loading

Recenze Olimpex Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Kód produktu: z897

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Kombinace produktů Cat´s Claw a Nachové Lapacho PM mi pomohla na dlouhodobé problémy s kvasinkami, takže je mohu ostatním opravdu doporučit.

 • Cat´s Claw je zatím jediný efektivní produkt proti akné!! Je mi 36 let a žádný lékař, krém ani vodička mi nepomohly od vleklého kožního problému. Vřele doporučuji alespoň zkusit každému, kdo trpí.

 • Produkt Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora) užívá můj manžel už více než rok spolu s produktem Yucca Premium. Po roce užívání mu klesla hladina cholesterolu a kyseliny močové. Zároveň zhubl 10 kg. Denně chodí 6 km. Používá trekové hole. Je mu 47 let a v rodinné anaméze má dnu. Jeho zdravotní stav se velice zlepšil.

 • S přípravky Cat´s Claw a Nachové Lapacho jsem spokojena, nastalo zlepšení problému opakované poševní mykózy. Po dobu užívání bez potíží.

 • S produkty Cat´s Claw a Fin Candimis jsem velmi spokojena. Pár let jsem se nemohla zbavit kvasinek, vystřídala jsem pár gynekologů, byla jsem u léčitele a nic mi nepomáhalo, byla jsem psychicky na dně. Začala jsem pátrat na internetu a na doporučení lidí se léčit sama. Koupila jsem Cat's Claw a Fin Candimis a mám po problému! Pořád je ještě beru a bojím se, aby se mi to nevrátilo, ale jsme s manželem moc vděčni a štastni!

 • Výsledek léčebné kúry Cat´s Claw je vynikající.

 • Aloe prima ge jsem k dnešnímu dni vypila již skoro 4 litry, po 3 měsících jsem nastoupila do práce. Brala jsem ho na divertikulitidu. K tomu jestě Cat´s Claw. S oběma produkty jsem velmi spokojena. Nejvíce mě zaujala i vaše cenová nabídka. Po domluvě se svým lékařem jsem zvolila vaši značku, ušetřila jsem a můj zdravotní stav se zlepšil. Děkuji a těším se na další spolupráci.

 • Produkty Nachové Lapacho, Cat´s Claw a Anti parasite jsem zakoupila na doporučení doktora Šafránka na opakující se gynekologické záněty. Anti Parasite jsem brala 25 dní dvě tablety na noc, Nachové lapacho jsem teď po dvou měsících dobrala a Kočičí dráp mám ještě na měsíc. S produkty jsem spokojená, upravila jsem si rovněž způsob stravování, hodně zeleniny, bez alkoholu, cukru, a moje problémy ustoupily. Jsem velice ráda za možnost porady s panem doktorem a poté objednání přírodních produktů, které na rozdíl od chemických léků prospívají bez různých vedlejších účinků.

 • Cat´s Claw jsem koupila pro vnučku, která trpí ucelozní kolitidou. Tento přípravek jí byl doporučen její lékařkou. Zatím nemá žádné problémy. Zdá se, že je to i díky tomuto produktu. Díky za něj.

 • S produkty Nachové Lapacho a Cat´s Claw jsem moc spokojena a jsem velice vděčná panu MUDr. Šafránkovi, že mi tyto produkty doporučil. Moc se mi ulevilo a po dlouhé době nemám bolesti střev a průjmy. Dostala jsem navíc i spoustu velice dobrých rad. Děkuji vám za to, že jste, perfektně fungujete, máte zájem o lidi, jejich trápení a máte snahu jim pomoci a ještě neleníte požádat o zpětnou vazbu. Jste báječní, protože v době, kdy se člověk setká  s tím, že vás příšerně bolí levé! koleno, ale to jako takové není pro pana doktora dost zajímavé a tak vám vytáhne vodu z pravého! kolene a vy se odbelháte domů a posléze zjistíte, že on je prý zaměřený na kyčle (jasné, finanční stránka věci je na prvním místě:-( A tak si tak žijem :-) Ať se vám daří a moc děkuji.

 • Mohu potvrdit, že produkt Cat´s Claw na mé zažívání působí spolehlivě - stolice je pravidelnější a mé zažívání se s dalším užíváním lepší.

 • Cat´s Claw mi doporučila kamarádka. Užívá ho přítel, který je onkologicky léčen. Zatím má výsledky krve dobré, nevím zda-li je to přípravkem, nebo zatím dobrou fyzickou kondicí.

 • Dobrý den, Aloysii průběžně popíjím a cítím se po ní velice dobře - působí výborně i na psychiku. Vilcacoru jsem ještě nezačala brát, ale brala jsem předtím i kapky z vilcacory nebo pila i čaj, účinky znám. Tobolky jsou pohodlnější, hlavně při cestování. Maca je výborná, dodává mi hodně energie.

 • Dobrý den, na váš dotaz o mé spokojenosti s vašimi výrobky, zodpovědně odpovídám, že jsem spokojený se všemi mnou užívanýmy produkty z vaší nabídky - Cat´s Claw (Uncaria tomentosa, Vilcacora), Omega-3 a Super Česnek. Prokazatelně se zlepšily mé zdravotní problémy, a to jak z mého subjektivního pohledu, tak i z lékařského nálezu. Děkuji.

 • Dobrý den, myslím, že produkty ( Apiglukan a Cat´s Claw), které jsem u vás objednala, mají dobré účinky. Tyto produkty užívá mamina při onkologické léčbě. Věřím, že i zásluhou těchto přírodních produktů snáší chemoterapii dobře. Jsem ráda, že jsem našla na internetu vaše stránky a s účinky jsem spokojena. Děkuji za váš zájem i vaše produkty. Určitě doporučuji lidem s podobným onemocněním.

 • Dobrý den, s produkty jsem spokojena, ale zatím je používám krátce. Bio čaj Ibišek je velmi chutný a Flavocel je navíc osvěžující. Oba přípravky mi pomohly stabilizovat vyšší krevní tlak po nástupu chladného počasí. Na tlak mám předepsaný Tritace 2,5 mg, ale tlak se mi příchodem podzimu rozkolísal, což bylo nepříjemné – ale dle lékařky normální a měla jsem vyčkat. Vzpomněla jsem si na ibiškový čaj, který mi už v minulosti pomohl a objednala Vaše produkty – problém je vyřešen. Ibiškový čaj bych uvítala i v sypané formě. Mumio a Kočičí dráp jsem objednala poprvé a asi fungují, cítím se celkově lépe a méně unavená, i chronické problémy s klouby se zdají být lepší. Kočičí dráp jsem objednala znovu a Mumio ve formě Gold chci vyzkoušet, abych věděla, kterému přípravku mám dát přednost.

 • Dobrý den, jednalo se mi hlavně o Cat´s Claw a na potíže, na které jsem si ho koupila, zapůsobil absolutně pozitivně hned po několika dnech braní. Ginger Star - beru spolu s výše uvedeným výrobkem a pravděpodobně má tu samou zásluhu na mém vylepšeném zdravotním stavu. Oba produkty doporučuji.

 • Dobrý den, ano, s produktem Cat´s Claw jsem spokojená s produktem.

 • Dobrý den, k Vašemu dotazu sděluji, že Kočičí dráp (Cat´s Claw) mohu doporučit, protože tento přípravek mi velmi pomohl při zažívacích potížích. Příště se opět s důvěrou obrátím na Vaši lékárnu, neboť s nakupováním zde mám velmi dobré zkušenosti.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni