loading

Recenze Pharma Nord Bioaktivní C.L.A. Booster 80 kapslí

Kód produktu: z1412

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produktem Bioaktivní C.L.A. Booster jsem spokojená, pomáhá při redukci váhy, ale je potřeba se hýbat. Bez cvičení nemá velký efekt. Pozor, je třeba dát na větší pocity hladu při jeho užívání, pokud začnete více jíst, je užívání C.L.A. kontraproduktivní. Pomáhá formovat postavu, ale bez pohybu to opravdu nejde.

 • Dobrý den, ráda Vám sdělím svou zkušenost s produkty, nakoupenými ve Vašem internetovém obchodě. Bioaktivní C.L.A. Booster - dle mého názoru je fakt dobrý. Zrychluje metabolismus. Pocitově to vnímám tak, že je mi jakoby více teplo, ale to může být i současným ročním obdobím, takže nevím. V každém případě mám pocit, že jsem více aktivní, nejsem ospalá v těch vedrech ani po obědě a nemám takový pocit hladu. Na sladké nemám chuť téměř vůbec. Takže celkově jsem spokojená. LKVB6 - tento přípravek jsem si objednala již po druhé. Mám padesát let, takže snaha o zhubnutí je u mě spíše snaha o udržení si váhy a LKVB6 mi v tom pomáhá. Alespoň si to myslím (možná dle hesla víra tvá tě uzdraví) a věřím tomu. Cítím se aktivní a plná energie a to je při současném hektickém životním stylu celé populace to nejlepší co mi může LKVB6 dát. Na základě své zkušenosti bych si dovolila oba tyto přípravky doporučit i dalším ženám, které nečekají zázrak. Bez úpravy stravy a bez pohybu nedojde ke zhubnutí nikdy. Pokud ale je člověk, tak jako já, smířený s tím, že modelka ze mě nikdy nebude, tak můžu říct, že mi oba přípravky pomohly být více aktivní. Dokonce mám pocit, že lépe snáším zátěž jak v práci tak i doma (tady mám na mysli nejen úklid, praní, žehlení ale i sekání trávy, práci na zahrádce atp.). Takže toto jsou mé zkušenosti.

 • Nejlépe asi učinkuje EBS. Jinak jsem spokojen se všemi produkty - Unilakt se skořicí a Bioaktivní CLA Booster. Ať si ale nikdo nemyslí, že zhubne bez pohybu. Jsou to dobré podpůrné prostředky. Od loňského února jsem zhubl 34 kg, vážil jsem 122 kg a nyní 88 kg.

 • Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. Bioaktivní CLA - ke zhubnutí celkově nevedlo, neboť jsem vždy neměla čas cvičit, ale zpočátku, když jsem cvičila a brala 3x denně, zhubla jsem 2 kg. BeneVis - manžel říkal, že se mu docela zostřil zrak.

 • Dobrý den, Bioaktivní C.L.A. Booster kupuji pravidelně na hubnutí, ale musí se cvičit, potom má opravdu efekt. Hlívu ústřičnou kupuji v zimním období na posílení imunity, kombinuji s vitamínem C a zatím se mi chřipka vyhýbá.

 • Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k vašemu dotazu. C.L.A. Booster je velmi dobrý doplněk stravy. Formuje postavu a snižuje chutě. Na kila to moc znát není, ale na centimetrech ano. Jsem půl roku po porodu a obleču kalhoty, co jsem si koupila měsíc před otěhotněním. Ze začátku jsem užívala ráno 2 tbl. a večer 1 tbl., ale způsobovalo mi to zácpu a křeče v břichu. Nyní užívám 1 tbl. večer a jsem spokojená. Chodím cvičit a až bude pěkně budu jezdit i na kole. Stravu jsem omezila, ale nic drastického nedržím. Dám si i něco sladkého. Pěkný den.

 • V únoru jsem začala s C. L. A. 1000 Booster a musím říct, že jsem moc spokojená. Brala jsem každý den 3 tobolky během jídla a půl hodiny jsem cvičila. Přestala jsem mít chuť celkově na jídlo a na sladké. Za 4 měsíce užívání CLA a každodeního cvičení jsem ubrala na váze 13 kg. Teď už měsíc necvičím a užívám dále CLA a samo šlo 1 kg dole. Teda celkem za 5 měsíců 14 kg dole. Nepřecpávám se a na večer nežeru, jen něco lehkého a tak asi do 17 hod. Změna je samozřejmě vidět, cítím se skvěle a budu určitě pokračovat dál. Dala jsem si předsevzetí, že ještě 13 kg dolů a budu spokojená. Nejsem extra vykrmená, ale chci nosit takové oblečení, které jsem si nemohla dovolit. Je mi 25 let, jsem 14 měsíců po porodu a jsem konečně na váze, kterou jsem měla dřív a chci ještě víc. Jsem moc spokojená a všem vřele doporučuji.

 • Dobrý den, já přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000 Booster užívám již déle, jen ty poslední dva jsem nakoupila u vás. Celkem užívám již čtvrté balení uvedeného přípravku a to 2x dvě tablety denně. Celkem jsem za uvedené období zhubla asi 4 kg, aniž bych se výrazněji omezovala v jídle. A to jsem přípravek začala užívat až po té, co jsem zhubla 11 kg, a chtěla jsem si váhu udržet. Jsem s ním tedy moc spokojená a mohu ho vřele doporučit.

 • Dobrý den, já jsem s tímto přípravkem velice spokojena. Užívala jsem ho už dříve a pomohl mi. Tak jsem neváhala a začala jsem ho užívat znova. Moc mi vyhovuje. Pomáhá mi lépe stravovat jídlo a díky tomu jsem se naučila jíst i menší porce. Pokud k užívání tohoto přípravku ještě cvičím, tak je výsledek ještě lepší. Už jsem zkoušela i jiné přípravky,ale žádný mi nepomohl tolik jako C.L.A. Opravdu ho můžu všem doporučit.

 • 18. listopad 2013

  Celkové hodnocení: 100%

  -

  • Pro
  • -
  • Proti
  • -
 • 29. duben 2013

  Celkové hodnocení: 100%

 • 17. srpen 2012

  Celkové hodnocení: 100%

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni