu osvěžující nápoj.

  • Čaj Bio Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadná příprava. Opravdu osvěžující nápoj.

  • Green Powder má příjemnou chuť i v druhém nálevu, snadnou přípravu. Opravdu osvěžující nápoj.

  • Imuno C komplex jsem si objednala na základě dobrého složení. Zdá se, že mě ochránil od problémů s nachlazením. Např. v tomto období, kdy nám "jede" klimatizace v práci naplno, jsem mívala zdravotní problémy, které jsou nyní mírné, téměř nulové. Snídaňová směs je výborná energetická snídaně, která příjemně nastartuje den. Mám ráda produkty od ISWARI. Bio Green Powder je zelený čaj, který je slabší, jemný (mám ráda silnější zelené čaje, příliš nesplnil mé očekávání). Beauty Bust Balance si objednávám zejména pro dobré složení, pro celkové zdraví ženy. Navíc jsem spokojena s tím, že dělá pevné poprsí.

  • Dobrý den, s hrnkem jsem velmi spokojen, z jiného nepiji. Zelený čaj Bio Green Powder jsem si velmi oblíbil, trochu mi připomíná čaj Sayonara. Přeji hezký den.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni