loading

Recenze Olimpex Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Kód produktu: z4854

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Chanca Piedra je vynikající prostředek, který užívám opakovaně. Má výborný vliv na trávení (žlučník úplně zklidní) a velmi příznivě působí na močový systém, jehož činnost normalizuje.

 • Produkty Chanca Piedra, L-carnitin a Bio Rabanon používám na potíže se žlučníkovými kameny. Myslím, že mi to pomáhá, neboť jím takřka vše a nemívám problémy.

 • S produkty Bio Rabanon, Goji Kustovnice čínská Premium a Chanca Piedra jsem velmi spokojena. Několik roků jsem měla problémy se žlučovody (žlučník již nemám) a s bolestí v pravém podžebří po tučnějším jídle. Na sonografii se nic závažného neobjevilo, lékař - gastroenterolog mě předepisoval Nos-pu, lék, který jsem musela používat v poslední době co nejčastěji. Po Bio Rabanonu a Chanca Piedře se mi velmi ulevilo, potíže téměř ustaly. Je ještě brzy dělat nějaký závěr, ale na doporučení pana doktora Šafránka, kterému tímto děkuji, určitě produkty zakoupím znovu a proces na pročištění žlučovodu zopakuji. Váš internetový obchod prozdravi.cz mohu jen doporučit.

 • Produkt Chanca piedra užívá můj otec po ledvinovém záchvatu a je spokojený. Kapičky do očí OCUflash jsem použila na svém psovi, který má problémy s očima a očividně mu pomáhají a budu je používat stále.

 • Po operaci žlučníku, která proběhla před mnoha lety, jsem poslední 4 roky měla neustále potíže, nadýmání, bolest v pravém podžebří, někdy se až vystupňovala v žlučníkovou koliku. Na sonu nebyly ve žlučovodech zjištěny žádné změny, písek, ani kamínky. Užívala jsem lék Nos-pa při obtížích, což pro mě nebylo východisko z problémů. Hledala jsem pomoc v přírodní medicíně. Zakoupila jsem na doporučení dr. Šafránka produkty Bio Rabanon a Chanca Piedra. Nechci to zakřiknout, je to zatím krátká doba, ale jsem zatím s produkty spokojena. Moje žlučníkové potíže téměř vymizely, zcela určitě si za půl roku kúru, která mně byla doporučena, zopakuji. Ještě jednou děkuji.

 • Přípravek Chanca Piedra už užívám druhý rok, ledvinový kamínek se mírně zmenšil, ale stále bohužel je. Vymizely ale problémy se zažíváním. Super Acidophilus má podle mě pozitivní účinky - jsem méně náchylná k virovým onemocněním i nachlazení.

 • Wurm-Ex užíváme preventivně, protože máme několik koček a dva psy v domácnosti a také ovce na zahradě, takže myslím, je kúra jednou ročně nutná. Myslím, že funguje. Chanca Piedra užívám dva měsíce a nemusím již brát nic víc na podporu žlučníku. I ledviny se mi zdají v podstatně lepší kondici (vzhledem k tomu, že jsem od dětství diabetik, dostávají ledviny zabrat). Jsem s přípravkem spokojena a myslím, že po využívání budu po nějaké pauze znovu pokračovat.

 • Jsem velice spokojena s produkty, které prodáváte na žlučníkové potíže a vlastně i tak trochu na očistu. Koupila jsem si Chanca Piedra, Bio Rabanon a PM Žlučníkový elixír a můj zdravotní stav se zlepšil. Zvládnu jíst jídla, která byla pro mne tabu. Ještě jednou děkuji za všechny vaše produkty.

 • Tablety Chanca Piedra užívám 2x denně. Jistě nějaký účinek mají, protože ledvinový kamínek se rozpadl na několik menších. Nyní vám nedokáži napsat více, protože na UZ ledviny jsem objednána. Tabletám věřím, určitě mi nemohou ublížit. Lékař je spíše skeptický, ale i přes tuto skutečnost celou kúru doberu a pokud UZ bude lepší oproti minule, tak si objednám další kúru.

 • Od vás zakúpené výrobky Chanca Piedra a Chanca Piedra - bylinný čaj aj napriek tomu, že ich neužívam dlho, musím priznať, že mi pomohli v mojích zdravotných problémoch.

 • pH Minerals na odkyselení organismu je produkt, který pravidelně večer užívám, hodnotím ho velmi dobře. Bio Rabanon je též skvělý produkt, na doporučení ho užívám při změně ročního období. Ještě bych chtěla vyzvednout a ocenit váš Regevit a Chanca Piedra, užívám je na doporučení pana MUDr. Šafránka (ostatně jako ostatní preparáty), cítím se velmi dobře a i laboratorní výsledky jsou po letech vynikající!!! Děkuji a mějte se všichni hezky!!!

 • Jak víte jsem vaší zakaznicí již delší dobu, na všechny zdravotní potíže v rodině i v okruhu svých známých hledám nejdříve pojednání v celostní medicíně a potom v e-shopu. Chancu Piedru a Alfalfu užívám opakovaně s dobrým výsledkem na posílení zažívání a proti žlučníkovým kamínkům. Cordyceps Premium jsem se rozhodla použít místo antibiotik, vzhledem k tomu, že mi antibiotikum nezabralo a po druhém mi nebylo dobře. Dnes po 2 měsících užívání mohu konstatovat posílení imunity a zlikvidování zánětu průdušek a nejen to, ještě mi určitě přispěl k detoxikaci orgasnizmu, skoro úplně mi "odešly" otoky kotníků na nohách. Takže jsem zase spokojena s volbou přírodních preparátů z vašeho e-shopu, neboť v žádné lékárně nic takového nelze ani objednat, natož seznámit se s účinky prodávaných doplňků, které nejsou vždy jen na přírodní bázi.

 • Ano, byla jsem velice spokojená, produkty Chanca Piedra a Bio Rabanon poctivě užívala a můj zdravotní stav se zlepšil!! Na podzim si je u vás objednám znovu.

 • Nedávno jsem byla na urologii, kde jsem podstoupila další, kontrolní ultrazvuk a paní doktorka mně oznámila, že stín na levé ledvině opravdu je, ale už POUZE velikosti 5 mm, oproti původním 8 mm z prvního ultrazvuku. Děkuji za produkt Chanca Piedra a rozhodně budu v jeho užívání pokračovat.

 • Pokud mohu posoudit, tak produkt Chanca Piedra opravdu působí blahodárně a až mi bude končit, objednám si další.

 • Šťáva z Aloe je výborná, moc mi pomáhá na zažívání. Nachové Lapacho jsem užívala spolu s Ženšenem korejským a cítila jsem se dobře, jako bych měla víc energie. Tuto kombinaci bych určitě doporučila.

 • Jsem potěšen vaším zájmem o účinky vámi distribuovaných produktů a proto vám sděluji následující: Produkt Chanca Piedra od vás již používám deset roků podle uvedeného návodu na obalu. Od mých třiceti let trpím na tvorbu ledvinových kamenů. Koliky se mi periodicky kažoročně přes veškerou péči a snahu lékařů vracely. Před deseti lety - po prvním roce používání produktu Chanca Piedra se mi interval kolikových záchvatů prodloužil až na tři roky a již se nezkracuje. Samozřejmně se snažím dodržovat pitný režim. Zvláštní drastickou urologickou dietu nedržím. Produkt Yucca jsem začal používat letos, protože jsem s přibývajícím věkem začal trpět urputnou zácpou. Po týdenním používání se mi režim vyprazdňování upravil do normálu.  S oběma produkty jsem spokojen a v jejich užívání hodlám nadále pokračovat.

 • Chanca Piedra je opravdu skvělý výrobek, který pomáhá. Při užívání tabletek je však opravdu nutné pravidelně pít nealko nápoje. Při sezení u PC mne bolela pravá strana zad, poté byl (po zánětu) zjištěn ledvinový kámen. Lékař - urolog mi nic nedoporučil, kromě pitného režimu s tím, že mám přijít za čtvrt roku na kontrolu, a že ledvinu odstraní, neváhala jsem a začala jednat. Objednala jsem tento výrobek, po kterém se mi ulevilo již po týdnu užívání. Upozorňuji, že je více druhů kamenů, zda má výrobek účinnost na všechny druhy, nevím. Ale já jsem velice spokojená. Koupila jsem zároveň Yuccu, ale tam jsem zlepšení necítila - vliv však má určitě také. Oba výrobky jsou kapsle s bylinkami bez chuti. Známým bych doporučila, pokud by měli stejné potíže. Naštěstí zatím není potřeba.

 • Přípravek Chanca Piedra jsem již užíval před několika lety a byl jsem velmi překvapen jeho účinkem. Musí se užívat dlouhodobě. Nynější dávku beru víceméně jako prevenci. Takže DOPORUČUJI !!!!!

 • Produkty Bio Rabanon a Chanca Piedra jsem objednala manželovi, který má žlučníkové kameny. Naše zkušenost byla výborná, pokud manžel kombinoval Bio Rabanon s Chanca Piedra, mohl jíst normálně klasická jídla - smažená i omáčky se smetanou, hranolky atd. Bohužel Bio Rabanon byl asi důležitý a po jeho dobrání se objevily opět záchvaty. Manžela jsem objednala na sono a má tři velké kameny a objednal se na operaci. Mohu doporučit lidem, kteří mají finance na to užívat kombinaci těchto dvou léků. Kdyby manžel jedl dietně, na operaci by ani nešel, ale jsem ráda, že bude mít klid.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 815 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni