loading

Recenze Allnature DeSen - přírodní sladidlo z rostliny Stevia rebaudiana 50 sáčků

Kód produktu: z3766

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • DeSen - Bio tablety hodnotím z mého pohledu jako nejlepší sladidlo z rostliny Stevia rebaudiana. Jsem diabetik a kromě klasických dia sladidel jsem vyzkoušel i cca 10 výrobků ze Stevie. Výše zmíněné tablety DeSen hodnotím jako jednoznačně nejlepší. V konkurenčních výrobcích je Stevie obsažena maximálně 40%, což je znát i na chuti sladidla. Tablety DeSen jsem si koupil již asi před rokem, a po zkušenostech s jinými výrobky jsem sháněl již jenom tuto značku. Přiznám se, že jinou už ani kupovat nehodlám, těch pár ušetřených peněz za ten rozdíl v chuti rozhodně nestojí. Tablety DeSen mohu všem vřele doporučit.

  • Se sladidly DeSen jsem spokojená. Dva týdny jsem si zvykala na netypickou chuť stévie oproti cukru, ale po pár týdnech už jsem si zvykla.

  • DeSen přírodní sladidlo má opravdu velkou sladivost. Jeden pytlíček vydá (dle mé chuti) jako za dvě polévkové lžíce.

  • Dobrý den, velice spokojena jsem se sladidlem ze stévie - prášek v sáčcích. Dobře sladí, chuťově výborné. U tablet ze stévie je podle mně sladivost menší. Přeji hezký den.

  • Dobrý den, stévii jsem objednala pro tetu a je s ní spokojená.

  • Dobrý den, na základě Vaší žádosti posílám svůj názor na Vaše produkty. S přírodním sladidlem Stevia mám dobré zkušenosti, zpočátku jsem cítila "hořký ocas", ale zřejmě jsem si už zvykla a nevnímám ho. Také záleží na výrobci. Zrovna tyto dva výrobky od Vás (zkoušela jsem i jiné servery), dle mého pocitu, jsou sladivější než obdobné výrobky na trhu a chuťově "nejčistší" - tedy že ta zmíněná hořkost je minimální, nicméně zase úměrně ceně. A pakliže má takové účinky, jaké jsou deklarovány, pak nevidím jediný důvod vracet se ke klasickému cukru či umělým sladidlům. Za mě spokojenost, určitě si objednám brzy zase.

  • Dobrý den, sladidlo ze stévie je perfektní jsem s ním naprosto spokojená. Určitě si zase objednám.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni