loading

Recenze Ostatní Blokurima 30 sáčků

Kód produktu: z4867

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Lékař mi doporučil užívat kombinaci Blokurima a Gynex 3 měsíce. Mám chronický zánět močových cest a bez léků jsem byla málokdy. Tyto přírodní produkty mé problémy omezily minimálně na 50 %! Myslím že i víc, ale bojím se to zakřiknout :) Takže se budu vracet.

  • Přípravek Blokurima jsem objednal pro přítelkyni již po několikáté. Dřív trpěla na časté záněty močových cest, ale od té doby, co pravidelně užívá tento přípravek, veškeré problémy jsou pryč. Takže spokojenost.

  • S produktem Blokurima jsem velice spokojena a velmi mi pomáhá. Od té doby co jej užívám, se mi ještě zánět močových cest na tolik nerozjel, že bych musela brát antibiotika. Za mě mohu jen doporučit.

  • Jsem s výrobky Blokurima a Krémové intimní mýdlo Intima velmi spokojená.

  • Vámi dodané produkty - Urinal Akut, Blokurima a Uroval manosa Akut byly objednávány pro 84 letou pacientku. Dle jejích odpovědí a pocitů byly všechny produkty hodnoceny kladně. Pomohly.

  • Blokurimu jsem užívala poté, co mi byla diagnostikována při IMC bakterie Escherichia coli. Nejprve jsem brala Blokurima AKUT a potom jsem nasadila do dobrání, schéma dlouhodobého užívání. Zatím se zdá, že léčba zabrala a zabírá i po dobrání antibiotik i nadále. IMC jsem trpěla do 14 dnů po dobrání antibiotik.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni