loading

Recenze Starlife CORDYCEPS STAR 60 kapslí

Kód produktu: z5110

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Produkt Cordyceps Star jsem zakoupila svojí babičce, která se léčí po operaci nádoru. Byla hodně oslabená a unavená. Už po týdnu užívání říkala, že vidí zlepšení, únava se zmenšila a celkově se cítila líp. Dlouhodobější účinky se teprve uvidí.

 • Oba přípravky jsou výborné. Relax Star mi pomáhá lépe spát a lépe zvládat stres. Cordyceps Star je skvělý po všech stránkách. Přeji, ať váš obchod jde dobře a bez problémů, prodáváte výborné přípravky a v rámci časových možností se vždy ráda něco dozvím z článků, které uvádíte.

 • Manžel bral Cordyceps Star poté, co prodělal operaci s následnými komplikacemi a celkovou sepsí, byl velmi vyčerpaný po několika měsících nemoci. Velmi brzy poté, co začal brát Cordyceps, pociťoval velké zlepšení a příliv sil a energie. Věří, že mu lék pomohl zvládnout jinak velmi těžko léčitelnou infekci. Zakoupili jsme proto ještě druhé balení. Houbičky nám doporučil jeden lékař z Kanady na zvýšení imunity. Manžel je docela skeptik, ale teď je o účinnosti Cordycepsu zcela přesvědčen. Allegru brala dcera, první dva týdny byla nadšená, pak už účinky nebyly tak výrazné. Přeji krásný den a hodně zdraví.

 • Cordyceps mi maximálně vyhovuje.

 • Dobrý den, jsem s produktem spkojená a myslím, že má dobré účinky. Jsem onkologická pacientka a od doby, kdy jsem začala Cordyceps Star užívat, tak jsem neměla špatné výsledky krve. Nyní mi ošetřující lékařka řekla, že jsem její rekordmanka v užívání léků Xeloda a Navelbin. Již jsem měla 24. dávku bez vedlejších účinků. Přikládám tento výsledek užívání léku Cordyceps Star. To je asi vše a přeji vám hodně spokojených zákazníků.

 • Cordyceps Star jsem užívala dle doporučení MUDr. Šafránka na celkové povzbuzení organismu po prodělané borelioze a vyčerpání organismu. Vybrala jsem dvě balení. Jistý pozitivní účinek užívání mělo, nicméně po cca měsíci a půl se u mě projevilo určité napětí a sklon k nervozitě. Měla jsem dokonce i občasné výbuchy vzteku :o) Jsem vcelku akční člověk, tudíž si myslím, že nabitá energie měla možnost proudit. Užívání přípravku jsem přerušila, v budoucnosti se k němu zkusím vrátit a uvidím. Děkuji za vše a přeji Vám vše dobré.

 • Dobrý den, Cordyceps Star užívám již celý rok. Jestli působí dobře, nemohu úplně posoudit, ale jsem pacientka onkologie a za celý rok, co uvedený lék užívám, jsem neměla problém s výsledky krve. Celý rok užívám léky Navelbin a Xelodu a věřím, že díky Cordyceps Star jsem v dobré kodici. Určitě budu pokračovat s užíváním. Přeji krásný den a hodně úspěchů.

 • Cordyceps Star užívám již 9 měsíců. Byl mi doporučen lékařem a zdravotní sestrou. Jsem pacientka onkologie. Nevím, jestli to je zásluhou tohoto léku, nebo nemám silnou chemoterapii, ale zatím jsem neměla problém s krevními výsledky ani mi nebylo nikdy špatně. Vždy je vše v pořádku. Zatím jsem ani neonemocněla žádnou chřipkou ani nachlazením.

 • Dobrý den, dlouho jsem se potýkala na fyzické úrovni s nepříjemným kašláním - 3 měsíce a silnou rýmou - 2 měsíce. Za velmi důležitý považuji fakt, že jsem se rozhodla projevit sama sobě tolik lásky a důvěry koupit si váš preparát Cordyceps, že již během odeslání objednávky se mi velmi ulevilo. Proto jsem ani nepociťovala žádné zvláštní účinky, neboť ozdravný proces se spustil spolu s rozhodnutím. I tak ale děkuji, váš preparát jsem celý dobrala, po dlouhodobé infekci již není ani památky.

 • Cordyceps užívám pravidelně. Jsem velmi spokojen a již bych se bez průběžného užívání neobešel. Přípravek je velmi dobrý po chemoterapii/po operaci tlustého střeva/ v mém případě mi pomohl při zotavování a to konkrétné při úpravě průjmů při chemo a nadýmání, včetně nevolností. Je to jediný lék při pomoci po následcích rakoviny. Beru jej již druhý rok. Přestal jsem jen týden a již jsem měl průjmy a nadýmání. Musel jsem okamžitě nasadit léčbu. Tato po nasazení Cordycepsu po čtyřech dnech mě stabilizovala a stolice se vrátila do normálu a nadýmání ustalo. Je to jednička při léčbě rakoviny.

 • Cordyceps Star užívám již druhou dávku a jsem velmi spokojen. Jsem po operaci  druhý rok. Po využívání první dávky jsem byl na kontole na onkologii a chirurgii a výsledky jsou velmi dobré. Velmi doporučuji všem pacientům po operaci tlustého střeva a následné chemoterapii. Užíval jsem ze začátku tři tablety za den. Nyní užívám jen udržovací jednu tabletu za den. Cítím se velmi dobře.

 • Dobrý den, Cordyceps Star používám již dlouho a pravidelně jako ochranu před důsledky stresu, funguje perfektně. Jiné přípravyk obsahující tuto houbu podobný účinek neměly.

 • Dobrý den, přípravky Apiglukan a Kustovnici čínskou užívám na zvýšení imunity, protože jsem už 10 let onkologický pacient a nespoléhám jen na klasickou léčbu. Snažím se zvyšovat imunitu i pomocí dalších přípravků - Cordyceps, Wobenzym a Inocell. Myslím, že se to docela daří.

 • Dobrý den. I já se s Vámi chci podělit o poznatky s Cordyceps Star. Je mi 33 let a mám dva kloučky 12 a 3 roky. V listopadu při gynekologické prohlídce mi byla zjištěna endometrióza. (Do té doby jsem to v životě neslyšela). U mě se to projevovalo silnou menstruací, která trvala více než týden, byla strašně bolestivá a doprovázená silnými migrénami. Často jsem mívala bolesti v podbřišku a migrény i mimo menstruaci. A byla jsem pořád unavená a nervózní. Nejhorší bylo, že jsem měla bolesti i při sexu, takže jsem neměla ani chuť. A to se odráželo i na našem manželském vztahu. Doktoři mě hned posílali na operaci. Byla jsem z toho nešťastná. Čirou náhodou jsem si povídala se svou trenérkou ve fitku a ona mi říkala, že měla to samé a také nechtěla jít na operaci a jeden léčitel jí poradil právě Cordyceps. Hned jsem si to přes internet objednala s tím, že zkusit to mohu a na operaci mohu jít kdykoliv. Začala jsem to užívat zhruba tři týdny před vánoci. Užívala jsem týden 2x5 kapslí a potom 2x3 kapsle. Ze začátku jsem byla hodně unavená. Ale bylo to čím dál tím lepší. Do nového roku jsem šla již zdravá a plná energie. Teď na konci ledna se cítím úplně super. Již mám za sebou dvě menstruace. Byly slabé, trvaly maximálně tři dny a úplně bezbolestné. A také žádné migrény. Také jsem klidnější a vyrovnaná. Již mě jen tak nic nerozhází. Sex je úplně perfektní. Začíná mě to bavit. Již mám třetí balení a ještě si objednám. Za to, že nemusím na operaci, to stojí.

 • Přípravek Cordyceps Star byl z mého pohledu velmi účinný. Používal jsem ho poslední tři týdny před Mistrovstvím světa v cyklokrosu. Po týdnu jsem měl pocit, že jsem daleko více čilí a silnější a psychicky více v pohodě, jeden z mála přípravků, který jsem opravdu cítil.

 • Na Vaši prosbu zasílám informaci o přípravku Cordyceps Star. Užívám ho denně v dávce 2x 5 tablet spolu s 2x 1 tabletou Ovosanu jako doplněk chemoterapie. Určitě mi oba přípravky zvýšily imunitu, protože mám za sebou dvě třetiny léčby, která se zdá podle předběžných výsledků z CT, ultrazvuku a biochemických vyšetření úspěšná. Cítím se velmi dobře, chodím do práce a stíhám skoro všechny běžné povinnosti. Po léčbě bych chtěla dvakrát až třikrát ročně užívat přípravek Bi-oBran.

 • Jsem velice spokojená s výrobkem Cordyceps Star. První balení jsem si pořídila, jelikož jsem měla oslabenou imunitu a potřebovala jsem posílit funkci ledvin, jelikož jsem prodělala již po několikáté infekci močových cest. První měsíc jsem houbu užívala 3 krát denně a nepociťovala jsem nějak zvláštní účinky. Po zakoupení dalšího balení a po aplikaci 1 kapsle denně se cítím mnohem lépe a nejsem tolik vyčerpaná. Určitě jsem s výrobkem spokojená.

 • Dobrý den, s Vašimi přípravky jsem moc spokojená, Cordyceps Star užívám už 3. balení díky svému onkologickému onemocnění a doporučení p. Dr. Štěpánkem. Musím ale s radostí podotknout, že onkologické nálezy jsou už po 3 měsíčním používání tohoto přípravku daleko lepší, že mi dokonce odložili i plánovanou chemoterapii.

 • Dobrý den, Cordyceps Star používám na všechny záněty, které se vyskytnou v těle. Účinky jsou vynikající bez vedlejších účinku.

 • Děkuji za optání, díky výrobku Cordyceps jsem se zbavila stafylokoka v nose.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni