loading

Recenze Energy Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) - bylinný čaj 105 g

Kód produktu: z3181

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Čaj Chanca Piedra pije manžel na ledvinové kameny už 3 měsíce a je s ním velmi spokojený. Dokonce je i chutný a od té doby, co jej pije, nemá problémy. Pochopitelně nevím, zda se kameny rozpouštějí, protože když je mu prý dobře, proč by chodil k lékaři.

 • Čaj Chanca Piedra už mám podruhé, velmi mi pomáhá ve vylučování ledvinových kamenů. Jsem velmi spokojen a všude doporučuji.

 • Bylinný čaj Chanca Piedra jsem si zakoupil z toho důvodu, že mě trápily močové kameny. Hledal jsem něco takového na užívání, a po přečtení referencí jsem se rozhodl jej koupit. Začal jsem ho užívat podle návodu, a dost mi pomohl. Vyšly ze mně přirozenou cestou tři kameny, z toho jeden dost veliký. Ještě ho stále užívám, protože těch kamenů bylo více a doufám, že se ještě třeba nějaký objeví. Nechci to zatím řešit operací, protože jsem už byl před dvěma roky. Takže u mě spokojenost.

 • Cordyceps Premium skvěle funguje na podporu imunity, čaj Chanca Piedra výborně čistí ledviny a močové cesty. Oba výrobky 100% spokojenost.

 • Čaj Chanca Piedra jsem zakoupila pro syna s ledvinovými kameny. Dnes - asi po 3 týdnech používání - dle lékařů zřejmě už kameny nemá.

 • Od vás zakúpené výrobky Chanca Piedra a Chanca Piedra - bylinný čaj aj napriek tomu, že ich neužívam dlho, musím priznať, že mi pomohli v mojích zdravotných problémoch.

 • Čaj Chanca Piedra mi rozhodně pomohl více než všemožné léky předepisované u různých lékařů (většinou léky dražší než produkt zakoupený u vás). Bohužel ani u vás zakoupený produkt mne problému úplně nezbavil, ale určitě výrazně pomohl. Po jeho využívání si určitě objednám další.

 • Čaj Chanca Piedra jsem si koupila, protože mám problémy s močovými cestami a ledvinami. Ano, doporučila bych ho dalším lidem, kteří mají problémy s močovými cestami.

 • Dobrý den, Chanca Piedra tablety i čaj (2 ks) mi pomohli při ledvinovém kamenu a po rentgenu lékař konstatoval, že žádný kámen nevidí. Předtím jsem ale 5x absolvoval ultrazvukové rozbíjení a kámen, původně 16 mm, se jen pomalu zmenšoval. Čaj i tablety to uspíšily. Doberu vše preventivně. Lepicol beru průběžně i na radu lékaře na čištění tlustého střeva a vyprazňování je dobré bez problému.

 • Dobrý den, ještě jednou Vás chci informovat o užívání čaje a tobolek Chanca Piedra. Při zjištění kamínku v ledvině (cca 3 mm) jsem využíval 2 balení tobolek a čaj jsem pil 3x za den. Dnes je bolest pryč, myslím, že to pomohlo na 100 %. Takže ještě jednou díky za tento výrobek (lék).

 • Dobrý den, všechny zakoupené výrobky jsem ještě nepoužila, nechtěla bych jich ani brát tolik najednou, a ne všechny jsem si objednala (reklamní vzorky Colafit krém, Opti Tensin, čínský čaj - nepoužila jsem je). Celkem jako akutní potřeba mě zajímal výrobek Chanca piedra tob. a Chanca Piedra čaj, chtěla jsem zkusit můj problém řešit přírodní cestou. Použila jsem hned od začátku kombinaci obou doplňků, podle doporučeného dávkování, během 5 dnů problémy ustoupily a postupně zmizely úplně. Tobolky jsem ale dobrala postupně všechny, později jen jednu denně, i čaj  si vařím teď už jen občas. Takže pro mě opravdu úspěšný doplněk! Bio mladá pšenice, mám pocit, že i tento výrobek napomohl při zpomaleném metabolismu, cítila jsem se lépe. Koenzym Q10 + rutin beru jako podporu podle zmíněného doporučení. Těžko zatím  posoudím vliv na zdraví. Myslím, že v tomto případě bude asi třeba dlouhodobějšího užívání, aby se výrazný účinek v organismu projevil. Ostatní výrobky budu užívat později.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni