loading

Recenze Good Nature Chilliburner 30 tbl.

Kód produktu: z3152

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S Express Diet i Chilliburner jsem byla naprosto spokojená. To co je prezentováno opravdu zafungovalo.Navíc připravované jídlo bylo opravdu chutné.

 • Tablety CHILLIBURNNER mě velmi pomohly, měla jsem v pase 102 cm, a teď mám 95 cm, beru už 3 měsíc a nadále je budu kupovat.

 • Chilliburner kupuji opakovaně a mám s ním dobré zkušenosti jak v případě kontroly váhy, tak i zvýšení vitality. Doporučuji.

 • Díky přípravku Chilliburner jsem zhubla 4 kg. Očekávala jsem o trochu více, nicméně po 1 měsíční pauze budu pokračovat dále. Upravil se mi mi díky Chillburneru metabolismus a celkově se cítím lépe.

 • Dobrý den, díky produktu Chilliburner jsem zhubla 4 kg. Očekávala jsem o trochu více, nicméně po 1 měsíční pauze budu pokračovat dále. Upravil se mi metabolismus a celkově se cítím lépe.

 • Musím říci, že s přípravkem Chilliburner jsem spokojena a určitě si objednám další. Produkt Maca jsem objednala pro svého manžela a je také spokojený. Skutečně funguje, napomáhá k dobré pohodě. Díky za vaše produkty.

 • S přípravkem Chilliburner jsem spokojená, nemám hlad ani chuť na sladké.

 • S vaším produktem Chilliburner PUSH-UP jsem byla velice spokojena, působil na mě výborně. Už jsem zkusila jiné produkty a nebyla jsem s nimi vůbec spokojena. Tak si produkt Chillibuner PUSH-UP u vás opět zakoupím. Je to nejlepší produkt.

 • S produktem Chilliburner jsem velice spokojena, cítím se lépe, shodila jsem několik kil a zmírnila se mi celulitida na hýždích a stehnech. Znovu si objednám, v kombinaci se cvičením pilates je to super.

 • Chiliburner jsem si od vaší firmy zakoupila již poněkolikáté. S jeho užíváním mám tudíž ty nejlepší zkušenosti, jinak bych se nevracela.

 • Produkt Chilliburner je velice dobrý, působí na tělo tak, že se cítíte mnohem lépe. Má to vliv na stolici, chodíte denně a taky na kg. Nejde to rychle, ale měsíčně u mně jdou 2 kg dolů. Také nemám moc chutě na sladké, doporučuji všem.

 • S produktem Chilliburner jsem spokojena.

 • Opakovaně objednáváme z vašeho obchodu Chilliburner a musíme říct, že jsme velmi spokojeni. Je mi 45 let a problémy s nadváhou mám. Prvně, když jsem jej zkusila, byla jsem nadšená, postupně ubývaly kila, omezila se chuť na sladké i subjektivně na přejídání, což byl můj problém hlavně večer. Samozřejmě je nutné trochu omezit tučnou a sladkou stravu, přidat víc pohybu. Užívám warfarin - zpočátku jsem se bála, aby mi užívání nepřineslo problémy, ale vzhledem k pravidelným odběrům je vše, jak má být, žádné potíže. Jak jsem již uvedla, s tímto výrobkem jsem velmi spokojená a budu jej dále dle potřeby užívat. Škoda, že jsem jej nevyzkoušela dřív, zbytečně jsem vyhodila dost peněz za různé léky a nápoje z lékáren. Efekt oproti chilliburneru minimální a hlavně rychle shodit, rychle nabrat. Na mé doporučení si jej objednala i známá, věk 58 let. Účinek neměl tak rychlý nástup jako u mě, ale po 3 měsících i ona začala subjektivně pociťovat úbytek hmotnosti. To potvrdila i váha, snížení chutě na sladké, takže je také spokojena. Bio Wellness masážní olej Orient si objednala dcera, krásně voní a zanechává hladkou provoněnou pokožku.

 • S produktem Chilliburner jsem byla velmi spokojena. Budu mít zájem si objednat další balení. Děkuji.

 • Chilliburner jsem si pořídila s tím, že není až tak drahý jako jiné produkty na hubnutí. Nejsem si zcela jistá, jestli mi nějak pomohl :o) Ale je fakt, že jsem měla menší chuť k jídlu a tím i na sladké, což v době vánoc bylo k nezaplacení. Nedá se říct, že bych nějak hubla, ale každopádně jsem v období vánočního hodování nepřibrala, což hodnotím maximálně pozitivně :o) Dokonce se mi malinko zlepšilo vyprazdňování, protože chození na pravidelnou stolici já neznala (většinou jdu až po Gutalaxu). Tak i tohle bych hodnotila kladně. Ano, celkově můžu říct, že mně mile překvapil výsledek. Chilliburner bych doporučila dál.

 • Chilliburner používám už čtvrt roku a jsem s ním spokojená. Nehoní mě mlsná a lépe zvládám záchvaty vlčího hladu, který díky lékům mívám. Navíc opravdu hubnu bez většího trápení. Spiron spray patří mezi moje stálice - jeho vůně mě opravdu uklidňuje a je mi velmi příjemná. Navíc dlouho ve vzduchu vydrží. Používám ho jak doma, tak v zaměstnání. Každý, kdo vejde do mé kanceláře, mě zpovídá, co to je a kde se to dá koupit.

 • Já jsem s produktem Chilliburner velice spokojená, za měsíc jsem shodila 3 kila a stále to jde dolu. Nemám chuť na jídlo ani na sladké a to dříve u mě nešlo bez sladkého být. Jinak, co jsem se dočetla ohledně nežadoucích učinků, tak musím dodat, že já z toho nic neměla. Moooc ho doporučuji :-)

 • S produktem Chilliburner jsem spokojena, jelikož mi upravil výměnu látek v těle a nemám již pocit nadmutosti. Děkuji.

 • Na tyto produkty jsem byla skeptická, ale po týdenním užívání přípravku Chilliburner musím opravdu potvrdit to, že mám menší chuť na sladké a co mě překvapilo nejvíc, mám pravidelnou stolici! To jsem dřív znala jen za pomoci projímadla! Jsem zatím na začátku a už teď vím, že to nebyly vyhozené peníze.

 • Produkt Chilliburner udělal dobrou službu, určitě si jej zase někdy objednám.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni