loading

Recenze Casio W 800-1

Kód produktu: hCA2083

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 25. duben 2014

  Celkové hodnocení: 80%

  Kupoval jsem z nostalgie po prvních digitálkách, kterým se silně podobají. A jako funkční hodínky do nepohody, které snesou drsnější počasí a zacházení. Odolnost pro vlhku/vodě zatím nemohu zhodnotit, ale jinak splňují očekávání a jsou prostě pohodové. Vodotěsnost "100 m" znamená ne potápění do hloubky, ale např. lijáky, vodácké sporty a plavání bez obav (na rozdíl od "50 m", která je pro outdoor nedostatečná) - což se dozvíte až po prostudování brožurky s návodem. Hodinky specifikované do extrémních podmínek, včetně silných nárazů atd. nabízí Casio ve vyšších řadách. Výrobce si vyhrazuje dost velkou toleranci přesnosti, zatím ale kolísá za měsíc jen o pár vteřin. Kromě stopek postrádají sofistikovanější funkce, takže joggeři, trekaři apod. by si měli vybrat jiný model.

  • Pro
  • Lehké a pohodlné, jednoduché, poměrně přesné, přehledné, dostatečně čitelné, intenzita a interval osvětlení dostatečné Permanentně zobrazený den, datum a rok Vodotěsnost 100 m Velmi dobrý poměr cena/výkon Dobrá pověst značky
  • Proti
  • Sklíčko náchylné k poškrábání - vzhledem k určení hodinek "do buše a pro práci" by mělo být odolnější, ale je pravda, že je nešetřím Poměrně tichý zvukový signál při buzení Hodila by se funkce automatického osvětlení při zvednutí ruky (některá jiná Casia stejné cenové kategorie ji mají)
 • 13. duben 2014

  Celkové hodnocení: 90%

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni