loading

Recenze Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapslí

Kód produktu: z4628

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Objednávku produktů Cordyceps Premium, pH Minerals na odkyselení organismu a Fytominerál jsem udělal na doporučení vašeho konzultanta MUDr. Šafránka na podporu léčby osteoporózy na doplnění zejména vápníku. Po měsíčním užívání můj krevní obraz vykazoval nadměrné množství K. Já se pocitově cítím dobře a lépe než předtím. Snížil jsem doporučené dávkování vašich přípravků. Z léků doporučených klasickými lékaři mimo Vigantolu nic neberu.

 • S produkty Cordyceps Premium, Joalis Bambi Laryng a Joalis Fluorex jsem spokojená, nejsem už tolik unavená a i bolesti podbřišku jsou menší. Dcera má víc energie a lepší chut k jídlu a rychleji se uzdravila při zánětu dýchacích cest. Jsem moc ráda, že jsem našla tyto produkty a budu pokračovat v jejich užívání.

 • Díky kombinaci produktů Cordyceps Premium a Koloidní minerály jsem zatím ustála veškerá nachlazení a nemoci kolegů bez obtíží. Občas jsem jen kýchla, ale nemoc jako taková se nedostavila. Takže za mě za číslo 1.

 • S vaším produktem Cordyceps Premium jsem spokojená. Zjistila jsem, že mi přestávají šedivět vlasy, mám víc vitality a chutě do života.

 • Přípravky Cordyceps Premium a Regevit na mě působí velmi pozitivně a účinek jsem pozorovala za velmi krátkou dobu cca 4-5dní. Jsem víc aktivní a mám pozitivnější náladu.

 • S produkty jsem velmi spokojena. Po užívání přípravku Cordyceps Premium mám kvalitní spaní, zlepšilo se soustředění, mám víc energie. Cytovital omladí pleť, zahojí drobná poranění. Balsamio (zubní pasta) mi pomohla na zánět v ústech.

 • Díky Cordycepsu a Regevitu pominuly mé přehnaně úzkostné stavy, nyní už užívám pouze 1 - 2 Cordycepsy denně. Pokud vím, že mám před sebou náročný den, tak dávku zvýším na 3.

 • Cordyceps užívám již několik let na zvýšení imunity a vyhovuje mi.

 • Cordyceps užíváme s manželem již několik měsíců jednu tabletu denně a letos jsme ani jeden z nás netrpěl žádnou virózou ani nachlazením. Cítíme se oba lépe, máme víc energie než dříve i pozitivnější náladu. Nevím, zda je to všechno působením Cordycepsu, ale rozhodně v jeho užívání budeme pokračovat.

 • Díky užívání přípravku Cordyceps Premium vnímám méně únavu, více síly. Pracuji jako fyzioterapeutka, stále s lidmi, po Cordycepsu jsem vitálnější.

 • Považuji Cordyceps za širokospektrální přípravek. Je mi po něm velmi dobře. Kombinace se Ženšenem je přímo dokonalá. Lze přepokládat, pokud stav i nadále vydrží, další objednávku.

 • Cordyceps mi velmi pomohl. Užívám ho již dva měsíce 2x denně 2 tobolky a přestala jsem být tolik unavená, překyselená, zhubla jsem 4 kg bez snahy a odvodnila jsem se. Lépe spím a zhruba po čtyřiceti dnech se mi rozbily kamínky ve žlučníku. Ze začátku jsem při této dávce dopoledne mívala závratě, ale to přešlo po měsíci a již mi to nic nedělá. Cordyceps je zázrak. Zlepšuje výsledky jaterních testů a ledvin. Všem bych ho doporučila. Zakoupím určitě znovu a v léčbě budu nadále pokračovat.

 • Vaše výrobky už jsem si objednala vícekrát. Graviolu a Cordyceps jsem užívala i před 2 lety. Oba jsou dobré a myslím, že Cordyceps mi dává opravdu energii. Nevím, zda mohu Graviolu používat i 2 mesíce po sobě. Musím si objednat další a vyzkoušet.

 • Estrozin mi pomáhá s klasickými problémy v memopauze tím, že nepociťuji návaly horka a nevysychá mi kůže v dlaních a na chodidlech. Cordyceps Premium mám v záloze na náhlé nachlazení a zánětlivé problémy. Takže mi pomáhá se začínající rýmou a také při bolestech namožených kloubů.

 • S produktem Cordyceps Premium jsem spokojená, cítím se lépe, nejsem tolik unavená.

 • Cordyceps používám pravidelně. Pokud ho zrovna užívám, nejsem nikdy nemocná a cítím se méně unavená. Doporučila mi ho babička, která je po vážném onkologickém onemocnění a tvrdí, že ji právě tento přípravek drží léta "na nohou". Pro tuto značku jsem se rozhodla po porovnání ceny a množství obsažené účinné látky.

 • Cordyceps užívám v případě chřipky nebo angíny v případě, že to samo jen tak nepřejde. Nerada beru normální léky, natož antibiotika. Mám s ním dobré zkušenosti, vždy mi zabere a během pár dní se cítím lépe. Neužívám ho jako prevenci, ale až když nemoc probíhá a alespoň dva týdny po nemoci. Tentokrát pomohl i mým rodičům, kteří měli chřipku.

 • Cordyceps Premium užívám 2 měsíce. Zpočátku jsem dávkovala 2x denně, po měsíci 1x denně, za celou dobu jsem neměla žádné záněty (nosohltan, močový měchýř apod), Všem doporučuji! Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

 • S produktem Cordyceps Premium jsem velmi spokojená. Poprvé jsem ho užívala před několika lety jako detoxikační kúru. Teď ho používám jako přírodní antibiotikum, když cítím, že mi není dobře. Podobně ho aplikuji i mému pětiletému synovi. Mohu jen doporučit.

 • Cordyceps Premium mi byl doporučen lékařkou, která se zabývá komplexní péčí o tělo. Před 3 roky jsem začala mít problémy s klouby (v současné době je mi 68let). Již po měsíčním užívání jsem měla pocit, že jsem plná energie a na klouby jsem zapomněla. Proto jsem objednala další i pro svoji známou. Takže mohu tento produkt jen doporučit. V současné době chodím s partou lidiček norskou chůzi, ujdu bez problémů 15 km a to mi stačí. Děkuji.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 46 624 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni