loading

Recenze Ostatní Biomin Vitamín D3 400 IU 60 tob.

Kód produktu: z3235

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Ano, s přípravkem Biomin Vitamín D3 jsem velmi spokojena. Vitamin D je dobrý na kosti a zuby a doplnění vápníku. Děkuji.

  • Ano, přípravek Biomin Vitamín D3 velmi dobře zabral na kožní problémy, které po jeho asi čtyřměsíčním podávání zcela zmizely a to i bez podávání jiných preparátů.

  • Dobrý den, měla jsem určité potíže, se kterými jsem nechtěla ještě jít k lékaři, našla jsem si preparáty ( Symbi I, Biomin Vitamín D3, B17 Apricarc), které by mohly uvedený problém pomoci zmírnit a společně s dalšími snad i eliminovat. Pomohlo to, jsem nadšená.

  • Sušenou syrovátku používám asi 2 roky nejen na pití, ale také do cereálních kaší, do těsta. Prostě všude, kam se dává mléko. Nejen, že je stále po ruce, skutečně je snáze stravitelná než mléko. Barley Green Premium mám poprvé, letos v únoru mi při gastroskopii našli Helikobaktera pilori v takovém množství, že mi nasadili hned dvoje silná antibiotika, po léčbě jsem ještě užívala Helicid, ale stále jsem měla pocit jako bych byla uvnitř spálená. Vysadila jsem všechny léky a po měsíci si objednala mladý ječmen, Super česnek a tablety FitMe Slim&Burn na spalování tuku a regeneraci. 1 měsíc jsem všechny tři preparáty užívala v maximálních doporučených dávkách a dále 1-2x týdně a mohu vám dát písemně, že mladý ječmen má velice pozitivní účinky na zažívání a látkovou výměnu, kromě toho jako kuřák mám stále mírně popálený či podrážděný krk a po vypití mladého ječmene se nepříjemné pocity v hrtanu a hltanu značně zmírnily a žaludek zklidnil lépe než Helicid. Vitamín D3 - několik let si léčím osteoporózu a k vápníku, hořčíku a zinku vitamín D3 prostě patří.

  • S produkty Salmonyl PM, Biomin Vitamín D3 a Koloidní minerály jsem spokojená.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni