loading

Recenze Finclub Fin Candimis 10 ml

Kód produktu: z559

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Fin Candimis mi byl doporučen na vnitřní plísně. Jen ve zkratce. Potíže: celková únava, otoky nohou, kožní projevy. Diagnostika: bujení plísní ve sliznicích. Zvolená léčba: Fin candimis, chlorella, candi stop. Chemii neužívám, stravu mám rostlinnou. Nyní dobírám druhé balení, potíže mizí. Jsem po očistě šank prakšalana (očista trávicího traktu slanou vodou). Je mi fajn ;) Takže Candimis doporučuji, ještě jej budu užívat.

 • Virona si nemohou vynachválit. S Fin Candimis jsem spokojena, je to výborná věc, už několikrát mě kapky zachránily před ATB! Kapky kupuji i pro ostatní kamarády a kolegy a všichni jsou velmi spokojeni. Doporučuji, kudy chodím :-)

 • Fin Candimis mi pomáhá na lepší zažívání. Po konzumaci sladkých jídel mi tento produkt "napraví" trávení a lépe se pak vrátím ke zdravější stravě. Před časem mi v případě průjmu nepomohlo více léků a produktů, ale po užití jen dvou kapek Candimisu jsem měla po několikadenním problému.

 • Přípravek Fin Candimis je super. Mám potíže s candidou a účinkuje úplně super.

 • Výrobek Fin Candimis nasazuji v případě candidy a zdá se, že zabírá. Dále ho užívám na kloktání v případě bolestí v krku a v poslední době si dávám 2 kapky do inhalátoru v případě bronchitidy. Myslím si, že jde o kvalitní výrobek.

 • S produkty Cat´s Claw a Fin Candimis jsem velmi spokojena. Pár let jsem se nemohla zbavit kvasinek, vystřídala jsem pár gynekologů, byla jsem u léčitele a nic mi nepomáhalo, byla jsem psychicky na dně. Začala jsem pátrat na internetu a na doporučení lidí se léčit sama. Koupila jsem Cat's Claw a Fin Candimis a mám po problému! Pořád je ještě beru a bojím se, aby se mi to nevrátilo, ale jsme s manželem moc vděčni a štastni!

 • Fin Candimis užíváme už dlouho. Doporučil nám ho léčitel Stanley Bradley, jestli ho znáte. Dobře zabírá na chlamydie, kterými prý trpí spoustu lidí. Může to být všude v těle. Někdo si pod tím představí pohlavní nemoc, ale jsou třeba i plicní chlamydie. To prý ovlivňuje špatnou imunitu, opakující se gynekologické problémy, alergie apod. Synovi se zlepšila epilepsie a obranyschopnost. Je to přírodní a myslím, že tím nic nepokazíme :-)

 • Fin Candimis je výborný produkt! 20 let se potýkám s plísní na nehtu nohy a po využívání 1 balení kapek (zevně přímo na nehet 2x denně i vnitřně jako podpůrnou léčbu plísně) je zřetelné markantní zlepšení. 20 let mi nepomáhaly žádné masti, kapky apod. od kožní lékařky (a že jsem jich vystřídala bezpočet), ani užití prý „zázračného“ přípravku na mykózy tzv. „Chytrá houba“, ale kapky Fin Candimis opravu účinkují! Už jsem si pořídila další balení a hodlám s léčbou vytrvat do úplného vyléčení. Po tolika letech už jsem byla zoufalá a ani nedoufala, že kromě amputace prstu, snad něco může pomoci! Kapky také zabírají na žaludeční nebo žlučníkové problémy.

 • Dobrý den, pH Minerals na odkyselení organizmu účinkují jednoznačně, lze to ověřit indikátorovými pH papírky, které jsou rovněž dobré. Obojí lze při detoxikaci jistě doporučit. Fin Candimis zatím neužívám systematicky, takže nemohu jednoznačně popsat jeho účinek. Jeví se jako silný prostředek. S Bio ječmenem mám dobrou zkušenost. AloeLive jsem použila jako dárek, sama užívám jinou značku. Aloe vera je bezpochyby dobrá věc na očistu. Tato značka má dobrou cenu a kvalita se nezdá špatná.

 • Fin Candimis je výborný, již mám od vás 2. balení a podzim a zimu jsem přečkala bez viróz a chřipek.

 • Fin Candimis je výborný.

 • S výrobkem Fin Candimis jsem spokojená. Právě jsem dovyužívala lahvičku, obtíže (nepřetržitá poševní mykóza) jsou daleko menší, doufám, že už na ústupu. Fin Candimis si určitě ještě koupím, pokud by kvasinka ustoupila, tak určitě opět na podzim, jako prevenci - antioxidant.  S vašimi službami jsem velmi spokojená, tak brzy jsem zásilku vzhledem k Silvestru a Novému roku neočekávala.

 • Fin Candimis jsem zakoupila na doporučení kamarádky, které produkt doporučil lékař k antibiotikům, že narušuje obal Mycoplasmy, aby se k nim mohla antibiotika dostat. Zároveň obsahuje látku, která je proti Mycoplasmě. Mimo jiné mě překvapily antimykotické účinky při dlouhodobém užívání k atb, měla jsem hrozné problémy a oregánový olej skvěle zabral. Jediné, kdžy si člověk zvýší trochu dávkování, může nastat podráždění asi žaludku. Je hodně "pálivý". Jinak nevěřila jsem tomu, že by zabral na mykózu při atb a zabral skvěle. Takže u mě velké překvapení a naprostá spokojenost. Mám ráda i váš obchod, vždy rychlé jednání, myslím, že solidní.

 • Fin Candimis působí antibakteriálně, vyhovuje mi brát jej obden 3 kapky na močové cesty.

 • Fin Candimis funguje zaručeně na mykózu. Přípravek jsme si objednala na jiné problémy a zjistila jsem, že má mimo jiné velice pozitivní účinek na mykózy.

 • Fin Candimis dávám synovi (9 let). Měl 3x za sebou antibiotika, astmatický záchvat. Pak nám doporučili Candimis a půl roku nebyl u lékaře!

 • Dobrý den, Candimis jsme si oblíbili, kupujeme ho docela často, užívám ho vnitřně a musím říci, že kožní problémy, které jsem měla, jsou minimální nebo nejsou vůbec.

 • S produktem Fin Candimis jsem byl velmi spokojen.

 • Candimis užíváme jako prevenci virových onemocnění a zdolávání plísní.

 • Dobrý den, ješte jsem kapky Candimis nedobrala, nemohu tedy takhle dopředu hodnotit, nicméně brala jsem je asi před 10ti roky, to mi zabraly, a proto jsem si je objednala zas a dokonce doporučila ještě dalším známým. Věřím, že mi opět pomohou. Mějte se hezky, přeji krásný den, ať se vám daří.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni