loading

Recenze Valosun Biopron 9 Premium 60 tob.

Kód produktu: z4873

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Já užívám Biopron Premium už nějakou dobu a nemůžu proti němu říct křivého slova. Dozvěděla jsem se o něm od švagrové, která mi ho dala, když jsem brala antibiotika a začala jsem mít problém se zažíváním kvůli nim. Pak jsem si ho začala kupovat i na další problémy, upravil mi zažívání, které mě trápilo snad odmalička, což považuju za velké pozitivum a navíc mi funguje i jako podpora imunity, když si ho každý rok na podzim nasadím a zhruba 2 měsíce užívám. Dřív jsem si vždycky kupovala taková ty děsně drahá probiotika, ale zrovna ten Biopron Premium je důkaz, že dneska už neplatí čím dražší, tím lepší, protože v mnoha případech se neplatí za lék, ale za značku :/

 • Biopron užívám já i moje sestra, která má též problémy se střevy (zánět sliznice, Crohnova nemoc). Již po několika dávkách jsem se cítila mnohem lépe (nadýmání, bolesti břicha polevily).

 • Biopron 9 Premium užívám již tak 5 let, naprosto se mi osvědčil při cestách do zahraničí při průjmu a bolesti tenkého střeva. Při potížích vždy používám a velmi mi pomůže od kolik a bolestí. Česnek a petržel jsem použila poprvé - shodou okolností v době, kdy na mě šlo nastydnutí. Vše probíhalo naprosto jinak než v předchozích letech. Rýma se spustila velmi rychle, měla daleko lehčí průběh a trvala ne klasických 7 dní, ale 4 dny. Takže tento přípravek u nás určitě bude vždy pomocníkem při nastydnutí a bude trvale v naší lékarničce. Také jsem si tento produkt nasadila v době, kdy jsem měla opět problémy se zažíváním a jsem přesvědčena, že mi pomohl určitě daleko rychleji napravit střevní problémy. Určitě ale dodržím dobu 2 měsíců užívání.

 • Biopron 9 Premium má super kvalitu. Používám ho již dlouho,

 • Biopron 9 Premium - skvělá kombinace probiotik a prebiotik pro střeva. Dlouhodobě užívám. Silix - zubní pasta bez umělých sladidel a zbytečných a nežádoucích chemikálií. používám delší dobu. Hořčík + vitamín D3 - životu potřebná kombinace. Zejména pro ženy na křeče nejen nohou, ale i menstruační. Indonal Man - lepší než nic na problémy s prostatou. Wild Yam - menopauza. Beru již delší dobu a budu brát (vždy tři týdny a jeden týden pauza). Joint Mobility - doporučuji na natržené šlachy, dobré hojení. NEZAPOMÍNAT - každý jsme jiný. Co zabere u jednoho, nemusí u druhého. Proto nemám příliš ráda toto vyjadřování se k doplňkům, neboť lidé mají v povaze "stádní" jednání.

 • Biopron užívám zatím krátce, ale cítím zlepšení trávících obtíží.

 • Dobrý den, produkt Biopron 9 Premium nám byl doporučen internistou a ten ho hodnotí jako jeden z nejlepších, takže jsme s ním všichni spokojeni.

 • Vybrala jsem si produkty, které jsem již předtím znala, takže jsem "šla najisto", proto jsem s oběma výrobky ( Biopron 9 Premium a Dárková plechová kazeta) maximálně spokojená.

 • Biopron 9 Premium podporuje trávicí trakt.

 • Biopron působí účinně a rychle nemá vedlejší účinky, nemám výhrady, výrobek doporučuji všem, kterým běžná probiotika nezaberou.

 • Produkty Biopron 9 Premium, Vitamín E 400 mg a Super Česnek užívám již delší dobu a jsem s nimi velmi spokojena.

 • Dobrý den, s výrobkem Biopron 9 Premium jsem velice spokojená, vyřešil, alespoň pokud jej užívám, moje problémy. Uvažuji o další objednávce.

 • Biopron 9 Premium je výborný.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 968 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni